Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia samochodów Poznań

27.02.16, 23:22
Korzystne i uproszczone warunki wynajmu. Auta doposażone w nawigację, fotelik dziecięcy i bagażnik rowerowy. Dostarczamy auta we wskazane miejsce. Negocjuj korzystną cenę przy wynajmie długoterminowym już od 29zł./dobę. tania-wypozyczalnia.eu
Edytor zaawansowany
  • 24.03.16, 12:47
    A ja od siebie z wypożyczalni w Poznaniu polecam zdecydowanie Coridon Cars carrental-poznan.pl/ niska kaucja, zadbane i nowe auta, czysto bez zapachów... i cena okazyjna.
  • 09.05.16, 11:23
    Podobnie jak osoba poniżej, korzystaliśmy z mężem z Coridon Cars w Poznaniu i byliśmy zadowoleni, raz że ceny super dwa że fajne autka mają smile
  • 07.06.16, 11:14
    Jesteśmy świeżo po skorzystaniu z www.carrental-poznan.pl mieli najniższa kaucje w porównaniu z konkurencja i najlepsze ceny wynajmu aut, do tego wybór duzy, az za duzywink auto dostalismy jak nowe, ladnie pachniało, zadbane.
  • 04.07.16, 13:45
    Niekorzystnie ich oceniam i piszę ku przestrodze, gdyż... Na razie czuję się oszukany.
    I dotyczy to pośrednio nieprzygotowanego samochodu i podejścia do klienta.
    Samochód wydano mi prawie bez oleju silnikowego, za granicą - zaświeciła się kontrolka i było awaryjne kupowanie oleju (potwierdzone zgłoszeniem, konsultacją i obietnicą zwrotu kosztów oleju, prawie 200 zł).
    Po miesiącu - maile pozostają bez odpowiedzi, a rozmowy telefoniczne zbywane są "już poszło".
    Tak ma to wyglądać?
    Może mam pecha, a może mnie oszukano i dalej oszukują?
  • 12.07.16, 11:39
    Szczerze Panie Darku, to chyba pech. Współczuje zaistniałej sytuacji, natomiast my z mężem + nasi znajomi, też małżeństwo, korzystaliśmy dwukrotnie w dużych odstępach czasu z Coridon Cars (nie wiem czy mówimy o tym samym, chodzi mi o www.carrental-poznan.pl ) i naprawdę byliśmy zadowoleni, auta były 100% sprawne, do tego czyste i pachnące, cenowo okazyjnie, kaucja zwrócona za każdym razem bezproblemowo..
  • 09.08.16, 11:23
    my podobnie... też nie mieliśmy żadnych złych doświadczeń, wszystko było ok, kaucja oddana praktycznie od razu a auto wypaswink
  • 28.07.16, 11:57
    na początku czerwca skorzystaliśmy z narzeczonym z www.carrental-poznan.pl i byliśmy zadowoleni, kaucja zwrotna od razu, auto jak nowe
  • 22.08.16, 07:46
    my od kilku lat korzystamy z wypożyczalni Carnet: carnet.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-poznan/ mają bardzo dobre warunki i super auta smile
  • 28.09.16, 12:29
    Niskie ceny, świeże autka (osobowe i dostawcze), ale przede wszystkim INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA!

ABACUScars- POLECAM!
  • 04.05.17, 09:26
    Ja natomiast wypożyczam autka tutaj: wypozyczalnia-cheapcar.pl/
    Tanio i z bardzo milą obsługą.
  • 30.09.17, 12:09
    Wynajmowałem samochód w Poznaniu w Panek i również muszę ich polecić. Doskonała firma, olbrzymia flota.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.