Dodaj do ulubionych

Dj Adus na wesele oraz inne

28.07.11, 09:58

--
Pozdrawiam
Dj Adus
www.djadus.pl
djadus@gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • agnieszkakwasna 12.08.11, 20:26
    Wszytskim zastanawiajacym sie nad wyborem DJ'a na wesele polecamy DJ Adusa.
    Swietnie poprowadzil nasze wesele. Potrafi zbawic wszystkich gosci, organizuje fajne zabawy integracyjne, wszystko ze smakiem i fajnym poczuciem humoru.
    Bardzo sympatyczny i zna sie na rzeczy.

Polecamy

Agnieszka i Dariusz - 30/07/2011
  • baja86 30.08.11, 19:07
    Niezdecydowanym polecamy DJ Adus. Świetnie gra i nie fałszuje ;) Ma poczucie humoru i potrafi dopasować muzykę do gości w każdym wieku. Na naszym weselu nikt się nie nudził, a zabawy organizowane przez DJ'a były interesujące i zabawne. Dzięki niemu mam dwa tygodnie wolnego a mój mąż ma umyć okna ;)

Gorąco polecamy,
    Basia i Paweł 13/08/2011
  • djadus 31.08.11, 11:29
    forum.gazeta.pl/forum/w,44884,126194637,128419028,Re_Bohema_Bielsko.html
    --
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • skanibar 09.09.11, 08:50
    Gorąco polecamy Dj Adusa!
    Dj Adus prowadził nasze wesele 20 sierpnia br. i nie mamy żadnych zastrzeżeń! Wręcz przeciwnie - jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Imprezka była super, mimo że wesele było nieduże. Dj Adus potrafił jednak zachęcić do tańca. Muzyka była świetna. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania muzyczne. Zabawy też były ciekawe i z klasą. Do tego bardzo sympatyczne podejście do nas i do gości! Super! Polecamy!

Basia i Mateusz
  • djadus 16.09.11, 13:08
    Już niedługo - końcem października - pojawi się na djadus.pl oraz djbielsko.com.pl nowy klip oraz backstage związany z projektem ENGAGE. Co na nim zobaczycie to niespodzianka - przedsmak o ile pamiętam od 26 września w sferze - wystawa fotograficzna związana z projektem ENGAGE (trochę info tu engage-bielsko-biala.blogspot.com/) - -a dodatkowo będą też fotki z backstage klipu.
    Na stronie pojawią się też fotki z kręcenia.
    W ODPOWIEDNIM CZASIE ZERKNIJCIE - BĘDZIE WARTO - KRĘCILIŚMY W NAJNOWSZEJ TECHNICE I W JAKOŚCI HD PIĘCIOMA APARATAMI W NIESAMOWITYM MIEJSCU (tak kręci się np: dr house :-)).
    --
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • djadus 30.09.11, 09:49
    Zwiastun nowego klipu zapraszam do oglądnięcia:
    vimeo.com/29475326
    haslo: bielsko

--
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • djadus 20.10.11, 08:19
    Nowy link pojawi się wkrótce.
    --
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • djadus 14.11.11, 08:03
    NOWY Klip można zobaczyć na youtube.pl - po wpisaniu w wyszukiwaniu djadus powinno wyskoczyć na pierwszym miejscu.
    --
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • dyciak 15.12.11, 14:41
    Jeżeli chcecie oszczędzić sobie nerwów - wybierzcie profesjonalistę ! Ma fajny sprzęt, bombowe banieczki (dzieci były zachwycone). Do tego muzyka - no normalnie nie da się siedzieć :-) !

Naprawdę polecam - dodatkowo spodobała się jego strona adus.pl ( ostatnio ma też na youtube fajny nowy klip).
  • huma84 10.01.12, 19:49
    Witam, szukam DJ-a na wesele 18.08.12r. Jak ktoś ma wolny termin to proszę się odzywać :)
  • mloda_mlody 18.01.12, 13:00
    Polecam Ci Dj Adus - a - warto spytać może ma wolny termin lub Ci kogoś poleci. Moje wesele - nie było wczoraj :-) - ale o ile wiem Dj Adus nadal bawi ludzi (zresztą nie tylko na weselach :-)). Ma fajny klip na www.djadus.pl :-). No i na moim weselu bawił naprawdę świetnie!
  • garnysz 09.02.12, 20:32
    Witam.
    Polecam bezpośrednie zaglądnięcie na stronę www.djslawek.pl
    Muzyczna opraw imprez.
    Wieloletnie doświadczenie zawodowe.
    Własny sprzęt, olbrzymia płytoteka.
  • majki_pak 19.09.16, 14:25
    witam,
    każdemu kto się zastanawia nad wyborem DJ-a, polecam DJ Adusa.
    Nasze wesele poprowadził w pełni profesjonalnie.
    Wszyscy goście chwalili oprawę muzyczną. Zabawa trwała do samego rana.
    Kontakt z DJ-jem od samego początku układał się świetnie.
    Każdy ma swoją wizję, jakieś uwagi, ulubione utwory, itp. Wszystkie nasze zachcianki zostały spełnione.
    Naprawdę, lepszego nie znajdziecie. Więc odrzućcie wątpliwości, nie zwlekajcie i umawiajcie się z nim.
    Polecam Marcin
  • ryszard.czas 03.01.17, 13:23
    Goście na weselu nie byli zadowoleni z tego pana. Głównie muzyka, którą grał nie odpowiadała "starszym" osobom, chociaż młodym też do końca nie siedziała. Gdy był jakiś posiłek nie ściszał muzyki, przez co trzeba było do siebie wręcz krzyczeć by coś zrozumieć przy stole. Grał tylko to co chciał, nie liczył się zbytnio z propozycjami gości. Jego żarty opierały się głównie na seksistowskich tekstach.

Od strony technicznej, brak zastrzeżeń. Na DJ-a się nadaje, jednak moim zdaniem bardziej do klubu niż na weselę.
  • djadus 11.01.17, 09:13
    Ciekawa opinia ... tym bardziej że jest z 3.01.2017 a wesela nie grałem od ...listopada 2017 :-)... ponadto NIGDY nie żartuje w sposób niesmaczny, w czasie posiłków gram spokojną cichą muzykę, mogę prosić datę lub choćby miejsce ??? ??? POMYŁKA ??? jeżeli tak proszę o korektę .... w przeciwnym razie potraktuje to jako pomówienie i podejmę stosowne kroki prawne NIKT W INTERNECIE NIE JEST ANONIMOWY ... w przypadku kontaktu przeanalizuję czy rzeczywiście ktoś mógł mieć jakieś uwagi bo warto mieć szeroki pogląd na sprawę ... nigdy nie miałem problemów jak wyżej ... każdy ma prawo do opinii jednak należy wskazać datę i mieć odwagę podpisać się pod. Może ktoś pomylił mnie z kim innym ??? Proszę o kontakt bo żadna para młoda nie miała do mnie uwag, co więcej polecają mnie dalej :-) , a powyższe całkowicie do mnie nie pasują :-) ... więc tym bardziej jestem zaszokowany :-)... chciałbym wierzyć, że to nie jest nieuczciwa konkurencja lub ktoś "zabawny"

--
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • djadus 11.01.17, 09:35
    Byłem tak zdziwiony że jest błąd :-) ... nie grałem wesela od listopada 2016 :-), w sezonie pozostałym w temacie są inne imprezy :-), wszystkie pary jakie pamiętam były rewelacyjne, kocham to co robię, muzyka jest moja pasją i jestem życzliwy dla ludzi ... także dla swojej konkurencji ...tak więc tym bardziej jest mi przykro :-(

--
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • ailk123 12.01.17, 22:45
    Dla wszystkich, którzy mają wątpliwości czy wybrać Adusa odpowiedź jest prosta - TAK! Nie ma się nad czym zastanawiać! Od samego początku w pełni zaangażowany w swoją pracę. Parkiet na weselu był pełen do samego rana, a i my nie chcieliśmy z niego schodzić. Zabawy unikatowe i na poziomie, a śmiechu było co nie miara :) Dziękujemy i polecamy.
  • djadus 17.11.17, 12:33
    Zapraszam na Facebooka DJ ADUS oraz Łukasz Adamek - tam na bieżąco relacjonuje prowadzone wydarzenia

--
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.