• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

"Melaxa" Węgierska Górka- proszę o opinię;-)

• 15.04.12, 22:53
    Witam, bardzo proszę o opinie na temat "Melaxy". Mamy zamiar zorganizować tam swoje wesele, niestety brakuje nam opinii osób, które tam były a najlepiej, które same miały tam wesele. Będziemy wdzięczni za pomoc;-)
    Pozdrawiamy
    Edytor zaawansowany
    • 16.04.12, 07:57
      Jestem Dj-em i grałem tam wesele i przyznam się, że jedzenie było OBŁĘDNE ! Mogę polecić wiele miejsc ale przyznam się że (bez obrazy dla innych! bo o tym co jest lepsze często decydują szczegóły) rzadko jadam tyle ile zjadłem w tym lokalu (tzn. po pierwszym miłym zaskoczeniu którym była zupa "z łososiem" musiałem spróbować większości. Wesele było w części od ogrodu w tzw. piwniczce - więc wieczorem był tak jakby stół specjałów w ogrodzie ale nie da się tego tak po prostu opisać - obaj z fotografem stwierdziliśmy zgodnie że jedzenie jest niesamowite) . Zaznaczam, że grałem tam tylko raz, nie współpracuję z MELAXĄ więc myślę że jestem obiektywny :-). Ponadto obsługa uśmiechnięta i biega po schodach zamiast chodzić (czy jest tak samo jak ponad pół roku temu nie wiem ale przed graniem też słyszałem dobre opinie a potem 1 m-c po nawet tam rodzinkę wziąłem na obiad i był pyszny). Nie grałem nigdy w "większej sali" - poza tym że nie jest od ogrodu co jest pewnym minusem to chyba powinno być podobnie :-).
      --
      Pozdrawiam
      Dj Adus
      www.djadus.pl
      djadus@gazeta.pl
      • 18.04.12, 16:36
        dziękujemy bardzo za pomoc! my planujemy wesele na "większej sali" ale też z opcją kolacji w ogrodzie;-)

Pozdrawiamy;-) i nadal czekamy na opinie;-)
        • 09.09.12, 23:25
          Byłam na 3 weselach w melacxie jako i szczerze polecam! Profesjonalna obsługa, jedzenie prze pyszne no i klasa, klasa i jeszcze raz klasa! Po weselu całe jedzenie pakują dla Ciebie więc o nic nie trzeba się martwić. Naprawde miło wspominam, a z tego co wiem to lokal ten cieszy się bardzo dobrą opinią :)
        • 09.09.12, 23:26
          Byłam na 3 weselach w melaxie i szczerze polecam! Profesjonalna obsługa, jedzenie prze pyszne no i klasa, klasa i jeszcze raz klasa! Po weselu całe jedzenie pakują dla Ciebie więc o nic nie trzeba się martwić. Naprawde miło wspominam, a z tego co wiem to lokal ten cieszy się bardzo dobrą opinią :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.