Dodaj do ulubionych

Dj Waka ( Wakuluk Robert)

23.01.08, 10:16
Zna ktoś tego dj-a? Jakieś opinie??
--
jestem szczęśliwa...
Edytor zaawansowany
  • ewelita 20.11.08, 14:04
    Teraz, po moim weselu mogę coś napisać.
    DJ WAKA Robert Wakuluk spisał się świetnie, wybawiłam się
    niesamowicie, goście byli zachwyceni, pytali skad go wzieliśmy?? bo
    na żadnym weselu tak nie szaleli. Nawet duzo potraw zostało, bo
    goscie woleli tanczyć niż jeść i pić :-)
    Muzyka super przygotowana, taka, jaką wybraliśmy i zasugerowaliśmy.
    Super konferansjerka, zaprasza gości do tańca ( pamięta nawet imiona
    gości i woła ich po imieniu :-)), zapowiada, prowadzi
    zabawy, nie papla bez sensu jak niektórzy, ktorych słuchaliśmy.
    Fajne zabawy oczepinowe, ma swój sprzęt, światła, dymy itp. - nie
    gra z laptopa!!!
    Dba o to, żeby nie było głuchych przerw - delikatna muzyka podczas
    posiłków, dba o to, żeby zgrać sie z obsługą w kwestii podawania
    posiłków.
    Goście podczas wesela dedykowali piosenki dla swoich bliskich, my
    dla rodziców - pełen spontan, miał wszystko w ofercie.
    Dj był najlepszym pracownikiem na naszym weselu, koszt (
    zamawialiśmy go w styczniu)1300 zł.
    Naprawdę mogę polecić!
    --
    jestem szczęśliwa...
  • saninka 06.01.09, 20:16
    odradzam nie gra numerów z listy od młodych, wstawia kwasy i udaje głupola...
  • neon2121 14.04.09, 22:52
    Super poprowadził wesele mojej siostry Gorąco Polecam naprawdę warto jak coś to
    mogę wysłać płytę z wesela:)
  • brzydulka1980 22.11.09, 20:36
    WITAM WSZYSTKIM!
    W ZASADZIE RZADKO KIEDY TU ZAGLĄDAM. DZIŚ, ZMUSZA MNIE DO TEGO PRZEDE WSZYSTKIM
    CHĘĆ WYRAŻENIA OPINII NA TEMAT DJ.WAKA
    MIĘLIŚMY OKAZJĘ, BY POPROWADZIŁ WŁAŚNIE NASZE WESELE.
    JESTEM ZAWIEDZIONA. RZECZYWIŚCIE, NA SPOTKANIU WSTĘPNYM ZAREKLAMOWAŁ SIĘ
    WSPANIALE. WYSZLIŚMY Z ZAŁOŻENIA, ŻE WYBÓR WŁAŚNIE JEGO OKAŻE SIĘ STRZAŁEM W
    DZIESIĄTKĘ...TYMCZASEM....
    TYMCZASEM CZUJEMY PEWIEN NIEDOSYT...

BAWI SIĘ RAZEM Z GOŚĆMI?-JAK ZAPEWNIAŁ...?TAK.BAWI.RAZEM W OBJĘCIACH ZE SWOJĄ
    ŻONĄ NA PARKIECIE---TO CHYBA NIE JEST NA MIEJSCU, KIEDY KTOŚ WYKONUJE SWOJĄ
    PRACĘ...?

SPEŁNIA ŻYCZENIA MUZYCZNE GOŚCI?...TAK.SPEŁNIA, POD WARUNKIEM, ŻE AKURAT
    DYSPONUJE WYBRANYM KAWAŁKIEM MUZYCZNYM (niestety-dysponował bardzo ubogą listą
    muzyczną-co zaprzeczało temu, o czym zapewniał na początku...)

WOŁA GOŚCI PO IMIENIU...?-JAK TO KTOŚ WSPOMNIAŁ WYŻEJ....TAK.WOŁA.NA OKRĄGŁO
    JEDNO IMIĘ, KTÓRE ZDARZYŁO MU SIĘ ZAPAMIĘTAĆ (więc nie mylmy tego z zapoznaniem
    i zżyciem się z gośćmi)

ZACHĘCA DO WSPÓLNEJ ZABAWY, NAWOŁUJE DO TAŃCA...?
    TAK.JEŚLI WOGÓLE MOŻNA BYŁO GO ZROZUMIEĆ (mówił szybko, nie interesując się
    nawet tym, czy goście go zrozumięli, dosłyszęli....

KONIEC IMPREZY...SZANUJĄCY SIĘ DJ, WODZIREJ, DZIEKUJE GOŚCIOM ZA PRZYBYCIE, ZA
    ZABAWĘ...DJ WAKA, ZAMIAST TEGO, ZAPALIŁ ŚWIATŁO I BEZ SŁOWA ZACZĄŁ PAKOWAĆ
    SPRZĘT.....

MOŻNA BY JESZCZE WIELE PISAĆ. BYĆ MOŻE MIAŁ ZŁY DZIEŃ. A MOŻE RZECZYWIŚCIE JEST
    DO NICZEGO...JEŚLI KTOŚ JEST ZADOWOLONY - TO TYLKO SIĘ CIESZYĆ. DOBRZE SIĘ
    SPRZEDAŁ NA POCZĄTKU.

JEDNAK PIERWSZE WRAŻENIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE..NO CÓŻ....

• waka72 22.01.10, 09:49
    Witam wszystkich zainteresowanych moich klientow,zapraszm na
    prawdziwe forum i rzetelne opinie o mojej osobie i mojej pracy dj-a
    www.przewodnikmp.pl/forum/topic3736.html
    wpis, ktory mamy okazje przeczytac,zostal napisany przez konkurencje.
    Dzisiejsza walka o klienta,sprowadza się do tak podlych dzialan.
    Poprowadzilem juz wiele wesel i naprawde wiem ,jak nalezy sie
    zachowac na imprezie,na ktorej pracuje.
    Kazdy klient ma prawo reagowac w czasie imprezy i najwazniejsze
    ja za swoją usluge rozliczam sie dopiero rano po wykonaniu zadania.
    Dziekuje wszystkim Parą dla ktorych pracowalem a nastepnych klientow
    prosze o sprawdzenie takze innych zrodel odnosnie moich kwalifikacji
    z powazaniem dj waka Robert Wakuluk
  • lenakoko 25.04.14, 18:33
    Szczerze powiem ze mam podobne odczucia co do tego Dj. Planujemy slub i szukamy jakiegos dj. jednak nie bedzie napewno to Waka. Gdzyz bylam na kilku imprezach prowadzonych przez niego . Nawet na studniówce kilka lat temu. Moim zdaniem to taki cwaniaczek. Grał u kuzynki na weselu i pamietam ze goście chcieli jakiś kawalek a on odmówil puszczenia go, gdyz to nie jest muzyka w jego stylu. Dramat podejscie. Kolejna rzecz, ktora mnie obrzydza to jego takie plucie jak by . jak cos mowi ciagle robi takie pfuu . Strasznie to wyglada. Ja bym go nie wybrala..
  • breslau87 22.03.10, 18:18
    Polecam DJ Wake. grał na moim weselu.Uśmiechnięty miły i wesoły.Potrafi świetnie
    prowadzić wesele do końca .goście byli zadowoleni.
  • agrestnica 06.05.10, 10:06
    Jak najbardziej polecamy!
    Robert zapewniał oprawę muzyczną na naszym weselu i lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać - pełen profesjonalizm, życzliwość, kreatywność.
    Muzyka dobrana tak, że zarówno młodzi, jak i starsi wytańczyli się za wszystkie czasy, a zabawy oczepinowe przeprowadzone z humorem i bez zażenowania.
    Jeszcze raz dziękujemy, Robercie! :)

Agnieszka i Damian
    01.maja 2010, Wołów
  • kkalorina 20.09.10, 19:17
    Jak najbardziej polecamy Roberta (DJ WAKA)!
    Profesjonalny od początku do końca. Na pierwszym spotkaniu zaproponował kilka swoich pomysłów, pozostając otwartym na nasze sugestie i pomysły. Efektem było prowadzenie naszej imprezy weselnej 4.09.2010. we Wrocławiu.
    Przed imprezą (kilkanaście dni) spotkalismy się raz jeszcze w celu omówienia całego programu na wesele (dostarczając play listę - jak Robert chciał, by poznać nasz pogląd na charakter imprezy). Samo przyjęcie zostało poprowadzone perfekcyjnie - Robert nie jest tylko DJ-em, ale również spełnia się w roli - powiedzmy - wodzireja i doskonale czyta zarówno preferencje jak i nastroje bawiących się gości, dostosowując bloki muzyczne do wieku, siły i chęci zabawy. Jest bardzo elastyczny, otwarty i ma ogromne poczucie humoru.
    Zarówno nasi goscie jak i my byliśmy zachwyceni.
    Jednym słowem: REWELACJA.

Polecamy i pozdrawiamy,

Karolina i Paweł
  • asiaxf 15.10.10, 16:58
    My mieliśmy wesele 12 czerwca 2010, które prowadził Dj Waka. Zdaliśmy się całkowicie na jego doświadczenie i profesjonalizm jeśli chodzi o muzykę, konkursy i całą oprawę i nie żałujemy. Wszyscy bawili się do białego rana. Każda piosenka okazywała się strzałem w dziesiątkę i porywała wszystkich gości do tańca. Dj Waka jest sympatycznym, wesołym człowiekiem z dużym poczuciem humoru i od razu wszyscy Go polubili. Wszystkich rozbawiał swoimi żartami i tekstami. Zapewnia super sprzęt, oświetlenie oraz wszystko co potrzebne do zorganizowania super zabawy. Możemy polecić go w 100000 %.
    Martwiliśmy się o nieprzychylne opinie na forach które ktoś napisał o Robercie ale teraz wiemy że było to nieuczciwe zachowanie konkurencji. Nie zamienilibyśmy Go na nikogo innego :)

Asia i Paweł
    12 czerwiec 2010
    Karczma Rzym
  • awysbrz 03.07.11, 21:08
    Robert grał na naszym weselu 21 maja 2011 roku i było fantastycznie :) Świetnie poprowadził imprezę, zadbał o doskonałą atmosferę naszą i gości, najbardziej marudnych przekonał do siebie zabawami oczepinowymi - zabawnymi, pomysłowymi i z gustem :) Szczerze polecamy!!!!
    Aga i Piotr
  • mariuszkwa 06.07.11, 15:35
    Witam,
    Jesteśmy cztery dni po imprezie z Robertem i piszę tutaj dlatego tak późno ponieważ chciałem zapytać o zdanie naszych gości.
    Jedyne opinie jakie dostaliśmy to takie które w samych superlatywach opisywały Roberta.
    Od nas możemy dodać tylko więcej pochwał, Robert pomógł Nam radą, opiniami, a nawet załatwił drobiazg który był dla Nas kłopotliwy :) i z chęcią dołączył do naszych pomysłów przy organizacji imprezy. DJ Waka nie był też obojętny na granie piosenek dla Gości co podobało się wszystkim.
    Jeżeli chodzi o samo granie i dobór muzyki jest bardzo elastyczny i co ważne nie robi wiochy :)

Serdeczne podziękowania od mojej Kochanej Małżonki i od wszystkich naszych Gości.

Pozdrawiamy Aga i Mariusz
  • kamilaitomek 30.09.11, 22:16
    Niedawno dostaliśmy film z wesela po dość długim czasie:) i wszystko nam się przypomniało. Robert prowadził nasze wesele we wrześniu ubiegłego roku i zrobił to fantastycznie! Goście bawili się wspaniale. Muzyka była bardzo różnorodna. Wszystko odbyło się według wcześniejszych ustaleń. Bardzo polecam :)
  • newlyweds12 21.03.12, 08:50
    No i właśnie ... czytam ostatnio różne fora i zawsze jest tak, że każdy jeden DJ czy zespół ma i pozytywne i negatywne komentarze a obiektywnych opinii trudno znaleźć. I już nie wiem czy orkiestra ma być czy DJ. Jak orkiestra to albo bardzo dobra albo szkoda kaski a jak DJ to jaki ? No bo trudno określić po czym wybierać. Chyba tylko po prowadzeniu zabawy no bo przecież nagrania wszędzie takie same. I nie wiem jeszcze po czym ... po sprzęcie i po światłach ? Oszaleję od tego :(
  • pablita 24.03.12, 16:37
    Czytając ten wątek tak się zastanawiam ... gdzie się podziała Callja ??? Śpi ?
  • callja 25.03.12, 00:14
    callja naostrzyła nożyczki i wycięła reklamowe coś niecoś ;)
  • edithn 28.04.14, 09:37
    dwano nie miała kontaktu z tym DJ, ale dostaję maile, ze jest nowy wpis i chyba muszę zareagować. Ostatni rzecz , która bym o tym Panu powiedział, to że jest "cwaniaczkiem"... Jestem bardzo zdziwiona ta opinią - nie sądze by przez trzy lata tak strasznei sie zmienił! Ja byłam zachwycona stroną muzyczną - może konferansjerka nie jest mocnym punktem tego DJ-a , ale ja nie chciałam żadnych zabaw na przyjęciu wiec dla mnie to nie miało znaczenia. Goście byli zachwyceni i to bez wyjatku! a że nie grał tego co chcieli- to super ! - sama wybrałam repertuar na moje przyjęcie i wolałabym tego nie powierzać gościom (często już w stanie wskazującym na spożycie...) - umowę ma ze mną i powinien się trzymać moich ustaleń. Chętnie usłyszę coś więcej od niezadowolonej klientki bo mam za trzy lata kolejną imprezę w rodzinie i tylko o tym Panu myslałam, jesli będę wyprawiać...a jeśłi mowa o tych odgłosach - to ja czegoś takiego kompletnei nie spostrzegłam - ktoś to potwierdzi?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka