Dodaj do ulubionych

wymiensilnik.pl z Florynki, NIE polecam

01.02.19, 11:08
NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. Zakupiłem silnik 2.0 TFSI do Audi A5 w firmie wymiensilnik.pl z Florynki. Silnik miał być z minimalnym przebiegiem, podobno rozkładają i sprawdzają czy wszystko sprawne. Niestety został przez nich fatalnie złożony. Zostały zamontowane stare uszczelki (jedna nawet z ubytkiem), byle jak zasilikonowana miska oleju i osłona rozrządu. Wszystko skręcone śrubami z łapanki jak do starego auta. Efekt taki, że z silnika od nich były wycieki w 5 różnych miejscach. Firma próbując naprawić usterkę uszkodziła alternator (nie dokręcili i się spalił), a po kilku tygodniach znowu pojawiły się kolejne wycieki z silnika. Na próbę reklamacji dostaję odpowiedź, że przecież kupiłem używany silnik, więc nie podejmą się naprawy tego co tak źle sami złożyli. NIE POLECAM!
DANE TEJ FIRMY:
European Engine Center S.C.
Florynka 18
33-332 Florynka
wymiensilnik.pl
Edytor zaawansowany
  • radoslaw_bielsko 06.02.19, 23:03
    Znalazłem kolejne osoby poszkodowane przez firmę Wymien Silnik z Florynki, która wcześniej nazywała się USA Car Service s.c. (adres ten sam).

Tutaj można poczytać o ich "wyczynach":
    www.gowork.pl/opinie_czytaj,859167
  • radoslaw_bielsko 18.02.19, 19:28
    Kolejna fatalna opinia o firmie:
    "Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Obiecują wszystko, w najwyższej jakości, a później nic z tego nie realizują. Wymieniłem silnik, nie przejechał 300 km, u innego mechanika okazało się, że poskładali go z dwóch innych, część zregenerowali, część przełożyli ze starego. Masakra. Unikajcie tej firmy."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.