Dodaj do ulubionych

Hyundai Tucson - benzyna+gaz czy diesel?

28.03.15, 19:51
Witam!
Mam zamiar kupić Tucsona. Mam jedynie problem czy lepiej kupić benzynę i zagazować go czy jednak szukać wśród diesli? Jak do tej pory jeździłem tylko samochodami benzynowymi z LPG, ale też nigdy nie jeździłem SUVem. Prosiłbym o jakieś porady osób, które znają się w temacie. Nie chciałbym wydać kupę kasy i kupić nietrafiony samochód. Jak ma się spalanie w obu rodzajach samochodów? Jak z ekonomią wydatków na paliwo. No i jak mają się finanse w przypadku usterek i napraw? Jak kształtują się ceny części zamiennych. Który z samochodów jest generalnie tańszy w utrzymaniu? Z góry dzięki za jakieś rady.
Edytor zaawansowany
  • songocham 30.05.15, 12:37
    www.oturbosprezarkach.pl/artykuly/item/40-diesel-na-gaz-jak-zaoszcz%C4%99dzi%C4%87-na-jednostkach-wysokopr%C4%99%C5%BCnych a comyslicie o dieslu na gaz? Testował już ktoś? Słyszałem, że sprawdzaja sie tylko w tirach. Prawa to?
  • t.birczyk 15.10.15, 18:02
    Mam CR-V ostatnią wersje 2012 rej. 06.2013 jak do tej pory miał 2 regulację.Kupując auto demonstracyjne z przebiegiem 7100 od razu wiedziałem, ze założę do niej gaz, dlatego też rozmawiałem w ASO i nie tylko uzyskałem informację, że dobrym znajomym i silniki 2.0 155KM bardzo dobrze tolerują gaz warunkiem jest regulacja zaworów co 15tyś. i właściwe pozostałe serwisowanie auta. Jak do tej pory wyczystko jest w jak najlepszym porządku. Może i w tym przypadku tak jest. z tego co wiem to jeździ na Shell Helixe Ultra 5W40 Pureplus i nie ma żadnych problemów. Auto w dwa lata zrobiło 40 tyś km, jedyne co to tankuję, wymieniam olej i filtry i jeżdżę... Dla mnie nie ma tematu w kwestii wyboru kolejnego auta będzie to C-RV lub Accord
  • forfiter69 23.01.16, 17:45
    Odpuść diesla... w auto świecie widziałem tucsona na zenit pro instalacji. poszukaj sobie.pozytywnie ocenione zestawienie.
  • seosemfb 09.02.17, 09:59
    Nowego Tucsona? Tu masz więcej info na hyundaitucson.info/zakup-tucsona-jaki-silnik-wybrac-t156.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka