Fiodoryzacja naszej gminy postępowała od lat, ale swoje apogeum osiągnęła z końcem roku 2010 . Metoda zastraszania, obietnic i widmo pustej kasy np. z powodu pozostawienia tej czy innej szkoły. Tak to działało przez ostatnie kilkanaście lat.

Przez ustawiczne popadanie w stan upojenia alkoholowego Wójt uzależnił się nie tylko od alkoholu ale i z czasem od ludzi którzy ukrywali fakt jego ciągłej absencji.
Stworzyli oni własny wizerunek gminy, własne zależności, struktury (np. pod płaszczykiem OSP) i własne standardy moralne.
Wytworzyła się niemal zbrojne ramie na wzór NKWD cz Waffe SS, zdolne zniszczyć każdego kto mógłby zagrozić ich interesom.

Jest to dobrze zorganizowana grupa działająca pod kierunkiem Romana F. w porozumieniu z Andrzejem C., Antonim K. i Panem Serkiem. Do tego dochodzą doskonałe relacje z organami ścigania i parasol ochronny stworzony przez miejscowego Szeryfa .Tak więc po ostatnim głosowaniu niektórym z Radnych (lub ich rodzinom) w najbliższym czasie mogą przydarzyć przykre niespodzianki.
Ciśnie się jedno słowo; MAFIA.
  • NKWD -
    czarny.sufler 25.02.11, 19:45

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.