Dodaj do ulubionych

25.04.15.Poszukuje oprawy muzyczneTYLKOdo Kościoła

23.02.14, 10:57
Witam, organizacja ślubu pełną para;) Wszytsko co konieczne już załatwione. POSZUKUJĘ jedynie oprawy muzycznej do Kościoła. Mogą być same skrzypce, albo wokalista/tka.
Zależy mi na zagraniu/zaśpiewaniu : Ave Maria, Halleluja.

W ofercie proszę uwzględnić termin (Msza na godzinę 14), prosze także o podanie ceny.
Oferty proszę wpisywać, na pewno się skontaktuje.

Angelika
Edytor zaawansowany
 • melancholy01 24.02.14, 17:17
  Ja oferty od siebie żadnej nie mam, ale bardzo polecam pana Marka Sztefko z zespołu Beskid/Party. I gra na skrzypcach, i śpiewa. A to co udaje mu się wydobyć z instrumentu - miód dla uszu! www.kapelabeskid.pl
 • callja 24.02.14, 23:04
  Warto poszukać wśród studentów Akademii Muzycznych - Katowice i Kraków wcale nie są daleko. Rutyniarze z kapel weselnych często odstawiają wstępne wesele... już w kościele. Pomieszanie pojęć, miejsc & kontekstu to niekoniecznie dobra opcja ;)
 • melancholy01 25.02.14, 06:34
  Jeżeli chodzi o Pana Marka to o rutynie itp. mówić nie można. To człowiek na prawdę warty polecenia. Ale to oczywiscie Twój ślub, więc zrobisz jak uważasz :) Ja tylko zaproponowałam.
 • fulawmar 05.04.14, 17:31
  7 osobowy skład w tym wokalistka. Dodatkowo bonus na życzenie oprawa artystyczna w kościele (utwory Wagnera, Schumana, Schuberta, Gunoda, Mendelssohna) skrzypek + organista - nasz duet. www.maraton.hg.pl (Video You Tube)
 • www.muzykanci.pl 23.12.14, 23:56
  Jeżeli tylko do kościoła - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.skrzypek.szczecin.pl - oferujemy bardzo bogatą i elegancką oprawę muzyczną ceremonii ślubnych, ślubów kościelnych, ślubów humanistycznych, ślubów cywilnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka