Dodaj do ulubionych

Hotel Krolewski (Janow Lubelski)

28.12.09, 14:07
Witam, poszukuje informacji na temat Hotelu Krolewskiego w Janowie Lubelskim.
Prosze o opinie na temat obslugi, potraw oraz imprez tam organizowanych.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam,
--
kl341
Obserwuj wątek
    • reddziubas Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 12.12.11, 15:24
      Hej

widze ze post jest troche stary ale może ktoś bedzie to widział i sie zainteresuje.
      Hotel jest bardzo ładny bogato wykończony i elegancki. Ja byłam tam na weselu kuzynki w tym roku. Wesele bylo na tej mniejszej czerwonej sali z wyjsciem na taras dzieki czemu wieczoram moglismy sobie wyjsc na fajeczke nie opuszczajac niczego co sie dzieje na sali. wiec wybór sali był dobry.Jedzenia sporo i jest dobre i smaczne na stołach niczego nie brakowało. a wogole stół wiejski robil głowny punkt zaczepienia wszystkich fanów domowych wyrobów bo były zajj... i oczywiscie nalewczek mojej cioci:) Obsługa fajna mlode i sympatyczne dziewczyny. wesele bardzo fajne i miejsce dobre na taki imprezy.

• wioleta007 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 16.10.13, 09:04
      Temat stary ale udzielę się.
      Bardzo polecam hotel królewski. Sama 3 lata temu szukałam miejsca idealnego na moje wesele w Kraśniku i okolicach ale nic ciekawego na 200 osób nie znalazłam. Niedawno byłam tu na weselu u znajomych, piękne miejsce! Cena w porównaniu z tym co proponują jest bardzo niska. Obsługa super, miła, pracownicy ciągle czuwają nad wszystkim przez całą noc.
      Jedzenie pyszne i DUŻO :)
      POLECAM!
    • misiuniek6 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 31.10.13, 15:40
      Jak najbardziej polecam!!!! Organizowałam tu swoje wesele i moja koleżanka i teraz kolejna przyjaciółka bo każdy kto tu przyjdzie na wesele to potem nie bedzie chciał innego lokalu na swoje wesele bo ciężko jest innym dorównać.
      Ja byłam w Duo też ale tam jest straszna ciasnota.
    • jolkajolka14 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 03.01.14, 12:37
      Byłam w ostatni wtorek na Sylwestrze w Hotelu. Parę rzeczy można było delikatnie zmienić ale ogólnie było super. Wyniosłam z Hotelu pozytywną energię i na pewno wybiorę się tam na bal karnawałowy w marcu. Wszyscy dają tam z siebie 150% aby każdy bawił się dobrze.
      Jedzenie ładnie podane i smaczne. Ilość dla wielu nie do przejedzenia, ostatni posiłek nie byłam w stanie wcisnąć w siebie :)

Dziękuje!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka