Dodaj do ulubionych

Wiadomość dla kogoś

04.02.14, 10:00
Robertb 2 inaczej jest nazywany B2 lub b2
Edytor zaawansowany
  • piernicyna 05.02.14, 21:37

Szybkie nadejście wiosny nastąpi, gdy w lutym wiewiórki są bardzo aktywne, czyli można je w lasach zobaczyć znacznie częściej'
  • joasi.a 06.02.14, 23:27
    kasiab7777 napisała:

> Robertb 2 inaczej jest nazywany B2 lub b2
    w K i H nie ma Molocha
  • ginger43 12.02.14, 14:45
    to jakiś chłopak witamina tongue_out
    Wierz mi, że B2, K i H to jak nic witaminy, wiem bo egzamin zdałam na 5

................................................................
    Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru...
  • piernicyna 13.02.14, 22:57

smiledodatkowo gdy nad głowami latają zięby, to już pewny zwiastun, że wiosna jest już blisko'
  • sylwe.ster2009 15.02.14, 00:30
    ginger43 napisała:

> to jakiś chłopak witamina tongue_out
    > Wierz mi, że B2, K i H to jak nic witaminy, wiem bo egzamin zdałam na 5
    >
    > ................................................................
    > Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru..
    najwięcej witaminy mają polskie dziewczynysmile
  • ginger43 17.02.14, 08:43
    sylwe.ster2009 napisała:

> najwięcej witaminy mają polskie dziewczynysmile

Miło, że pamiętasz smile ale w obecnych czasach, kiedy jest takie zamieszanie w sprawach płci i czasami nie wiadomo kto jest kto, trudno już mieć 100% pewność sad

• piernicyna 21.02.14, 09:07

smileGini,
    "Mnie obchodzi każdy kwiat!
    Grzeję słońcem lepkie pąki.
    Budzę wiosnę, budzę świat,
    w przebiśniegów
    dzwonię dzwonkismile
  • ginger43 01.03.14, 15:19
    piernicyna napisała:

> Budzę wiosnę, budzę świat,
    > w przebiśniegów
    > dzwonię dzwonkismile

Wiosna! Wiosna, ach to Ty! smile
    Ale mi się nic nie chce, w głowie zielono, a tyle pracy przede mną sad

--
  • piernicyna 02.03.14, 17:41
    ginger43 napisała:

> piernicyna napisała:
    >
    > > Budzę wiosnę, budzę świat,
    > > w przebiśniegów
    > > dzwonię dzwonkismile
    >
    > Wiosna! Wiosna, ach to Ty! smile
    > Ale mi się nic nie chce, w głowie zielono, a tyle pracy przede mną sad
    >

sadjutro zaczynam - zielono mi i spokojnie, bo pogoda rozśpiewanasmile
  • kasiab7777 04.03.14, 08:39
    Dziadek tak zrobił, żeby obraz mentalny Roberta w kilku kopiach udawał, że z Robertem jest dobrze, dostaje wywyższenie, a w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Dziadek napuszcza bandytów, żeby znęcali się nad nim okradali go z wszystkiego. Dziadek to zbój. Należy go nie szanować, bo jest oszustem. Dziadek to ohydna istota.
  • ginger43 07.03.14, 20:58
    To pewnie same oszczerstwa, jak dziadek mógłby posunąć się do takich niegodziwości? Samo słowo "dziadek" kojarzy się z dobrocią w czystej postaci.

Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru... Mruczą już trzy smile
  • piernicyna 12.03.14, 21:59
    ginger43 napisała:

> To pewnie same oszczerstwa, jak dziadek mógłby posunąć się do takich niegodziwo
    > ści? Samo słowo "dziadek" kojarzy się z dobrocią w czystej postaci.
    >
    > ................................................................
    > Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru...
    > Mruczą już trzy smile
    Bywaj, Kasiu!
    Dziadek, 'jak wiesz, nie dał Robertowi nic, a odjął mu wszystko, odebrał mu absolutnie wszystko, co posiadał (a co, jak sam wiesz, szczęścia mu nie dało).'
    smile

• kasiab7777 12.03.14, 22:58
    Dokładnie tak. Dziadek przyczyną zła, bo działa z zawiści. Ten dziadek to jakiś dzia ...
  • piernicyna 13.03.14, 20:08
    kasiab7777 napisała:

> Dokładnie tak. Dziadek przyczyną zła, bo działa z zawiści. Ten dziadek to jakiś
    > dzia ...

smileSerwus Kasiu! 'Na nas teraz.
    Prawdopodobnie 'nie możesz wiedzieć, jak błogosławione jest zdumienie, a i niewygoda, a i lęk, a i zgroza, które Ktoś w Tobie zasiewa. 'Ktoś, kto tego nie przeżył, nie może wiedzieć o czym, o jakim pozasłowiu się tu słowami śpiewa.'

• ginger43 14.03.14, 16:11
    piernicyna napisała:
    'Na nas teraz.
    > Prawdopodobnie 'nie możesz wiedzieć, jak błogosławione jest zdumienie, a i niew
    > ygoda, a i lęk, a i zgroza, które Ktoś w Tobie zasiewa. 'Ktoś, kto tego nie prz
    > eżył, nie może wiedzieć o czym, o jakim pozasłowiu się tu słowami śpiewa.'

Ło matko jedyna, nic z tego pozasłowia nie rozumiem, ale skoro tak umiesz gadać "od rzeczy" kwieciście, to idziesz za mnie zdawać egzamin z filozofii tongue_out - zwracam koszt dojazdu, nakramię też jak należy smile

--
  • piernicyna 16.03.14, 20:56

smilea w jakim języku należy zdać takowy bo ja mogę też np. po rosyjskusmile
  • ginger43 19.03.14, 10:46
    O! Aż takowych oczekiwań nie mam, wystarczy po polsku, ale nie wiem czy faktycznie chciałabym pozbywać się satysfakcji osobistego zaliczenia (oczywiście na 5 tongue_out). Znajomość języków przydaje się, oj przydaje i miło je znać, właśnie mi procentuje smile
    A rosyjski... oby nie był nam znów potrzebny sad choć też mi nie obcy.
  • piernicyna 22.03.14, 23:50

A rosyjski sad lepiej niech przydaje się nam w hotelach, restauracjach, na dworcach, w bankach, firmach, w szpitalach, na wycieczkach, w książkach, w szkole i w ...piosenkachsmile

smiledaj znać jak zdałaś tenże rzadko bywałam piątkowasmile
  • ginger43 24.03.14, 15:30
    Rosyjski to faktycznie w piosenkach, ba! balladach smile Rosjanie, to muzykalny naród.
    Dam znać, jeszcze nie znam terminu, ale czuję oddech na plecach sad Ja tam piątkowa muszę być, bo dziecko mnie kontroluje i tylko czeka na potknięcie, żeby palec w oko wsadzić. Teraz nogami przebieram przed patofizjologią sad i socjologią ale dam radę, nie mam wyjścia.

• piernicyna 24.03.14, 20:28

smilePOWODZENIA!
  • ginger43 27.03.14, 21:15
    Byle z umiarem, bo to szkodzi tongue_out dwie 5 przynoszę smile
  • piernicyna 27.03.14, 22:34

smilea ja na to jak na latosmilebardzo bardzo mnie cieszą takie wiadomoścismilea umiar mamsmile
  • ginger43 28.03.14, 12:36
    No to jesteśmy prawie tongue_out umówione, jakiś sponsor by się przydał, bo jestem deczko spłukana smile

• piernicyna 31.03.14, 21:37

smileno nie bój nic - sama jestem sponsorem (prawie) i stawiam - jeśli mnie nauczysz wystawiać te językismile

• piernicyna 27.04.14, 00:19

Te krzaki bzu jak pozdrowienie
    z przeszłości twej, gdzie same cienie.

Te krzaki bzu rozchybotane
    proszą, by wejść w rześki poranek.

Mając przed sobą może milę,
    zatrzymaj się przy bzach na chwilę.
    /Jan Huszcza/
  • kasiab7777 16.03.14, 14:13
    Dziadek to najohydniejsza istota dla wszystkich ziemian, bo załamał system religijny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka