Dodaj do ulubionych

Szukam zespołu na wesele 14.09.2013

27.03.13, 13:54
Witam,

Jak w temacie - szukam zespołu na wesele, które odbędzie się w Bielsku-Białej, 14.09.2013 roku.
Najchętniej zespół ok. 5 osobowy: perkusja + saksofon + gitary + męski lub mieszany wokal.
Interesuje mnie bardziej rockowe brzmienie, aniżeli disco-polo...

Zdaję sobie sprawę, że większość DOBRYCH zespołów ma już zajęte terminy, ale może ktoś jeszcze niezaklepany, albo para się "wykruszyła"?
Edytor zaawansowany
  • muzyk1950 27.03.13, 14:03

Witam.
    Nazywam się Józef Wieczorkowski.
    Pracuję w zespole muzycznym: "Ziuteczki z Joasią",
    który jest profesjonalnym zespołem z Bielska-Białej.
    To co robimy jest naszą ogromną pasją, a Państwa zadowolenie - wielką satysfakcją, jak również wizytówką naszego zespołu . Gramy muzykę dla wszystkich, podczas różnych uroczystości, m.in. wesela, dancingi itp. Naszym atutem jest również poczucie humoru, które pozwala wprowadzić wyborną atmosferę i uśmiech gości. Zachęcamy do przesłuchania naszej płyty CD, aby mogli Państwo zapoznać się z próbkami z naszego repertuaru i jego wykonaniem. Mamy nadzieję, że jeśli zdecydują się Państwo na ofertę naszego zespołu, będą Państwo zadowoleni z efektów naszej współpracy.
    Z radością informujemy, że nasza strona internetowa jest już dostępna pod adresem:
    www.zespol-ziuteczki.stop.bls.pl
    Na stronie znajduje się lista wybranych utworów, które mogą Państwo przesłuchać w celu zapoznania się z ofertą. Ponad to zamieściliśmy skromny filmik, który zobrazuje Państwu nasze wykonanie.
    Z muzycznym pozdrowieniem
    Zespół muzyczny "Ziuteczki z Joasią"
  • odi26 27.03.13, 14:06
    Witam,zapraszam na nasza strone int. www.walterband.pl tel. 607-866-010
  • picassomgi 27.03.13, 14:10
    After Six
    to sześcioosobowy zespół w którym występują aż trzy dziewczyny !
    Gramy w 100% na żywo wykorzystując rozbudowane instrumentarium:
    perkusja
    gitara basowa
    instr. klawiszowe
    gitara elektryczna/akustyczna
    saksofon
    głosy żeńskie

Zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.aftersix.pl
    www.youtube.com/watch?v=GjMdj31aluM
    Oczywiście zespół gwarantuje pełne prowadzenie imprezy, konferansjerkę wszystkich elementów, animacje dla gości.
    Standardowym elementem oferty jest profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, również efektowe, do 16 punktów świetlnych + maszyna do mgły.

667 432 553

after6@aliansconsulting.com

--
    .
  • kamelband 27.03.13, 18:33
    Witam
    zwolnił nam się ten termin ,polecamy swoje usługi.
    Pozdrawiam
    Zespół Kamelband
    www.kamelband.pl
    501301148
  • blukasz100 27.03.13, 19:31
    muzyka na wesele i nie tylko gramy w 100% na żywo skład zespołu cztero osobowy - klawisze saksofon perkusja gitara elektryczna i basowa wiecej info pod tel 668 183 995
    www.zespol-muzyczny-krakow.pl
  • lkp79 28.03.13, 00:34
    Polecamy się i zapraszamy na stronę:
    www.planujemywesele.pl/22430-stella-music-band-zespol-muzyczny
  • gd-t 28.03.13, 09:15
    Zapraszamy:
    www.d-tonacja.com.ploraz
    www.facebook.com/d.tonacja
  • skrzypce123 28.03.13, 12:07
    Polecam również skrzypce na ślub. www.skrzypce.home.pl
  • shiyo 28.03.13, 14:33
    antrakt.czest.pl/
  • olenka-biels27 28.03.13, 17:52
    Polecam Wam zespół Coros. Chłopaki są nowi na rynku, ale dzięki temu maja rozsądne ceny, choć pewnie niebawem się to zmieni:)

Potrafią pirdzielnąć mocnym brzmieniem, u mnie grali takie piosenki jakich żaden inny zespól nie zagrał( a pytałam przy przesłuchiwaniu) myslovitz, happy sad, kazik, wiele wiele.

znajdziecie ich na www.coros.pl polecam bardzo- ja byłam zadowolona!

POZDRAWIAM
  • muzyk1950 28.03.13, 18:36
    SZCZERZE POLECAM. PANI ASIA MA CUDOWNY GŁOS. POZDRAWIAM
  • muzyk1950 28.03.13, 18:59
    Proszę się nie sugerować tym samym loginem. Nie zauważyłam, że mój szef Pan Wieczorkowski- właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców STOP się nie wylogował :)
    Jeszcze raz polecam!!!!! Myślę, że jeśli zechcą Państwo posłuchać utworów na stronie Ziuteczków podzielą Państwo moją opinię :)
  • okaraluch 01.04.13, 13:01
    muzyk1950 napisał(a):

> Proszę się nie sugerować tym samym loginem. Nie zauważyłam, że mój szef Pan Wie
    > czorkowski- właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców STOP się nie wylogował :)
    > Jeszcze raz polecam!!!!! Myślę, że jeśli zechcą Państwo posłuchać utworów na st
    > ronie Ziuteczków podzielą Państwo moją opinię :)

Dobry bajer, tego jeszcze nie grali w tym miejscu, żeby sobie zespół sam wpisywał opinie pod tym samym nikiem - tłumaczenie tek idiotyczne jak te wpis ...
    Ale wpis prawdziwy, bo dziewczyna to jedyny akcent prawdziwy w tym "zespole". Polecacie Bartka ale Bartek Was nie, nie było Was na rozpisce zespołów...
  • klrt 29.03.13, 17:09
    Jeżeli propozycja oprawy muzycznej Państwa wesela jest nadal aktualna proszę o kontakt mailowy w celu przesłania szczegółowej oferty , zdjęć, demo naszego zespołu
    Skład 4 osoby, na życzenie gramy również w 5 osób z perkusją
    konrad.mniow@wp.pl
  • silver_flame 29.03.13, 18:26
    Witam serdecznie!
    Proszę sprawdzić nasz zespół: www.silverflame.pl
    Gramy na żywo w 5-osobowym składzie: wokal, saksofon, bas, klawisze, perkusja.
    Na stronie można posłuchać co i jak gramy.
    W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: info@silverflame.pl
  • folkandroll 30.03.13, 15:02
    Polecamy się!
    www.folkandroll.com.pl
  • m.arta.s 01.04.13, 18:23
    www.youtube.com/watch?v=yWUY-Hb050AZapraszamy
  • muzykagrzes 02.04.13, 16:13
    Nasz zespół "Power Live Music" powstał niedawno chociaż wszyscy muzycy maja za sobą wiele ciekawych występów nie tylko na weselach.Na weselach gramy dla pieniędzy i dlatego staramy się wykonywać naszą pracę bardzo solidnie.Prowadzimy właściwie całe wesele od momentu wejścia pary młodej wszystko zresztą ustalamy z młodymi wcześniej.Gitarzyści na codzień graja w kapelach rockowych ale jak trzeba disco polo nie mają żadnego problemu wokalistka jest profesjonalna wszyscy w wieku studenckim tylko ja troche starszy uczę muzyki w szkole i gram na instrumentach klawiszowych.Repertuar mamy bardzo interesujący i możemy przesłać na maila.tel;609669282 Grzesiek
  • coros-michal 03.04.13, 10:22
    Witam,
    nazywamy się COROS i jesteśmy z okolic Bielska. Zespół składa się z pięciu osób które grają na: gitara elektryczna, gitara basowa, klawisze + saksofon, perkusja akustyczna + wokale męskie i jeden żeński. Gramy tylko na żywo. Pracujemy na zawodowym sprzęcie takim jak : Marshall, Boss, Mapex, Paiste, Epiphone które gwarantuje dobre brzmienie. Na naszej stronie internetowej www.coros.pl można posłuchać naszego DEMO. Pozdrawiam
  • daria91dg 03.04.13, 11:24
    Oddam termin zespołu "Grupa Rytm" gruparytm.pl/ pozdrawiam
  • secretband 04.04.13, 09:55
    WITAM POLECAM NASZ ZESPOIŁ
    OFERTA OBSŁUGI MUZYCZNEJ :WESEL,FESTYNÓW ,ZABAW,IMPREZ MASOWYCH I INDYWIDUALNYCH
    Firma Secret Band /sekret/:to zespół z solistką/- z 20 letnim doświadczeniem scenicznym ,muzuczno - wokalnym.
    nagrana i wydana plyta w 2009 ,, Muzyko Hej'' /wydawnictwo -Tercet Kraków /
    OBECNIE NOWA PŁYTA 2012r /SEKRET// ,,WESELNE SZLAGIERY''WYDAWNICTWO,, GOLD mUSIC '' zespół obsługuje
    WESELA ,FESTYNY,ZABAWY,JUBILEUSZE ,PIKNIKI, studniówki ,BALE ,Ewenty ,oraz inne imprezy w Krakowie i okolicy małopolski
    Ponadto:: gramy prymicje dla księży /wyprowadzenia ,orszaki,pieśni i piosenki religijne/
    Gramy i śpiewamy na żywo polskie i zagraniczne przeboje od 60 lat do obecnych szlagierów /piosenki dla starszych dla młodzieży i dla dzieci/ gramy około dwa tysiące piosenek
    Gramy ogrywki w domach,mieszkaniach ,przy kościołach,przed salami,za stołami i oczywiście na scenie.śpiewamy na trzy wokale -wszechstronność grania na różnych instrumentach w zależności od piosenek i potrzeb w danej chwili repertuar dobieramy na bieżąco /spełniamy życzenia gości/
    Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na dobór repertuaru do wymagań i życzeń gości co przekłada się na miłą atmosferę i udaną imprezę
    Gramy długie bloki muzyczne/45min/ ,krótkie przerwy /również jak braknie prądu/
    -w przerwach stonowana muzyka
    Posiadane instrumenty: akordeon,2 -keybordy,2- gitary saksofon tenor ,trąbka, zestaw instrumentów perkusyjnych,syntezator,oświetlenie ,efekty posiadamy najlepszy sprzęt nagłośnieniowy zestawy trójdrożne /czytelny wokal i doskonałe brzmienie instrumentów
    bez sprzężeń i pisków/nagłośnienie na każdą salę i plener / oświetlenie ledowe/-NAJNOWSZE
    Własny transport ,wystawiamy rachunki, posiadamy profesjonalne nagłośnienie - /w plenerze 5 KW./
    nagłaśniamy IMPREZY /dla Gmin ,GOK OSP,Szkół,parafi itp./
    www.secretband.republika.pl
    secretband@poczta.onet.pl
    tel 0 694 447 007
  • tomek1888 04.04.13, 22:52
    Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. overcover.eu I zezpół HI 5. Gramy wyłącznie muzykę na żywo.
  • ksp85 04.04.13, 23:42
    Witam. Dziekuje za oferty, sprawa juz nieaktualna;)
  • mikrut8 05.04.13, 13:20
    Witam.Jesteśmy zespołem czteroosobowym z Chorzowa.Gramy na żywo.Nasz skład to
    Janusz-klawisze,śpiew
    Jacek-gitary,śpiew
    Jarek- perkusja
    Janusz-saksofony,gb
    Nasz repertuar jest bardzo zróżnicowany ,dlatego możemy dostosować się do wymogów naszych klientów.NIE GRAMY DISCO POLO.
    Nasza nazwa to BACKGROUP.Można nas posłuchać na youtube wpisując naszą nazwę.
    Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Janusz Mikrut .Tel.609327832
  • ksp85 05.04.13, 13:29
    Witam, zaangażowaliśmy już ekipę. Dziękuję za oferty.
  • efektnh 06.04.13, 17:56
    Witamy
    Jeżeli ogłoszenie jeszcze aktualne, to zwolnił nam się termin, więc zapraszamy na
    www.kapela-efekt.pl
    na niej kontakt, demo, fotki i wszystko o zespole - warto sprawdzić, że pełny profesjonalizm i 100% na żywo.
    Koszt całkowity za 1 dzień z dojazdem z Krakowa to 3-3,5 tys.
    Pozdrawiamy - zespół EFEKT
  • zespol_alcapone 09.04.13, 17:59
    www.lasvegasband.pl
  • ewenementband 09.04.13, 21:21
    Witam

Proszę nas posłuchać na www.ewenementband.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka