Dodaj do ulubionych

Hej, witam serdecznie...

20.05.14, 12:34
Hej, dawno mnie tu nie było, ale dziś trafiłem!

Widzę, że dajecie sobie spokojnie radę beze mnie.

Co tam ciekawego u miłych forowiczów?

U mnie wiele się zmieniło... Bywacie tu?

--
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44789

Z krytyki trzeba wyciągać wnioski,
a nie konsekwencje wobec krytykujących.
Edytor zaawansowany
  • ginger43 21.05.14, 07:32
    No, kogóż moje oczy widzą? Wreszcie! Nic się nie dzieje, życie zamarło (tutaj, bo gdzie indziej pędzi jak szalone). Zrób coś Adek z tymi ptaszyskami, bo już straszliwie się opatrzyły.

................................................................
    Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru...
  • piernicyna 22.05.14, 21:32
    andreas.007 napisał:

> Hej, dawno mnie tu nie było, ale dziś trafiłem!
    >
    > Widzę, że dajecie sobie spokojnie radę beze mnie.
    >
    > Co tam ciekawego u miłych forowiczów?
    >
    > U mnie wiele się zmieniło... Bywacie tu?

Nawet koper na polu daje sobie radęsmile Eh - chciałoby się robić wszystko lepiej...
    Dzień dobry wieczór!!
    Присутствуем! Как твои дела?!
    Czujemy się jak u Ciebie w Domusmile Dobrze, że jesteś! Jak się czujesz? Gdzieżeś Ty bywał?
    PS
    Bardzo ładne zdjęcie - mnie się podoba.
    smile

>
  • ginger43 22.05.14, 22:56
    No liczyłam na Ciebie, że pomożesz robić tłum smile No niech tam, przekonała mnie wersja ptasio-anielska, ale znudziły mi się te mewy sad
    P.S. Piernicynko szykuj kasę, idziemy na to piwo - filozofia 4,5, zaniża mi średnią, ale i tak jestem z siebie zadowolona, bo spamiętać tych Zenków z Elei i innych mądrych, nie było łatwo tongue_out, jednak wolę bardziej przyziemne przedmioty.
    --
  • piernicyna 25.05.14, 22:08

smileNudne to jest lato bez upału. No mam takie jedno zdjęcie, które mogłoby Ci się spodobać. Muszę tylko opanować trudną dla mnie sztukę przesłania.
    Kiedyś Andreas tłumaczył, jak to się robi, ale ja wtedy byłam jeszcze całkiem zielona w tym temacie.
    PS
    Gini, jeśli znudziły Cię mewy, to przeczytaj CZAJKĘ Polecamsmile
  • ginger43 26.05.14, 12:32
    Więcej szczegółów poproszę, bo znam tylko autorkę I.Czajkę, a tytułu Czajka nie znajduję sad

• piernicyna 26.05.14, 23:12

komedia Czechowa w czterech aktach - czytam w oryginale bo nie znalazłam po polsku - trochę potrwa bo 'czas biegnie w dwie strony'
  • ginger43 27.05.14, 09:41
    Dzięki bardzo, chyba kiedyś oglądałam inscenizację Czajki w teatrze TV, ale mam sklerozę, więc chętnie też przeczytam. W oryginale trwałoby to zbyt długo, bo już nie znam rosyjskiego tak jak kiedyś - wszystkiemu winna ta skleroza sad

• piernicyna 30.05.14, 09:03

smile
  • alex-0_0 04.06.14, 16:51
    O kurczaczek ... cos mnie tknęło by looknąć smile

Pozdrowienia dla Wszystkich
    --
    Zbyt mało wiem, by być niekompetentnym.
    — Woody Allen
  • piernicyna 06.06.14, 07:08

-heysmile odpozdrawiamy cieplutko
    PS
    no oczywiście że wczoraj zagapiłam sięsmile
  • ginger43 06.06.14, 09:57
    Kogóż moje oczy widzą! Cześć Alex. Jak widzisz, Adek wpadł na sekundę i już znowu gdzieś się zapodział sad
    --
  • piernicyna 08.06.14, 16:54

jestem spokojna - facet wie, co robi ć
  • ginger43 10.06.14, 10:38
    Nie ma najmniejszych wątpliwości, ale przyzwoitość nakazywałaby, żeby trochę ogarnął to bezchołowie! Ludziska się gdzieś zozleźli, pochowali po kątach, a może nie mają nadmiaru myśli? Ja mam taką galopadę przemyśleń, że nie powinnam się wcale wylogowywać stąd smile

• piernicyna 11.06.14, 14:05

smileteż tak mam
    -wiem, że jestem łokropna, ale bezhołowie piszemy przez samo hsmile
  • ginger43 11.06.14, 15:04
    I tu mnie masz tongue_out Nawet mi nie przyszło do głowy, że może się pisać przez "h", bo to źle wygląda, a dla mnie efekt wizualny się liczy : jestem wzrokowcem, ale coś widać ze mną nie tak sad
  • alex-0_0 11.06.14, 16:29
    Adek!
    --
    Zbyt mało wiem, by być niekompetentnym.
    — Woody Allen
  • piernicyna 14.06.14, 19:26

"A co im powiesz? Że nie ma! Że nie ma powiesz biedakom.
    Uwierzą? Nie, nie uwierzą. Do późnej, pochmurnej nocy
    Będą za oknem czekać, skrzydłami w szyby uderzą
    i padną, martwe i wierne. Ptaki i słowa, jednako.

Właśnie skończyłam Czajkę - rzeczywiście 'Czechow nie jest takim sobie zwykłym chłoptasiem.'
  • piernicyna 11.06.14, 22:00

wszystko w porządku - przypomniałaś mi Dziadka tym słowem - wzrokowcy widzą - słuchowcy słyszą - kinestetycy działają - dzisiaj mało kto potrafi wypowiadać takie głuche "h"
    smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka