Dodaj do ulubionych

Wesele w Łodygowice sobota lipiec sierpień 2015

10.09.13, 22:59
Witam interesowałaby mnie oferty dotyczące:
ceny i rodzaju usługi:

-fotografa i kamerzysty
- dj ( 1 dzień)
-orkiesty
-dorożki

Szukam narazie terminu wiec nie moge nic konkretnego określić
Edytor zaawansowany
  • mkonowol13 11.09.13, 00:28
    fotograf i kamerzysta Bielsko-Biała - zapraszam do kontaktu jeżeli termin zostanie już ustalony
    --
    Marcin Konowoł
    Zapraszam Tutaj--> Fotograf Bielsko
  • zespoltango 26.09.13, 21:18
    Witam serdecznie, zapraszamy do odwiedzenia naszej stronki (rysowanej kredkami), możesz tam odnaleźć podstawowe informacje dotyczące nas i tego co robimy. W celu rozszerzenia swojej wiedzy 502 738 783
    Pozdrawiam
    Grzegorz - TANGO
  • picassomgi 11.09.13, 09:13
    After Six

to sześcioosobowy zespół w którym występują aż trzy dziewczyny !
    Gramy w 100% na żywo wykorzystując rozbudowane instrumentarium:
    perkusja
    gitara basowa
    instr. klawiszowe
    gitara elektryczna/akustyczna
    saksofon
    głosy żeńskie

Zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.aftersix.pl
    Youtube (skład Kamili): youtu.be/XUi0c3NYHVw

Youtube (skład Oli): youtu.be/g42BgjlHEEU
    Oczywiście zespół gwarantuje pełne prowadzenie imprezy, konferansjerkę wszystkich elementów, animacje dla gości.
    Standardowym elementem oferty jest profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, również efektowe, do 16 punktów świetlnych + maszyna do mgły.

667 432 553

after6@aliansconsulting.com

--
    .
  • djadus 11.09.13, 09:53
    JAKO DJ / konferansjer/ wodzirej OFERUJĘ:
    - bogaty repertuar muzyczny
    - znakomity sprzęt nagłośnieniowy (kilka kompletów m.in. HK AUDIO).
    - Efekty Świetlne , dekoracje światłem oraz inne (bańki dym, zimny dym.... etc.)

W OFERCIE FIRMY OD TEGO ROKU FOTO i VIDEO:

VIDEO- (nowoczesne klipy lustrzankami w HD - pierwsze 3 zlecenia tego roku powinny być zmontowane do 2 - m-cy ale na spotkaniu możemy oglądnąć już teraz przykładowe filmiki).

Do tego świetne FOTO z pasją.

CENY - na e-mail ale w pakiecie taniej !!!!!

____FILMIKI Na YOUTUBE ____ (kanał djadus1) ___ :

DUŻA IMPREZA__: www.youtube.com/watch?v=T3iMlPD_kfs&feature=plcp
    KLIP__: www.youtube.com/watch?v=3sKFkZ775nc&feature=plcp
    EFEKTY___: www.youtube.com/watch?v=i0lEw-153dY&feature=plcp
    ___DJ ADUS.pl___:
    www.djadus.pl/galeria.html

___OSTATNIE OPINIE___:
    forum.gazeta.pl/forum/w,44884,139004460,139004460,dj_Adus_opinia.html
    ____TELEFON: _____ 501 427 914 ______ mail___: djadus@gazeta.pl

____-------____

pozdrawiam
    DJ Adus
    Dj Adus Multimedia
    mob. 501 427 914
    www.djadus.pl
    Kanał na YouTube:
    djadus1
  • klimat_zespol 11.09.13, 09:54
    Witamy,

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.zespolklimat.com.pl
    Na maila prześlemy szczegóły oferty.

Pozdrawiamy, Zespół z Łodygowic ;-)
  • sweetsong 27.09.13, 09:42
    Witam, zgłaszamy się jako zespół,który potrafi poderwać z krzeseł największych ponuraków. Chętnie zaoferujemy Państwu nasze usługi. Gwarantujemy dobrą zabawę jak trzeba to do białego rana :) oraz profesjonalne wykonanie usługi. Zapraszamy na nasza stronę www.sweetsong.pl. Pozdrawiamy serdecznie
  • krzagolec 11.09.13, 11:42
    Witam , proponuje zespół muzyczny : www.krzagolec-band.pl
    Pierwszy dzień zespół a drugi dzień DJ sam lub z wokalistką
    pozdrawiam
  • secretband 11.09.13, 12:23
    zespół muzyczny profesjonalny z małopolski
    www.secretband.republika.pl
    tel 694 447 007
    koszt wesela z dojazdem ok 2,800 super okazja ostatnie wolne terminy
  • maluszek1979 11.09.13, 12:35
    Szanowni Państwo,

Posiadamy wolne terminy w lipcu oraz w pierwszy i ostatni weekend sierpnia.
    Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę muzyczną i konferansjerską.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i pomagamy dobrać idealny repertuar na każde wesele. Realizowane przez nas zlecenia są zawsze dopięte na ostatni guzik.

Serwujemy wielkie hity kolejnych dekad XX wieku z różnych gatunków: rock’n'roll, jazz, twist, jive, cha-cha, rumba, blues, pop i wiele, wiele innych.

Zespół może zostać dostosowany do Państwa potrzeb. Zazwyczaj występujemy jako trio:

· pianista/akordeonista/wokalista

· wokalista/gitarzysta/konferansjer

· wokalistka

Skład można rozszerzyć np. o dodatkową gitarę solową czy saksofon.

Standardowo gramy 10 godzin (z możliwością przedłużenia), w blokach 30-50 minutowych, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.

Istnieje możliwość prowadzenia imprezy równolegle w języku angielskim, jeśli są obecni goście z zagranicy oraz wspólnego śpiewania przy stołach (rozdajemy śpiewniki i śpiewamy razem z gośćmi). Prowadzimy różnorodne zabawy z udziałem gości (wcześniej ustalone), jak również ciekawe animacje dla najmłodszych.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne oświetlenie sceniczne oraz efekty dymne, dzięki czemu mogą Państwo spędzić miłe chwile w niepowtarzalnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do posłuchania naszego demo na: www.ikarband.pl
    Istnieje również możliwość prezentacji na żywo.

Cena za trio - 3000 zł.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
    tel. 600 429 927
    kontakt@ikarband.pl
  • 2albatros 11.09.13, 12:53
    zapraszam na stronę
    www.albatros.info.pl
    zespół czteroosobowy za rozsądne pieniądze 100% na żywo , wyprowadzenie z domu w cenie.
    zapraszam proszę o kontakt na adres staszek_niemczyk@onet.eu przedstawię całą ofertę
  • lkp79 11.09.13, 13:08
    Polecamy się i zapraszamy na stronę: www.planujemywesele.pl/22430-stella-music-band-zespol-muzyczny
  • theweddingday.pl 11.09.13, 15:31
    Witam,
    nasza firma zajmuje się organizacją przyjęć weselnych, mamy szeroki wachlarz kontaktów i podwykonawców, zapraszamy na stronę theweddingday.pl, do kontaktu mailowego/telefonicznego lub na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.
    Pozdrawiam
  • gankiewicz 11.09.13, 18:41
    Jako fotograf, zapraszam Panią na www.gankiewicz.com.pl Jeżeli moje zdjęcia spodobają się, proszę o kontakt - przedstawię szczegółową ofertę. Pozdrawiam serdecznie.
  • dj523 13.09.13, 12:32
    W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy w celu przesłania szczegółowej oferty, zdjęć, demo, zespół skłąd 4 osoby - wokalistka, 2 wokalistów, saksofon, akordeon, klawisze, gitara. Swiadczę również usługi jako grający na akordeonie, klawiszach i spiewający dj
    email@zesp7@wp.pl
  • kamilwrx 13.09.13, 15:47
    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.coros.pl

Cena za jeden dzień bez limitu czasu grania to 2700zł.

Gramy wyłącznie na żywo!!

www.coros.pl
  • daganowakowska 13.09.13, 19:23
    Zapraszam

fotowedwoje.technet-online.pl/
  • rajda-band 25.09.13, 10:54
    Witam zapraszam do współpracy rajda-band.pl/

6-osobwy skład 100% muzyki na żywo, przede wszystkim młody skład, który gra utwory nowe jaki te starsze i bardzo dobra cena. Zapraszam do współpracy 797-457-914.
  • 4kfoto 05.10.13, 17:29
    Witam Was,

spójrzcie na jedną z ostatnich ślubnych realizacji 4kfoto.pl/blog/?p=2280
    poza tym możecie spojrzeć na moje inne fotografie na blog.4kfoto.pl
    Jeśli gustujecie w tego rodzaju zdjęciach - zapraszam do kontaktu.
    Pozdrawiam,
    Paweł K.
  • ekspertslubny.pl 07.10.13, 22:35
    Wow... Chyba źle się w branży dzieje...
    --
    ekspertslubny.pl - blog, artykuły oraz ciekawostki dla osób organizujących ślub i wesele.
  • bozek1605 02.11.13, 22:02
    Oferuję oprawę muzyczną w kościele na flecie poprzecznym. Pełna oprawa uroczystości od momentu podpisania konkordatu, aż po wyjście Młodej Pary z kościoła. 3-5 utworów - standardów muzyki ślubnej (Bach, Gounod, Caccini, Mozart) .

www.granienaslubie.pl
  • justykon 02.11.13, 23:29
    Polecam kamerzystę- Tomka Pikula www.pikulpictures.pl/ - portfolio i cenniki są na stronie
    kontakt także przez facebooka www.facebook.com/pages/Pikul-Pictures/492411154150175
    i fotografa - Andrzeja Korsaka www.studiomix.pl/ lub www.fotografgliwice24.pl/
    lub facebook www.facebook.com/pages/Fotografia-%C5%9Blubna-Andrzej-Korsak-wwwstudiomixpl/295665433784388?fref=ts

--
    "...CO MNIE NIE ZABIJE...TO MNIE WZMOCNI..."
  • mtprojekt 03.11.13, 09:36
    Witam

Zapraszam na
    www.fotki-slubne.eu
    oraz
    www.art-video.pl

Obsługa foto oraz video w przystępnej cenie i najwyższej jakości.
    Prosta oferta, bez dopałat za większą ilość zdjęć na DVD, dwie kamery w kościele... i wiele innych zalet.
    Zapraszamy
    www.fotki-slubne.eu
  • garnysz 08.11.13, 14:50
    Szukacie nadal Państwo DJ na wesele ? Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą na www.djslawek.pl lub proszę o bezpośredni kontakt tel.603168747.
  • sabina_d87 11.11.13, 15:55
    witaj,
    polecam zespół volal www.vocal.com.pl/index.htm grali u mnie są świetni,za 1 dzień brali 2500zł przy okazji gdybyś była na etapie poszukiwania fotografa to zajrzyj do mnie;-) www.facebook.com/SabinaBobaFotografia/photos_stream cena obsługi wesela + plener to tylko 600zł
    pozdrawiam Sabina
  • dafisstudio 14.11.13, 12:42
    Witam serdecznie, moja firma zajmuje się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych takich jak ślub, chrzest i etc, w tym m.in. organizacją strony wizualnej imprez. Jeśli jest Pani zainteresowana ofertą to poproszę o kontakt i mogę specjalnie coś dla Pani przygotować, potrzebuje tylko informacji w jakim stylu planuje Pani swój ślub. Niestety w tej chwili trwa aktualizacja mojej strony więc nie wszystkie produkty i usługi są widoczne.
    Moje prace można zobaczyć na www.dafis.pl/fotografia.html oraz www.facebook.com/DafisStudio
    Strona www jest ciągle aktualizowana, ponieważ dopiero co powstała.
    Cennik podeślę w załączniku (proszę o maila).
    Miłego oglądania i zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam,
    DafisStudio
    Dagmara Drzał
  • djgass 28.03.14, 07:58
    Witam, zagram dla Państwa przyjęcie weselne, jestem dj i wodzirejem muzycznym, możemy zagrać dla państwa w zestawieniu takim 1 dj wodzirej+1 wokalistka śpiewająca wokal na żywo!+1 dziewczyna grająca na saksofonie co bardzo ładnie brzmi na uroczystościach weselnych+1 dziewczyna na akordeonie,albo poprostu sam dj,wybór należy do państwa,zapraszam na moją stronę djgass.wix.com/djgass tel.663836085 pozdrawiam Sebastian Bednarz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka