Dodaj do ulubionych

Tania suknia ślubna-gdzie kupić

21.09.11, 12:04
Witam chciałam zapytać czy wiecie gdzie w Bielsku lub w okolicy można kupić ( może być używana) lub uszyć tanią suknie ślubna??
Obserwuj wątek
    • aniolekbb Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 21.09.11, 14:14
      Ja szyje suknie u krawcowej która mieszka na granicy Bielska z Bestwiną, płace moim zdaniem nie drogo bo ceny w salonach nawet dwa razy wiecej .... jeśli chcesz jakies szczegóły to pisz na PRIV, zaznacze tylko praktycznie za te same pieniądze to są używane w komisie u śliwy na ul. 3 maja. wiec ja wole mieć nową a dołożyć jakies 200 zł.
      • ange-la09 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 21.09.11, 15:06
        Witam! Ja po dłuższych poszukiwaniach i zwiedzeniu prawie wszystkich salonów w Bielsku kupiłam sukienkę w salonie E.Śliwa. Miałam trochę ograniczony budżet ale udało się zmieścić w kwocie 2000 i dostałam 5 dodatków gratis, akurat trafiłam na wyprzedaże i fajną promocję więc polecam:-) Wybór duży i obsługa w porządku, powodzenia:-)
    • agaa0205 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 21.09.11, 20:44
      Witam, ja mam do sprzedania suknię ślubną używaną. Kupiłam ją w czerwcu tego roku w salonie Giovanii w Bielsku jest to dokładnie model Barcelona: www.giovanii.pl/49,286,salon.html Rozmiar 34-36, tren odpinany (trochę węższy niż ten na zdjęciu), kolor biały. Na moim ślubie wszyscy goście byli zachwyceni suknią. Cena za którą ją kupiłam to 3600. Chętnie ją odsprzedam nawet za mniej niż 50% ceny salonowej (możliwość negocjacji). Jeśli jesteś wogóle zainteresowana tego typu krojem sukni, czyli tzw. rybką to mogę przesłać zdjęcia na maila.
    • ange-la09 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 22.09.11, 12:48
      Ja czekałam całe lato z zakupem sukni ślubnej w nadziei na jesienne przeceny ponieważ uważam, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy suknią ślubną Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI - oprócz jednego ważnego dla mnie szczegółu - CENY ;-)).Ślub mam dopiero w czerwcu 2012 ale nie mam zamiaru płacić w przyszłym roku za suknie około 3000 zł tylko za to ,że na metce jest napisane "nowa kolekcja". Poza tym w tym roku w marcu ,gdy pomagałam koleżance wybrać suknie we wszystkich sklepach były kolejki i nerwowa atmosfera. Ja osobiście tłumu nie lubię wiec dodatkowym plusem było dla mnie to ,że panie z obsługi miały czas tylko dla mnie a w salonie nikt ciekawski nie zaglądał mi przez ramię. Co do jakości suknia która wybrałam była czyściutka , pachnącą i niezniszczona wiec jak najbardziej nie odczułam ze kupuję jakiś „staroć” z przeceny! Co do sklepów zwiedziłam ich bardzo dużo suknie podobały mi się w Bielsku na ul.3 maja w Classie, Agnes i u E.Śliwy. Zadanie nie było łatwe bo założyłam sobie ambitnie ,że budżet na suknie ślubną wraz ze wszystkimi dodatkami nie przekroczy 2000zł. Ostatecznie zdecydowałam się na suknie z salonu Śliwa ponieważ suknia była firmowa a dodatkowo do każdej wyprzedaży dodają 5 dodatków gratis. Tak więc miałam z głowy zakup welonu, bolerka, biżuterii, rękawiczek itp. Swoja wymarzona kreacje ślubną powiesiłam u przyjaciółki w szafie i przynajmniej na razie nie przejmuję się ślubnymi zakupami. Jeżeli możecie to podeślijcie namiar na dobry i niedrogi zespół muzyczny bo z tego co wiem to kapeli warto poszukać wcześniej.
      • aniolekbb Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 22.09.11, 14:37
        Ange-la09 ślub macie za 9 miesięcy i nie macie zespołu????? ja w pierwszej kolejności rezerwowałam zespół na którym mi zależało a dopiero potem pod jego termin szukałam sali.... obawiam sie ze cieżko będzie Ci znaleść terz jakiś zespół godny polecenia zwłaszcza ze mc czerwiec jest dosyc oblegany jeśli chodzi o wesela. jak chcesz to napisz mi model suki jaką kupiłaś bo jestem ciekawa co to za cudo:)
      • annw69 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 27.09.11, 12:07
        Witam. Jeśli nie wybraliście Państwo jeszcze zespołu to zapraszam do nas na stronę, aby posłuchać jak gramy i śpiewamy - www.zespol-marton.pl Jesteśmy elastyczni cenowo i można się z nami porozumieć. Kontakt osobisty pod tel. 512 226 012 - do wglądu również płyta dvd z wesela.
        Pozdrawiam
    • bozena-86 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 27.09.11, 10:33
      Hej! Chyba z sentymentu postanowiłam zacząć swoje zwiedzanie salonów na Śląsku właśnie od Bielska. Jestem z Katowic ale często przejeżdżam przez Bielsko na studia zaoczne. Jak chyba każda kobieta nie mogę oprzeć się oglądaniu sukni ślubnych na 3-go Maja ( studentki z bielska wiedzą o czym mówię ;-) zatrzęsienie sklepów ślubnych na jednej ulicy. Św. Andrzeja przy tym się chowa;-). Zachęciły mnie tez opinie koleżanek ,że można tu znaleźć firmowe suknie Madonny, Annais , tylko w lepszych cenach niż w dużym mieście takim jak Warszawa czy Katowice. Właśnie wczoraj „pozwiedzałam” wszystkie sklepy i wróciłam z suknia więc mogę wyjazd uznać za bardzo udany. Po kolej zwiedziłam Classe, pracownie krawiecką, komis z sukniami itp. Wszędzie trwają wyprzedaże ceny są miłe dla oka i nie rujnują kieszeni . Wybrałam suknie dopiero w ostatnim salonie na tej ulicy, koło Hotelu President centrum ślubne „Ewa Śliwa”. Po przymiarkach w 6-7 salonach w promieniu kilometra byłam już nieźle zmęczona mierzeniem ale sprawdza się jednak zasada ,że przed zakupem warto sprawdzić wszystkie sklepy. Opinia bardzo pozytywna. Modeli sukien na wyprzedaży na oko koło 70 więc dobrze mieć koleżankę jako doradcę . Ceny przyjemne - ja dałam 1490 zł za suknie Sincerity i do tego welon, bolerko,biżuteria gratis.
    • annw69 Do: ange-la09 27.09.11, 12:09
      Witam. Jeśli nie wybraliście Państwo jeszcze zespołu to zapraszam do nas na stronę, aby posłuchać jak gramy i śpiewamy - www.zespol-marton.pl Jesteśmy elastyczni cenowo i można się z nami porozumieć. Kontakt osobisty pod tel. 512 226 012 - do wglądu również płyta dvd z wesela.
      Pozdrawiam
    • monia8510 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 28.09.11, 16:33
      Witam,

Polecam salon Agnes na ul. 1 Maja!!! Teraz jest tam wyprzedaż i mogę się założyć, że ceny są najniższe w Bielsku. Wybór jest bardzo duży i ceny kształtują się od 500 zł, ale im wcześniej tym lepiej, bo później będzie mały wybór.

Pozdrawiam
    • magnifique23 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 20.03.12, 15:50
      Zapraszamy na DNI OTWARTE w "Centrum Mody Ślubnej Ewa Śliwa".

Z OKAZJI 10-LECIA FIRMY SZALONE RABATY !!!!!!

TYLKO W DNIACH 24.03.2012 – 25.03.2012 (sobota – niedziela)

RABAT 10% NA WSZYSTKIE SUKNIE ŚLUBNE Z KOLEKCJI 2012.

RABAT 10% NA WSZYSTKIE PAKIETY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Centrum Mody Ślubnej Ewa Śliwa
      ul. 3 Maja 7, Bielsko-Biała
      tel. 33 819 30 38

Centrum Mody Ślubnej MAGNIFIQUE
      ul. 3 Maja 23, Bielsko-Biała
      tel. 604 123 899

PROSIMY O TELEFONICZNA REZERWACJE SPOTKANIA
      Salony czynne w godzinach od 10:00 do 16:00.

Suknie ślubne możesz obejrzeć na www.centrumslubnesliwa.pl
      Fotografia Ślubna www.tete-a-tete.com.pl

DOSTĘPNE KOLEKCJE SUKIEN ŚLUBNYCH :GALA, ELIZABETH PASSION, SPOSA, SPOSABELLA, SWEETHEART, SINCERITY, ANNAIS, PAPA MICHELE, JUSTIN ALEXANDER, HERM'S
    • magnifique23 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 18.08.12, 12:54
      Zapraszamy na Wielka Wyprzedaż kolekcji sukien ślubnych w Centrum Mody Ślubnej Ewa Śliwa.

Tylko od 10.08.2012 – 31.08.2012 - rabat 50%- 70% na wszystkie suknie ślubne z kolekcji 2012.

Tylko teraz światowe marki znanych projektanów w outletowych cenach:

- suknie ślubne Sincerity
      - suknie ślubne Sweetheart
      - suknie ślubne Justin Alexander
      - suknie ślubne Herms
      - suknie ślubne Annais
      - suknie ślubne Gala
      - suknie ślubne Papa Michele

Zapraszamy również na spotkanie z fotografem ślubnym.

Suknie ślubne możesz obejrzeć na www.centrumslubnesliwa.pl
      Fotografia Ślubna www.tete-a-tete.com.pl

Centrum Mody Ślubnej Ewa Śliwa
      ul. 3 Maja 7, Bielsko-Biała
      tel. 33 819 30 38

• gosia_85w Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 27.09.12, 23:33

Ja się zdecydowałam się na komis,
      suknię i używaną ale w idealnym stanie,
      gdyż uważam że nie warto przepłacać.
      Upatrzyłam sobie elegancką suknię na
      tenwielkidzien.pl/komis_suknie_slubne
      i kupię taką jak mi się marzy za 30% ceny.
    • gaba-zaba Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 30.10.12, 15:54
      Zwykle szukam opinii na Internecie przed zrobieniem zakupów, a o sukniach, ich cenach i fasonach nie miałam bladego pojęcia przeczytałam wasze wpisy te starsze i nowsze. Zachęcona opiniami na temat jakości i niskiej ceny na której tez nie ukrywając mi zależało w końcu kupiłam suknie na wyprzedaży u Śliwy na 3-go Maja. Dziewczyny dzięki za wskazówki , ja również polecam nie przepłacać i wybrać wyprzedaż. W końcu jeżeli chodzi o ciuchy zwykle czekam na przeceny â??towar jest ten sam a ceny bez porównania lepsze. Moja suknia wygląda jak uszyta na mnie jest czysta, nowa, pachnąca i nie przeszkadza mi, że jest z kolekcji 2012 i tak moda się tak szybko nie zmienia;-) Wydałam 1400zł + dostałam dodatki w cenie wiec jestem do przodu przynajmniej 1000zł dzięki waszym opiniom i temu forum. Dzięki pozdrawiam ;-)
    • pusia36 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 03.11.12, 10:24
      Mój ślub jest dopiero w sierpniu 2013 ale również mam zamiar kupić suknie w tym roku. Wiadomo że jest to oszczędność nawet do połowy ceny a ślub to spory wydatek. Podobnie jak tu piszecie i mnie w większości podobały się suknie w Cllassie i u Śliwy. Panie z obsługi poświeciły mi dużo czasu i byłam zadowolona z dużego wyboru sukienek szczególnie w tym różowym salonie koło hotelu President dużo pomierzyłam. Komisy i krawcowe omijałam bo słyszałam złe opinie na temat tego jak potem brzydko jest dopasowana taka sukienka do figury. ( a nie chce cały ślub zajmować się podciąganiem gorsetu źle dopasowanej sukni;)))) Mam zamiar wybrać jakiś firmowy salon tym bardziej ,że na wyprzedaży ceny są jeszcze niższe niż w komisach a jakość â?? wiadomo lepsza. Jeszcze na 100% się nie zdecydowałam ale zdecydowanie polecam ul. 3-go Maja Śliwe i Cllasse duży wybór, fajne ceny w porównaniu z małymi salonami poza centrum.
      • basia_wa Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 19.02.13, 22:54
        Ja ze względu na skromny budżet przeznaczony na wesele kupiłam sobie przez komis
        na tej stronie tenwielkidzien.pl/komis_suknie_slubne
        Polecam, gdyż jest duży wybór i można szybko znaleźć suknię jak nam się podoba.
        A kupiona suknia była jak nowa i dlatego uważam ze nie warto przepłacać.
    • monik990 Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 13.11.14, 16:08
      polecam salon Ewy Śliwa na ul. 3 maja. Udało mi się tam kupić na wyprzedaży sukienkę za 1300 (!) zł(koronka, zabudowany dekolt). pięknie wykończona. obsługiwała mnie bardzo miła kobieta, z fachowym podejściem, znająca się na rzeczy.polecam, szczególnie w okresie wyprzedaży.
    • sonisia Re: Tania suknia ślubna-gdzie kupić 05.12.18, 19:16
      Ja kupiłam swoją suknię w nowym salonie sukien w Skoczowie. Problem ze mną był taki, że mam parę kilo więcej i nie wszędzie mają większe rozmiary, a jak już mają większe suknie to wyglądałam w nich fatalnie. W Twoja Wymarzona Suknia nawet większe rozmiary są dobrze dopasowane, a wrazie potrzeby mają własną krawcową. Dla mnie SUPER!!! POLECAM
      mają też sklep online www.wymarzona-suknia.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka