Dodaj do ulubionych

Jaki samochód kupić

19.04.14, 19:08
Witam, proszę o konstruktywną poradę - poszukuje samochodu do kwoty 15-17 tyś, 5drzwiowego w benzynie. Samochodem będzie jeździła głównie kobieta, nie będą to duże przebiegi - ok 10km dziennie. Nie za bardzo mam pomysł na co się zdecydować ( Fiat Grande Punto, Opel Corsa D, Toyota Yaris, Renault Clio, chevrolet Aveo). Oststnio wpadła mi jeszcze Honda Jazz w jakimś ogłoszeniu. będę wdzięczny za fachowe informacje i porady co do silników, awaryjności itp. Nie jestem specem w tych tematach.
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 21.04.14, 12:23
    >Witam
    >również zastanawiałem się nad zmianą samochodu <
    >o podobnej kwocie co Ty <
    >padło na Hondę "Jazz" 1,4 <
    >teraz jestem w trakcie przeglądania oglądania<
    > poczytaj sobie na forach na temat tego modelu<
    -->pozdrawiam i życzę spokojnych świąt <
    Wielką jest mądrością umieć znosić głupotę innych -Pitagoras
  • 09.05.14, 09:45
    zdala od komisow, jesli nie masz nzajomego ktory chce odsprzedac auto i znasz jego historia albo znajomego mechanika ktory ci to auto przeswietli to nie ryzykuj ja nacialem sie 2 razy pod radz na cwaniaczkowi i teraz tylko kupuje salonowe

w mieście bardzo dobrze sprawdza sie polowka a jesli mialby byc mniejszy to moze citroen c2 c3? chociaz słyszałem ze cytrny sa mniej ekonomicne, zdecydowanie prym w eko wiedzie VW tu jest wiecej info o polo www.rzepecki-mroczkowski.vw.pl/modele/
  • 13.05.14, 20:43
    Jechałem z koleżanką nową Jariską w hybrydzie i jestem pod wrażeniem. Najbardziej mi się podobało że tak jaby się płynie po ulicy tylko zwrotność lepsza. Śmiałem się że do takiego autka to i patent żeglarski trzeba mieć hihii ;D Jeździł ktoś ?
  • 27.12.17, 12:24
    Jeździłem, bardzo fajny samochodzik, tylko czy się zmieści w budżecie?
  • 15.04.16, 15:55
    Mam Octavie II 2005 1.9 TDI od przebiegu 125000 jestem jej właścicielem, serwisuje u jednego mechanika w niezależnym ASO, wlewam Shell Helix Ultra 5W40 oczywiście z właściwą normą na pompo wtryskiwacze i jestem bardzo zadowolony auto ma przebieg 297tyś km. Kolo dwu masowe wymieniałem po 262tyś km a tak poza to tylko części eksploatacyjne. Faktem jest,że na rynku jest wiele aut z bardzo dużymi przebiegami i często są "zmęczone". Jednak w swoim podejściu do zakupu nie kieruje się jako głównym kryterium przebiegiem ponieważ często auta z faktycznym nominalnie nie za dużym przebiegiem są znacznie bardziej wyeksploatowane. Należy szukać auta po znajomych i takie, o którym znamy historię.
  • 05.08.16, 23:52
    Jak się nie jest pewnym co do zakupu, to zawsze można na poszukiwania sobie zabrać rzeczoznawcę, sama skorzystałam z usług www.twojrzeczoznawca.com/ i mega zadowolona jestem, sama stres z głowy, a wybór pewny!!!
  • 04.11.16, 11:31
    Ja na Twoim miejscu skłaniałbym się w stronę toyoty. Jak dla kobiety - auto idealne. Moja dziewczyna zdawała na nim prawo jazdy i była bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest mały i bardzo zwroty i zwinny. Jeśli są to krótkie trasy to polecałbym Ci także małego forda - ja teraz mam małą fiestę, bo jest ekonomiczna - nie pali dużo a ja sam w dalekie trasy nie jeżdżę. Serwisuje go tylko w autoryzowanym punkcie www.autohobby.com.pl i jestem zadowolony.
  • 26.01.17, 10:06
    Jestem fanką samochodów marki Kia (sama, mam model Sportage IV z 2016 roku i jestem z niej bardzo zadowolona). Proponuję, abyś udał się do dealer'a, który Ci fachowo doradzi (ja, polecam Ci tego - www.gamkia.pl/).
  • 10.02.17, 10:58
    Ja zastanawiam się nad zakupem nowego Volvo, znalazłem nawet całkiem niezłą ofertę: wadowscy-krakow.volvocars-partner.pl/oferta/promocje/the-get-away-car/ Od zawsze chciałem Volvo, ponieważ to świetne samochody! Zastanawiam się tylko czy zdecydować się na leasing na firmę czy kupić w systemie ratalnym. Wiem, że chce nowe!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.