Dodaj do ulubionych

Małe przyjęcie weselne-gdzie???

01.08.10, 21:27

witam serdecznie :)
Potrzebuje Waszej pomocy :)w listopadzie wychodzę za mąż-ślub cywilny i chcemy
zorganizować "mini" wesele :)dokładnie jakiś obiadek z tortem-bo ślub ok.13
:)gości będzie max.30 :)i naprawdę nie wiem gdzie-bo ja nie jestem z Wrocławia
:/ może macie jakieś ciekawe miejsca z mila atmosfera i dobrym
jedzonkiem-godne polecenia ???

Dziękuję :)
Obserwuj wątek
      • inabissare Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 10.08.10, 22:35
        Byłam dziś w polecanym tu bardzo często Duecie przy Św. Mikołaja. Sala
        faktycznie urządzona ze smakiem, sympatyczna, menu w przypadku pełnego wesela
        zamyka się w ok. 180 PLN/osoba, w przypadku obiadu - około 150 PLN, natomiast
        jest jedna bardzo duża wada - CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. I żeby jeszcze był
        ogródek, patio, cokolwiek - ale żeby zapalić, trzeba gramolić się schodami do
        góry (a jest ich trochę) i wystawić się na wąziutki chodnik przy ruchliwej ulicy
        z tramwajem przed nosem.

Niestety - jak dla mnie porażka i odpada.
        • roza-7 Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 11.08.10, 13:23
          inabissare napisała:

>
          > jest jedna bardzo duża wada - CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. I żeby jeszcze był
          > ogródek, patio, cokolwiek - ale żeby zapalić, trzeba gramolić się schodami do
          > góry (a jest ich trochę) i wystawić się na wąziutki chodnik przy ruchliwej ulicy
          > z tramwajem przed nosem.
          > Niestety - jak dla mnie porażka i odpada.

Jak dla mnie-PLUS,a nie porażka...
          Nie palę,ale mój małzonek tak-nikt z Gosci też nie narzekał na przyjęciu.WCALE nie trzeba się gramolić-jak nie chce
          się komuś przejśc kilkunastu schodków,żeby nie smrodzić tym co nie palą to polecam podjechać windą.
          Przed hotelem jest zadaszone miejsce z popielnicą oraz barierka oddzielająca od ulicy...w Casa Nouvie Goscie wychodzą na ruchliwy chodnik i nic nie oddziela ich od ruchliwej tak samo ulicy Ruskiej.
          Chodnik na ul.Mikołaja jest prawie nie uczeszczany przez przechodniów.
          Co do tego,że na sali na której się je nie wolno palić i to jest WADA pozostawię to stwierdzenie bez komentarza...Nie wyobrażam sobie tego po prostu.

• inabissare Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 11.08.10, 13:40
            Róża, niestety, większość towarzystwa jest paląca, i jeśli sala nie posiada
            klimatyzacji lub możliwości wyjścia np. na patio, do loggi, żeby zapalić, tylko
            trzeba sterczeć na ulicy i obserwować samochody i tramwaj, to dla mnie jest do
            skreślenia.

Ponadto jak sobie wyobrażasz takie rozwiązanie jesienią, gdy jest zimno, może
            lać deszcz, i co, goście w sukienkach i garniturach będą rozpinać parasole i
            kaptury zaciągać?

No proszę cię.
            • roza-7 Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 11.08.10, 20:22
              No jeśli prawie wszyscy palą to rozumiem,że najlepiej jakby pozwolono palić przy stołach,a popielniczki stały koło każdego.
              Co do klimatyzacji-sala Duetu jest klimatyzowana i ma nawiew..co nie oznacza,że powinno się tam palić.
              W kwestii jesienno-zimowych opcji to byłam też w Duecie na Walentynkach-wtedy palący dostali boczny hol na parterze-więc nie wiem skąd ta informacja o wyganianiu gosci na dwór?
              Ja akurat nie mam sentymentu względem palących osób-mój mąż wychodzi na balkon nawet w zimie bo nie znosze dymu i nie wyobrażam sobie,aby palić w mieszkaniu-podobnie traktuję naszych Gosci jeśli chcą zapalić.
              Jakoś nikt sie nie obraża;)
          • zipjc Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 24.08.10, 20:40
            w najblizsza sobote mam obiad weselny w restauracji spizarnia na
            wlodkowica, czas dojsca z urzedu to ok 1 min wiec jak dla mnie bardzo
            blisko
            napisze wam jak bylo po 28.08 ale jak dotychczas wspolpraca nam sie
            uklada abrdzo dobrze...
              • zipjc Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 27.08.10, 19:20
                oferta slubna - 2 dania, deser, napoje - kawa herbata sok- bez
                ograniczen - 100 zl za osobe
                nie jest tanio ( znam tansze lokale ) kawalek dalej w odnovie
                proponowali mi dwie opcje - za 96 i za 106

menu naprawde fajne - eskalopki wieprzowe, roladki z kurczaka ze
                szpinakiem i poledwiczki wieprzowe z czyms tam... do wszyskiego sosy
                - miesa na paterach - mielismy do wyboru 3 z 5 dan,zupe wybralasimy
                cos tradycyjnego ( chyba jedyna rzecz tego wieczoru ) rosol

do tego bukiety surowek i salaty + ziemniaki opiekane w ziolach i
                kluski slaskie
                mi menu sie podoba - cenowo moze nie najmniej ale licze ze bede
                zadowolona :)

to juz jutro...
                trzymajcie kciuki
              • zipjc Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 29.08.10, 21:10
                no to my juz po...;) specjalnie pytalam gosci jak jedzenie - zeby
                napisac tutaj;)

wszyscy powiedzieli i ja sie z tym zgadzam ze jedzenie bardzo dobre,
                naprawde wszytsko im wyszlo - szczegolnie salaty ( 4 rodzaje ) i
                miesa - kazda opcja dobra... furore robily roladki z kurczaka ze
                szpinakiem,
                jedynym minusem bylo to ze kelnerka na samym poczatku wylala lampke
                szampana na jednego z gosci, ale poza tym obsluga ok

zapomnialam jeszcze napisac ze do tego wszytskiego doliczaja serwis
                kelnerski 10 % - moglismy sie klocic za tego szampana, ale nam sie
                bardzo podobalo, bylismy zadowoleni

po daniach glownych kelnerzy przeszli sie miedzy goscmi pytali o
                wybor deseru ( z 4 ktore nam zaproponowano wybralismy dwa, z ktorych
                mogli wybrac goscie ) my mielismy lody lub tiramisu oba rownie
                smaczne, a do wyboru mielismy jeszcze szarlotke na cieplo i
                nalesniki w pomaranczach
                kelnerzy rowniez pokroili dla nas torta na nasza prosbe( tort byl
                nasz) ale my roznoslismy gosciom ( juz dawno ustalilismy ze tak
                bedzie )
                alkohol rowniez dali nam w lepszej cenie niz w lokalu - nie pytalismy
                o to czy mozemy wniesc alkohol, nie chcielismy wiec nie wiem czy jest
                taka mozliwosc
                generalnie jestesmy bardzo zadowoleni - lokal polcam, jednak jedna
                uwaga przy 33 osobach bylo troszke ciasno - stol byl ustawiony w
                litere U, bylo mnostwo jedzenia i picia na stolach

polecam lokal ale na troszke mniejsza ilosc osob

Pozdrawiam
                i zycze dobrych wyborow;)

• inabissare Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 03.12.10, 01:49
        Ponieważ jestem już "po", chciałam polecić Duet przy Św. Mikołaja jako znakomite miejsce do zorganizowania obiadu poślubnego. Jedzenie było przepyszne, tort z racą - i pyszny, i piękny, obsługa b. miła. Wszystko było świetnie, nie musieliśmy się martwić o wystrój sali, wszystko było zapewnione przez hotel.

Pozdrawiam.
        • mandi.ole Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 15.12.10, 15:02
          Inabissare

mozesz napisac cos wiecej? zastanawiam sie nad tym miejscem. ile osob bylo na Twoim przyjeciu? czy byla mozliwosc poruszania pupa? nie mowie o wielkich tancach ale tak ogolnie,zeby tylko nie siedziec. jesli chcesz, pisz na maila gazetowego.
          dzieki
          --
          Ludzie po to mają uszy, żeby nie tonęli:)
    • yepita2002 Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 30.03.11, 18:38
      Polecam Restaurację Casus na ul. Włodkowica 8. Mają naprawdę dobrą kuchnię za rozsądne ceny jak na lokal w centrum miasta. Obsługa w porządku. Wystrój w sam raz jak na taką uroczystość.Młlo i kameralnie. Moi Goście byli bardzo zadowoleni. aaaaaaaaaaaa i co najważniejsze parę kroków od USC. GORĄCO POLECAM
      • efii Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 24.04.11, 23:02
        Ojojojojjoj ale zańiedbanie z mojej strony :( tak dluuugo tu nie zagladalam ale jako młoda (n moze nie całkiem-znam młodsze) mezatka jakaś załatwia jestem ;) a wiec nasze przyjęcie ślubne odbyło sie restauracji Duet i do dziś nie mogę wyjść podziwu :)!było po prostu wspaniale.super jedzienie- smaczne i slicznie podane,duże porcje także nikt nie był głodny.tort i śliczny i pyszny :) piękny wystrój sali i wspaniała atmosfera!!!zdjęcia wyszli super:) tak naprawde to nie musiałam sie o ńic martwić- tak naprawde nawet nie miałam na to czasu :) zaufalam restauracji Duet-a dosłownie wspaniałej Szefowej- i wiem,ze było warto ;)
        Wszystkim polecam ;) super! Super! Super!
        • hedrox1 Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 02.02.13, 16:56
          Naprawdę fajne przyjęcie można zrobić w Pieprzu i Wanilii, to restauracja przy parku południowym. Mają swój strzeżony parking i kilka sal. Byłam na imprezie i jestem pod ogromnym wrażeniem klimatu i organizacji :-) Inny "świat" w centrum Wrocławia. Do tego mega ciekawe menu.
          • rolando80 Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 27.01.14, 13:41
            Hm, tak ostatnio szukałem informacji o Pieprzu i Wanilii, bowiem chcieliśmy tam uczcić jubileusz moich rodziców - dlatego też szukałem informacji o restauracji, po czym trafiłem między innymi też tutaj, zapisując sobie jednocześnie w pamięci, by odpisać na ten post:) W największym skrócie - impreza, na której było ponad 20 osób udała się doskonale. Było przestronnie, sprawnie, wygodnie i, co najważniejsze, smacznie. Także jeśli chodzi o większą imprezę, to są w tym doświadczeni, dają radę. Natomiast na całe wesele? Nie jestem przekonany na 100% - ostatecznie te imprezy robi się z wiele większym rozmachem, zapraszając tym samym wielu gości więcej.

Natomiast na imprezę okolicznościową, taką jak w moim przypadku, lokal nadaje się doskonale. Dla mnie cały wieczór to 9,9/10. Polecam!
            • hedrox1 Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 18.02.14, 10:33
              Zgadzam się, że dla 100 osób raczej miejsca nie będzie w tej restauracji, ale ja byłam na przyjęciu w którym uczestniczyło trochę ponad 30 osób i było super. Szczególnie, że z sali było bezpośrednie wyjście do ogródka i w centrum miasta czułam się trochę jak bym była poza...ten park - piękny :-) Naprawdę udana impreza... i można być głośno, bo ptakom w parku to nie przeszkadza, tak więc mieliśmy o północy pokaz sztucznych ogni.
              No i ważne można zostawić na noc na parkingu strzeżonym przy restauracji samochód - bez żadnych opłat.
    • oliviaty Re: Małe przyjęcie weselne-gdzie??? 08.09.13, 19:07
      My mielismy wczoraj przyjecie weselne w casusie na Wlodkowica na 15 osob. Bardzo dobre jedzenie, mila obsluga, elastyczna pani manager. Nasze przyjecie trwalo do 1:00 ;) Podwieczorek z racji przepieknej pogody na zewnatrz w ogrodzie potem wieczorem na zakaski znow wrocilismy do sali. Restauracja ma naprawde swoj urok. Ceny wcale nie wygorowane...Bylo cudownie. Polecam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka