Co zamiast 'randek' na Gumtree? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wlasnie zamknieto najbardziej popularna, darmowa strone
    'randki/przyjaciele/towarzyskie', a w jej miejsce pojawil sie kolejny,
    beznadziejny, platny klon zachodniej strony randkowej. Porazka.

Znacie moze jakies inne, darmowe, niezaspamowane i w miare sensowne
    tego typu miejsce? Po prostu zwykla tablice ogloszeniowa, bez
    koniecznosci tworzenia profili, zdjec, itp
    • > Znacie moze jakies inne, darmowe, niezaspamowane i w miare sensowne
      > tego typu miejsce? Po prostu zwykla tablice ogloszeniowa, bez
      > koniecznosci tworzenia profili, zdjec, itp

A wcześniej to było niezaspamowane i w miarę sensowne miejsce?? Ja jakoś tego
      nie zauważyłem.
      90% ogłoszeń to był spam wypełniony pobożnymi życzeniami, a nie rzeczywiste
      ogłoszenia.
      • Nie prawda. Znam wiele wartościowych, sensownych osób, które znalazły sobie
        podobne właśnie na Gumtree. Jak się napisało sensowne ogłoszenie, to i fajni
        ludzie odpisali. A teraz, to jest do d***. Jeszcze im wyjdzie bokiem to
        "ulepszenie".
    • Ja znam tylko portale randkowe a tak to nic więcej :)
      --
      ogłoszenia matrymonialne
    • Pojawił sie taki serwis - w pełni moderowany i bez spamu:
      www.stacjabazowa.pl
    • Hej masz ten sam problem co ja. Ja spotkałam tam bardzo fajnych
      facetów, oczywiście trzeba było sie naszukać bo większość ogłoszen
      miała żenujący poziom. Ale się udało :) Teraz nie wiem gdzie kogoś
      poznać..:-/ Randki to porażka, tam ludzie piszą meisiącami w koncu sie
      urywa i tak bez końca.
    • Pewnie macie rację, że większość portali randkowych są pełne spamów i sztucznych
      ogłoszeń. I nie da rady spotkać tam nikogo wartościowego. Ale wydaje mi się, że
      są pozytywne wyjątki. Sam korzystam z mydwoje, to w sumie nie jest portal
      randkowy, a raczej matrymonialny. Faktycznie nie jest darmowy, ale okazuje się,
      że dzięki temu nie ma właśnie spamów. Jeśli szukasz darmowego portalu, jak
      kiedyś gumtree, to niestety nie mogę Ci nic polecić, bo nie znam takich. A jak
      jesteś w stanie coś zapłacić, to polecam mydwoje:)
      • moim zdaniem trzeba rozreklamować strony podobne do gumtree, którego
        tak mi brakuje.. pojawilo sie już www.stacjabazowa.pl - fajne albo
        mao ludzi.. a także ktoś wspomnial o www.twojerandki.com.pl a ja
        polecam www.olx.pl - podobne do gumtree ale także ludzi malo za
        malo... chcialabym powrotu gumtree - tej formy- nie zakladania
        konta , w którym bedzie historia mego życia i masa zdjęc i jeszcze
        platne , chociaż za taką stonę jak gumtree mogę placić...
        • Kurcze, ale tęsknota jest za tym gumtree. Faktycznie tak Wam się to podobało?
          Nie do końca rozumiem co złego widzicie w obecnych serwisach randkowych? No ok.,
          zakładasz konto, umieszczasz zdjęcia, piszesz "historię życia", ale co w tym
          złego? Dzięki temu ludzie mają więcej informacji na Twój temat i mogą określić
          czy jesteś tą osobą, której szukają czy nie. Ja jestem na tym moim serwisie
          matrymonialnym i dzięki testom doboru partnerskiego czy innym kryteriom mogę
          wyselekcjonować sobie kobiety, które mogą mnie zainteresować. I nie widzę w tym
          totalnie nic złego. No trudno, trochę muszę płacić, ale decydując się na
          poszukiwanie partnerki w internecie zaakceptowałem to i nie widzę w tym nic
          złego. W końcu takie serwisy muszą z czegoś się utrzymywać.
    • Bez zbędnego pisania: jest zamiennik :) Bez denerwujących reklam,
      spamu i całkowicie darmowo można dodać
      ogłoszenia drobne... Co wiecej
      trzeba ?
      • Kurcze, wszędzie wrzucasz tą reklamę tego serwisu, który jeszcze jest totalnie
        pusty. I praktycznie nic tam nie ma. Chociaż widać postęp od zeszłego tygodnia:p
        Jednak to chyba jeszcze nie to:) Kilkanaście, kilkadziesiąt osób… No sorry. Sama
        też jestem na portalu mydwoje.pl i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie nie
        korzystałam wcześniej z gumtree, więc nie mam porównania, ale skoro wszyscy tak
        zachwalali ten portal, to myślę, że mydwoje.pl może być trochę w tym stylu, bo
        też już słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat. A tak właściwie to co
        się stało, że gumtree przestało istnieć, orientujecie się? Skoro miało tyle
        zwolenników...?
        • Pusto, nie pusto - wszystko kiedyś zaczyna od zera :) A co mam nie
          polecać, jak można dać za darmo
          ogłoszenia
          - a nie za jakiś abonament...
          • Nie no, jasne, każdy zaczyna od zera:) Ja tam nie mam nic przeciwko, może dzięki
            temu rozwinie się Twój portal. Tylko mam wątpliwości, czy fakt, iż jest to
            darmowy serwis, jest plusem. Chodzi mi o temat związków. Bo np.. Motoryzacja
            jest dobrą opcją, ale ogłaszanie "siebie" za darmo sprzyjać będzie oszukiwaniu.
            Tam każdy może napisać co chce, więc bez problemu może napisać to, co zachęci
            dziewczyny, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna. Ale spoko, może dla
            niektórych to nie będzie stanowiło problemu. Ja tam wolę zapłacić ten abonament
            na mydwoje i mieć pewność, że facet z którym rozmawiam jest faktycznie tym, za
            kogo się podaje. Ale wiadomo, "dla każdego coś miłego":)
            • Różnica jest taka, że na gumtree można było zamieścić ogłoszenie typu "dziś mam
              wolne, spotkam się z kimś" albo "za miesiąc mam wesele, szukam dobrze tańczącego
              partnera". Czyli ogłoszenie, które ma "określony czas ważności" :-).
              Na portalach typu MyDwoje czy też Sympatia tego nie zrobisz. Owszem, możesz tak
              napisać, ale ktoś musiałby takie ogłoszenie wyszperać, a Tobie zależy na czasie,
              bo impreza tuż tuż.

Gumtree nie upadło, lecz zamiast ogłoszeń towarzyskich podpięli serwis randkowy.
              Inne ogłoszenia zostały.
              • Jasne, rozumiem różnicę. No ale skoro się przekształcili w serwis randkowy, to
                może było takie zapotrzebowanie użytkowników? Nie wiem, pewnie jakaś przyczyna
                była. Jeśli chodzi o takie spontaniczne spotkania, to ostatnio widziałam gdzieś
                portal, gdzie ludzie właśnie umawiali się na jakieś nagłe akcje, typu "spacer po
                rynku dziś wieczorem" czy "wycieczka rowerowa jutro z rana". Jednak to nie
                ogłoszenia stricte towarzyskie, więc rozumiem różnicę:)Mimo wszystko ja wolę
                portale typu mydwoje czy inne, gdzie jednak szuka się związków i od razu można
                po kryteriach wybrać na przykład osoby, które nie palą, albo mają skończone
                studia, a nie jednodniowych spotkań, bo nie wiadomo na kogo się tak naprawdę
                trafi, więc wydaje mi się, że te portale są skierowane do dwóch zupełnie różnych
                grup docelowych. Więc jeśli nie ma niczego w stylu gumtree, to faktycznie trochę
                dziwne, że przestało istnieć. Bo dla grupy młodych, spontanicznych osób to był
                chyba w sam raz portal:)
    • A cafe.pl ? Ja znam tylko takie typowo ogłoszeniowe portale - coś jak sprzedajemy.pl, ale tam randek raczej nie ma :)
    • the-find-me.pl polecam przeczytać dział info na początek.
      • Gumtree strzeliło sobie w stopę.

Akurat ogłoszenia towarzyskie były jednymi z najbardziej obleganych i cieszącymi sie najwieksza popularnoscia - ktoś chciał spotkac sie na kawe, ktoś znaleźc kogoś na wesele, ktoś wybrac sie na rolki.

Jak ktoś chciał znaleźc kochankę czy prostytutkę, to też był odpowiedni dział. Poza tym, mam sporo kolezanek które sie ogłaszały w dziale szukam kochanka i żadnej kasy za to nie brały - nie wiem skad pomysł z prostytutkami. Jak ktoś nie był zainteresowany płatnym seksem to takiej pani nie odpisywał i tyle.

Planuje niebawem otworzyć coś na miarę randek z gumtree, bo widze w tym żyłę złota. Nie ma w Polsce takiego portalu, na którym można się umówić "na dzisiaj" do kina, na impreze czy miły wieczór po prostu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.