Gdzie się ubezpieczyć na wypadek śmierci rodzica.. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gdzie się ubezpieczyć, chodzi o ubezp.indywidualne podstawowe , na wypadek
    śmierci rodzica lub osoby bliskiej .Nie chodzi mi o PZU Zycie , bo tam jestem
    ubezp.Chodzi o drugiego ubezpieczyciela czyli drugą polisę na to samo...
    • Śmierci w wyniku NW czy z przyczyn naturalnych? Ile lat ma rodzic?
      --

> Śmierci w wyniku NW czy z przyczyn naturalnych? Ile lat ma rodzic?
        Ojcec ma 87 lat,Chodzi , jeżdżi rowerem po mieście,jest nieuważny, pozatem wiek?
        nie wiem od jakiego rodzaju śmierci.To ja chcę siebie ubezpieczyć na wypadek śmierci ojca, czy mojej rodziny. Mam ubezpieczenie osobiste w PZU życie, indywidualne ale chciałbym na te same okoliczności ubezpieczyć się drugi raz.
        • Jeszcze jedno.
          Ja w swoim ubezpieczeniu na życie, indywidualnym ubezpieczam się od śmierci, osoby najbliższej, żony , dzieci, rodziców itd, urodzenia dziecka, kalectwa ww, Ogólnie po prostu po śmierci tych osób otrzymam zasiłek pogrzebowy / chyba 2000zł./Płacę od 30 lat.
          Chodzi mi o identyczne ubezpieczenie ale nie w PZU.
          • płacisz 30 lat a dostaniesz 2000 , ale biznes zrobiłeś!!!!! lepiej sobie włoż do skarbonki 100 miesięcznie o ile zakładasz , że tata pozyje 20 miesięcy, jak pozyje dłużej będziesz do przodu. jak ci bardzo zależy to firma inter risk sprzedaje takie cuda za 36 zł na miesiąc ( taka "lewa" grupówka) inaczej ojca nie ubezpieczysz ze względu na wiek.
            pozdrawiam i życzę więcej przemyśleń na przyszłość przy zakupie ubezpieczenia
    • tylko grupówka niestety, i współczuję twoim rodzicom takiego dziecka, a tobie rodziców którzy sami nie pomyśleli o swoim ubezpieczeniu, żeby dzieciom coś zostawić choćby na pomnik na cmentarzu. mam nadzieję , że ty się ubezpieczyłeś i twoje dzieci nie będą chciały same za twoimi plecami zarobić na twojej smierci sad
      • fajny.andzia123 napisała:

> tylko grupówka niestety, i współczuję twoim rodzicom takiego dziecka, a tobie r
        > odziców którzy sami nie pomyśleli o swoim ubezpieczeniu, żeby dzieciom coś zost
        > awić choćby na pomnik na cmentarzu. mam nadzieję , że ty się ubezpieczyłeś i tw
        > oje dzieci nie będą chciały same za twoimi plecami zarobić na twojej smierci :
        My się nie rozumiemy, ja chcę siebie ubezpieczyć na wypadek śmierci rodzićów a nie rodziców.Chcę ubezpieczyć a nie założyć konto i tam składać.
        • ja nie mówię o składaniu tylko o ubezpieczeniu, ale dałam przykład , że sam sobie naskładasz do skarbonki to co wpłacisz firmie ubezp. więc po cholere płacić. wiem , że chcesz ubezpieczyć siebie i mówię takie rzeczy tylko w ubezp. grupowym. to się nazywa ubezp. na wypadek smierci rodziców lub teściów. nie kupisz nigdzie samodzielnie takiego ubezpieczenia bo nie ma
          • fajny.andzia123 napisała:

> ja nie mówię o składaniu tylko o ubezpieczeniu, ale dałam przykład , że sam sob
            > ie naskładasz do skarbonki to co wpłacisz firmie ubezp. więc po cholere płacić.
            > wiem , że chcesz ubezpieczyć siebie i mówię takie rzeczy tylko w ubezp. grupow
            > ym. to się nazywa ubezp. na wypadek smierci rodziców lub teściów. nie kupisz ni
            > gdzie samodzielnie takiego ubezpieczenia bo nie ma
            No dobrze , jestem w PZU .Jak pracowałem miałem grupowe, odszedłem , z pracy , to płacę dalej w PZU zycie tylko większą składkę bo 50zł /mies.W ty ubezpieczeniu mam punkt .....na wypadek śmierci rodziców, teściów.Chciałem powiększyć sumę ale nie pozwolili,.Czy ma rozumieć że nigdzie nie ubezpieczę się w taki sam sposób jak PZU=chodzi o indywidualne, bo grupowe bez problemu.
        • ale ty janek jesteś dziwny.

W tym wypadku to ubezpieczenie powinni mieć twoi rodzice a ty musisz być osobą uposażoną.
          Ale w wieku 87 lat nikt nie ubezpieczy takiej osoby

--
          inwestycjenaemeryture.blogspot.com/
    • jeżeli pytanie jest nadal aktualne proszę o kontakt na maila.
      Pozdrawiam Anna
    • Radze Ci sprawdzic oferty takiego ubezpieczenia na porownywarce - np ebrokerze, raz ze bedziesz miala uwzglednione calkowite koszty i warunki a dwa, ze obok wiekszosci opcji sa komentarze ludzi ktorzy skorzystali. Obiektywnie i rzetelnie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.