Dodaj do ulubionych

Transport próbek

13.06.07, 15:24
Witam,
Ostatnio, gdy bylismy na kontroli u dermatologa, dowiedziałam się, ze aby zrobic badanie na poziom tryptazy, nie muszę jechac z Kamilem do Gdanska, tylko pobrac krew na miejscu i wyslac probke. Byloby to dla nas idealne rozwiazanie, bo nie chce w tej chwili brac Kamisia w tak dluga podroz ze wzgledu na upaly. Jesli bedzie taka koniecznosc, to oczywiscie pojedziemy, ale póki co chciałabym tego uniknąć. Czy ktos kiedys korzystal z uslug takiej firmy? Jak to praktycznie wyglada?
Dzwonilam dzis do Gdanska, żeby sie skonsultować w tej sprawie, niestety p. doktor, ktora sie zajmuje pokrzywka barwnikowa, jest w tej chwili na urlopie. Pozdrawiam.
--
Jola z Kamilkiem (26.02.2006)
mysiolek.blog.onet.pl
Edytor zaawansowany
  • wiola1022 14.06.07, 22:19
    Witaj Jolu,

Również jestem zainteresowana transportem próbek.
    Mieszkam w Warszawie i gdy byłam w szpitalu p. doktor wspominiał o
    specjalistycznym laboratorium w Warszawie o nazwie Nadzieja, które albo
    wykonuje badanie poziomu tryptazy, a jeśli nie to pewnie przesyła próbki do
    Gdańska. Dzwoniłam tam, ale niestety nie wykonują tego badania i nie przesyłają
    próbek :(.

Pozdrawiam
    Wiola
  • wiola1022 25.06.07, 14:00
    Witam,

Dzisiaj dowiedziałam się, informacja potwierdzona u p. doktor, że badanie na
    poziom tryptazy można wykonać w Łodzi w Szpiatlu Barlickiego. Oczywiście trzeba
    mieć skierowanie.

Pozdrawiam,
    Wiola
  • jol34 25.06.07, 14:15
    To bardzo ważna informacja, bo do Lodzi mamy zaledwie 2 godziny jazdy. A gdzie dokladnie mozna zrobic to badanie? Normalnie w laboratorium? Czy trzeba sie wczesniej umawiac? Pozdrawiam.
    --
    mysiolek.blog.onet.pl
  • wiola1022 26.06.07, 13:57
    Witam,

W zakresie możliwości wykonywania badania poziomu tryptazy w Łodzi - w szpitalu
    Barlickiego rozmawiałam z Panią dr Anną Zalewską. Przekazała mi informację, że
    potrzebne jest skierowania. Nie wnikałam w szczegóły, gdyż wybieram się w lipcu
    do Gdańska i tam będę miała wykonane to badanie.
    Oto numer telefonu do Pani doktor - 042 686 25 70 (łączenie przez portiernie,
    proponuję zadzwonić około 9.00, gdyż później trudno zastać Panią doktor).
    Myślę, że udzieli informacji w zakresie wykonania tego badania w Łodzi.

Pozdrawiam,
    Wiola
  • jol34 26.06.07, 19:11
    Dzięki! Jutro spróbuje tam zadzwonić.
    --
    mysiolek.blog.onet.pl
  • jol34 14.07.07, 13:13
    Witam! Od p. dr Zalewskiej uzyskałam informację, że u niej nie mozna wykonac badania na poziom tryptazy, tylko w szpitalu Barlickiego u prof. Kuny. Zadzwonilam do szpitala, ale oni twierdza, ze nie wykonuja tego badania, wiec chyba pozostaje mi ewentualnie napisac do samego p. Prof. Kuny.
    --
    mysiolek.blog.onet.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.