Dodaj do ulubionych

A moje dziecko (OT)

23.05.07, 13:26
Zrobiło sobie (?), mnie (?), tatusiowi (? - to już chyba najmniej bo on wszystko prześpi ;) prezent z okazji ukończenia 20 miesięcy życia i przespało pierwszy raz noc. I szczerze powiem, że jestem mocno zawiedziona - to przereklamowane jest, przynajmniej jak się śpi razem :P. Wcale się lepiej nie wyspałam - skandal! No, może dlatego, że poszłam spać o 1 a dzieć powstał po 6, tzn. o godzinie która ewidentnie nie figuruje w moim rozkładzie dnia ;)
--
Kawałek szmaty a tyle możliwości
Chusta w stanie gotowości
Edytor zaawansowany
  • lidkamamakuby 23.05.07, 13:31
    Nie żartuj! Ja tak czekam tego dnia;) Klusek często od połowy nocy zostaje w
    naszym łóżku, więc pewnie również nie odczuję tego jako jakiś wielki komfort;)
    Godziny wstawania ma podobne... 5.30 buuuuuu... od czasu do czasu wstaje po 6.00
    Pozdr.
    L.
  • stillgrey 23.05.07, 14:28
    bo moj Piotrek tez wczoraj od polnocy ani razu sie nie obudzil i pierwszy raz
    pozwolil mi pospac do UWAGA... 9!!!!!

--
    www.piotruskarpinski.bobasy.pl
  • mamuk1 23.05.07, 14:47
    Moja Basia tez zwykle śpi z nami, bo nie mam siły jej odkładac do łózeczka. Nie
    wiem, ile razy się w nocy budzi, bo karmię ją na leżąco, nie wybudzając się do
    końca. Potrafimy tak dotrwać w porywach do dziewiątej.
  • ithilhin 23.05.07, 15:00
    acha, juz wiem czemu moj sie czesciej budzil - on sie budzil za Wasze dzieciaki :-P
    --
    Gosia
    Maja: 26.03.99; Maciek: 14.02.05; Michał: 27.02.07
    Forum Trójkowe
  • solidna 23.05.07, 15:01
    No to tylko pogratulowac i zyczyc dalszych sukcesow:-)
    A Ty Guru nie wybudzalas sie w porze jej karmien? no chyba,ze juz nie karmisz piersia,
  • visenna2 23.05.07, 15:20
    :)
    Jak się nie śpi z dzieckiem to różnica jest naprawdę odczuwalna:)

--
    Zuziowe foty
    Zuziowy Blog
  • gingerr 23.05.07, 16:47
    Nie wiem czy mam się martwić czy cieszyć.

Martwić, bo Łukasz ma niecałe 3 miesiące, ostatnio zdarza mu się przespać noc,
    ale jeszcze wszystko przede mną...

Cieszyć, bo Łukasz ma niecałe 3 miesiące i ostatnio zdarza mu się przespać noc...

Na razie i na wszelki wypadek cieszę się :-)

--
    Szukam, szukania mi trzeba...
  • mamuk1 23.05.07, 17:03
    Mój Jas po urodzeniu przesypiał całe noce, a potem było z tym gorzej, ale
    stosowalam ta sama metode, co przy Basi, wiec nie było tak zle:)
  • visenna2 23.05.07, 19:20
    Ale nie martw się, to mu przejdzie:))
    Jak Zuza miała 3 miesiące to czasem przesypiała noc:) Większość dzieci tak ma;)
    Ja byłam zachwycona, bo myślałam że mam takie mądre dziecko i byłam przekonana
    że tak zostanie:D
    Nie zostało:DDD
    --
    Zuziowe foty
    Zuziowy Blog
  • ithilhin 23.05.07, 19:23
    MAja jak mial miesiecy zaczela dopiero przesypiacnoc. i tak jej zostalo.
    Maciek jeszcze czasem teraz sie budzi ale juz tylko raz i da sie szybko uspic na
    nowo. jeszcze 3 miesiace temu bylo gorzej.
    Michal jek spi w nocy 2 razy po 4 godziny tojestem szczesliwa.
    razczydwa przespal 6.
    --
    Gosia
    Forum Trójkowe
  • ithilhin 23.05.07, 19:27
    cos z ta klawiatura sie chrzani.
    Maja miala 5 miesiecy jak zaczelaspac cala noc.
    --
    Gosia
    Forum Trójkowe
  • k.sg 23.05.07, 19:35
    A ja już się chyba przyzwyczaiłam, że w nocy Kuba się budzi. Na dodatek wsaje o
    5 rano i włazi na mnie, ciagnie za włosy lub usiłuje mi oko wydłubać. I tak juz
    jest od 5 miesięcy, bo wcześniej do 4 przesypiał całą noc i wstawaliśmy o 9.
    Buuuuuuuu
    --
    Jakub
  • zuza112 23.05.07, 20:17
    ja już utraciłam nadzieję, że kiedykolwiek nadejdzie taka noc... gratuluję
    równie mocno co zazdroszczę! Ja sie cieszę, gdy Kuba prześpi 4 godziny bez
    przerwy, albo gdy muszę do niego wstać tylko 2 razy w nocy... ale to musiałam
    sama sobie wypracować (tzn. oduczyłam go jeść w nocy i nie wyjmuję go z
    łózeczka nawet kiedy się budzi i płacze-taka wyrodna jestem!). Przedtem miałam
    pobudki co 2 godziny, więc różnica jest moim zdaniem ogromna. Ale gdzie nam
    jeszcze do całych nocek przespanych...? Jeszcze taz gratuluję - oby tak dalej!
    --
    smyki.pl/domeny/smyki.pl/jakubulek/index.php?

www.bobasy.pl/zuza112
  • zaisa 23.05.07, 21:51
    A moje dziecko zaczęło lepiej sypiać, jak przestały grzać kaloryfery. Jak
    grzały, to mu się w nocy pić chciało (czyt. cycusia). Tylko, że teraz gorąco się
    zrobiło i znowu chce się pić... A na dodatek nasze kaloryfery (przez nas nie do
    regulowania) grzały prawie na styk z upałami (bo przecież do niedawna zimno się
    robiło a my taką porządną spółdzielnię/wspólnotę mamy)...
  • guruburu 24.05.07, 14:21
    E tam - można było przewidzieć, ze to było jednorazowe :P. Ostatniej nocy budziła sie 2 czy 3 razy. Jak karmiłam w nocy to się nie budziłam za bardzo, bo karmiłam przez sen i w sumie nie wiem nawet, ile ona sie budziła, ale niecałe 2 tygodnie temu odstawiłam małą w nocy ( w dzień karmię normalnie) - w celach prokreacyjnych głównie.
    --
    Kawałek szmaty a tyle możliwości
    Chusta w stanie gotowości
  • mayetschka 24.05.07, 16:53
    a u nas to wzloty i upadki. Są noce, kiedy Grocho raz się budzi tylko po to by
    pić mu dać - nauczyłam go pic w nocy soczek, więc nie wybudzam, bo nie wyciągam
    go z łóżeczka.
    A czasem (tak jak dziś) nieprzytomna siedzę w pracy, bo budził się co 2h a o
    4 "powiedział dzień dobry" ;)- mam nadzieję że to zęby idą...
    i nadal mam nadzieję, że nastaną kiedyś lepiej przesypiane noce...
    --
    Tobiasz ma 9 miesięcy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.