Dodaj do ulubionych

Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet?- pomysły..

19.09.10, 14:44
Poderwanie dziewczyn przez internet wydaje się być niesamowicie łatwe. Zakładasz profil, znajdujesz kobietę z którą chciałbyś się umówić. Piszecie do siebie i umawiacie się na spotkanie. Niestety niektórzy faceci, którzy próbowali nawiązywać znajomości w ten sposób wiedzą, że czasem jest zupełnie inaczej.

Dlatego postawiłem rozpocząć ten wątek.

Napisz jak Tobie udało (lub nie udało się) umówić się z kobietą przez internet?

Co ja mogę dodać?

Jeżeli nie wyglądasz jak model z okładki przyda Ci się wciągający i ciekawy opis. Pisząc wiadomości pamiętaj, żeby NIE NUDZIĆ jak większość facetów: jesteś śliczna, poklikamy?, Może kawa?. Nie rozpoczynaj rozmowy w ten sposób a kobieta doceni, że nie dostała dziesiątego z kolei takiego samego emaila. W wiadomości powiedz co Cię zainteresowało w kobiecie do której piszesz i dodaj do tego zabawny komentarz. Na początek to wystarczy.

Znaczenie też ma jaki portal randkowy wybierzesz. Wybieraj raczej takie gdzie jest więcej kobiet niż facetów. Będziesz miał mniejszą konkurencję.

Prawda jest taka, że umówienie się z kobietą przez internet jest dużo łatwiejsze niż w realu. Pod warunkiem, że odpowiednio do tego podejdziesz. To Ci pomoże poderwać dziewczynę przez internet

Podziel się swoimi dobrymi doświadczeniami lub złymi. Opinie kobiet też mile widziane, co zrobili faceci z którymi ostatnio się umówiłyście przez internet.

(To nie jest temat o tym czy warto korzystać z randek internetowych czy nie. Jeśli chcesz napisać, że nie warto zrób to w innym temacie, nie tutaj)

--
Opinie, pytania i komentarze, pisz przez formularz kontaktowy na:
www.randkiprzezinternet.pl/
Zawsze ciekaw jestem co masz do powiedzenia.
Edytor zaawansowany
  • maciej0002 19.09.10, 15:42
    No dobra. Ja założyłem sobie konto w internecie. Niestety jeszcze z żadną kobietą nie udało mi się spotkać w realu. Co powinienem zrobić, żeby w końcu się z jakąś dziewczyną umówić?
  • grzegorz_m_101 19.09.10, 16:45
    Jakie wiadomości wysyłałeś? Napisałeś o sobie w ciekawy sposób? Twój opis jest w ogóle dłuższy niż 4 zdania? Napisałeś jakiej kobiety szukasz? Umieściłeś zdjęcie? Czy Twoje wiadomości pokazują co Cię zainteresowało w kobiecie do której piszesz, czy pisałeś tylko osobie?
    --
  • maciej0002 20.09.10, 01:02
    Nie napisałem jakiej kobiety szukam bo o tym się przekonam jak ją spotkam. Co do pozostałych pytań to czemu nie pisać do kobiety "śliczna jesteś". Kobiety przecież lubią komplementy.
  • agulia 10.05.12, 14:01
    maciej0002 napisał:

> Nie napisałem jakiej kobiety szukam bo o tym się przekonam jak ją spotkam. Co d
    > o pozostałych pytań to czemu nie pisać do kobiety "śliczna jesteś". Kobiety prz
    > ecież lubią komplementy.

A temu, że takie "śliczna jesteś" czyta się na początku 4 na 5 wiadomości i znaczy tyle co "chcę cię przelecieć". I to nie jest żaden komplement! Nie wiem, jak doświadczenie innych pań się przedstawia, ale ja po wymianie wieeeeluuuu wiadomości, w których na początku padały takie słowa, teraz już na nie nie odpowiadam.

--
    only in my dreams...
  • smega 17.05.13, 21:04
    Z tego co piszesz wynika, jakoby seks był czymś złym.
    Jest uważany za zły przez Polki ale to jest błąd w postrzeganiu najprzyjemniejszej rzeczy w życiu.
    Seks nie jest zły, tylko Polki nie potrafią się z nim ogarnąć i tutaj jest problem.
    Problem jest w niezdecydowaniu kobiet odnośnie seksu (wolą chamów niż fajnych facetów) i z błędnym na jego temat myśleniem (także czuciem, kobiety się bronią przed seksem, bo błędnie myślą, że jest zły).
  • smega 17.05.13, 21:05
    Hihi, odświeżyłem temat...
  • minamm 19.09.10, 23:44
    A co myślisz o wysyłaniu kobietom oczek?
  • grzegorz_m_101 20.09.10, 00:25
    minamm napisał:

> A co myślisz o wysyłaniu kobietom oczek?

Nie marnuj czasu na wysyłanie kobietom oczek. I tak kobiety na nie nie odpowiadają a o Tobie mówią, że jesteś mało kreatywny. Nie wysyłaj oczek, zamiast tego napisz coś sensownego.

--
  • bartm3 20.09.10, 00:14
    Ja tez nie mogę się z żadną kobietą umówić przez internet. One chyba szukają tam kogoś kto albo ma kasę albo jest super przystojny.
  • grzegorz_m_101 20.09.10, 00:22
    bartm3 napisał:

> Ja tez nie mogę się z żadną kobietą umówić przez internet. One chyba szukają ta
    > m kogoś kto albo ma kasę albo jest super przystojny.

Słuchaj ja Cię tu na pewno nie będę pocieszał. Popracuj trochę nad swoją samooceną bo użalanie się nigdy nie jest dla kobiet atrakcyjne.

Przystojny nie musisz być ale musisz być zadbany. Poza tym możesz skorzystać z kilku trików fotograficznych i na pewno będziesz lepiej wyglądał.

--
  • bartm3 20.09.10, 00:37
    Nie chcę, żeby mnie ktoś pocieszał, takie po prostu mam wrażenie. Co w takim razie powinienem napisać, żeby brzmiało ciekawie?
  • maciej0002 20.09.10, 01:04
    No właśnie?
  • grzegorz_m_101 20.09.10, 12:00
    Faceci zwykle wymieniają po myślnikach swoje osiągnięcia i fakty z życia, tak możesz rozmawiać ze swoim kumplem ale nie z kobietą.
    --
    Masz pytanie, napisz mi przez formularz na:
    www.randkiprzezinternet.pl
  • djcargo 02.12.10, 23:04
    Zawsze w cenie była oryginalność i jakiś ciekawy tekst.

Nie jest prawdą, jak piszą niektórzy w komentarzach - że na portalach randkowych siedzą tylko dziewczyny lecące na kasę - kompletnie się z tym nie zgadzam. Trzeba tylko wiedzieć jak się za to zabrać :)

Parę zdań o tym jak zagadać do kobiety na portalu randkowym znajdziecie min. na tej stronie
  • aletta 04.06.12, 17:26
    Ja mogę powiedzieć jak to jest z kobiecego punktu widzenia. Ktoś tu się pytał o puszczanie "oczek" i rozpoczynanie korespondencji od "jesteś śliczna". OK, to prawda, że lubimy komplementy, ale wyskakiwanie z czymś takim na samym początku daje nam do myślenia (przynajmniej mi) i traktuję takiego faceta jako takiego, który leci tylko na wygląd. Na oczka nie odpisuję, w ogóle nie zwracam uwagi na to kto mi je wysłał. Czekam zawszę na jakąś kreatywną wiadomość. Niestety, ale nie podam sprawdzonej recepty na oryginalną, interesującą wiadomość. Każdy może ją napisać po swojemu, jednak nie kopiujcie szablonów i nie wysyłajcie tego do wielu dziewczyn, bo na pierwszy rzut oka to widzimy, że to taki tekst "kopiuj - wklej". Dla mnie ważne jest jak się facet opisze w wizytówce, zdjęcie także, ponieważ nie lubię facetów, którzy gdzieś na siłę pozują lub udają modeli czy bóg jeden wie kogo jeszcze. Przede wszystkim naturalne zdjęcia! Na mydwoje, gdzie mam konto, są ciekawe różne artykuły, czasem lubię je sobie poczytać, ale do tego tematu pasuje ten artykuł: www.mydwoje.pl/jak_szukac_aby_znalezc Polecam poczytać, bo jest tam wyszczególnionych kilka ważnych zasad podrywania przez internet.
  • waltana 25.09.12, 17:36
    Trochę racji masz Aletta w tym co piszesz. Te kopiowane szablony rzeczywiście można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Tak samo te oczka czy buziaczki są dość mizerne. I rzeczywiście naturalne zdjęcia i obszernie opisane wizytówki zwiększają szansę sukcesu. Jednak weź pod uwagę, że Ty masz doświadczenie na tym mydwoje, tam faktycznie ludzie przykładają się do tych wizytówek, do wiadomości itp. Jednak na innych portalach często jest to normą, że te wizytówki traktowane są po macoszemu. I zdecydowana większość w ogóle nie przykłada do tego wagi. I na takich portalach trzeba mieć sporo szczęścia, żeby znaleźć tego odpowiedniego. Sama byłam na kilku różnych portalach, teraz też jestem na mydwoje i widzę zdecydowaną różnicę. Na mydwoje łatwiej znaleźć kogoś naprawdę interesującego, jednak trzeba opłacić abonament. Więc coś za coś...
  • aletta 21.11.12, 23:36
    No na pewno coś za coś, ale o to właśnie chodzi w dzisiejszych czasach, żeby mieć wybór. I ja wybieram lepszy produkt, który więcej kosztuje (nie tylko finansowo, ale także czasowo, bo muszę poświęcić czas na porządne wypełnienie swojego profilu). A pisałaś, że na innych portalach te wizytówki traktują po macoszemu. Zgadza się, często tak jest, bo nikt tego nie moderuje. Na mydwoje opis "jestem jaki jestem" nie przejdzie, nie otrzymasz akceptacji i będziesz musiała uzupełnić to pole. Dlatego ludzie przykładają się do tych wizytówek. I mnie się to podoba.
  • ebizmateusz 29.12.12, 18:51
    Podrywanie dziewczyn przez neta faktycznie jest łatwiejsze niż w realu, choć trzeba uważać, bo nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie :D a zdarzyła mi się już jedna "pani" ;) Paweł Grzywocz ( grzywoczpawel.wordpress.com ) na tym filmiku www.youtube.com/watch?v=ZDzuzo3tNLU też ciekawie mówi o podrywaniu przez Internet.
  • boloteo 20.12.13, 10:10
    Sekrety randek internetowych. Chcesz poznać system ?

Krok Po Kroku, Od Pierwszej Wiadomości, Aż Po Telefon i Dokładne Instrukcje Gdzie Się umówić, O Czym Rozmawiać i Co Robić Na Spotkaniu

W tym programie poznasz najgłębsze sekrety randek internetowych. Dostaniesz metody, triki i teksty, które możesz zastosować od razu, aby szybko i sprawnie umówić się na randkę już jutro.

Wszystko co Ci pokaże, jest PRAWDZIWE i PRZETESTOWANE:

Więcej informacji :
    www.mancer.pl/index.php/jak-poderwac-dziewczyne/
    Sprzedam:
    tablica.pl/oferta/sekrety-randek-internetowych-6xdvd-bonus-3-cd-ID3NDMl.html
  • valku 08.01.14, 14:36
    A czy podrywanie przez internet faktycznie aż tak różni się od podrywania w realu? Nie jestem pewien, i tu i tu tak naprawdę liczy się osobowość, styl bycia, to co sobą reprezentujesz, jak potrafisz prowadzić rozmowę z dziewczyną, czy dobrze czujecie się we własnym towarzystwie.

Oczywiście nie przeczę, że jest też sporo różnic między poznawaniem przez internet a w realu, to na pewno. Tylko chodzi mi o to, że te najważniejsze kwestie są takie same. Pewnie, że przez internet łatwiej rozpocząć znajomość, wystarczy spośród setek różnych ofert, wcześniej wyselekcjonowanych przez nas samych, wybrać te najciekawsze i napisać do nich wiadomość. I tutaj też trzeba pamiętać, żeby nie wysyłać cały czas takich samych wiadomości, tzw. szablonów, bo to rzeczywiście nie przynosi większych efektów. Najlepiej zapoznać się wcześniej z profilem dziewczyny i napisać wiadomość związaną z nią, z jej zainteresowaniami czy jej wizytówką. Poza tym, kolejną różnicą między znajomościami internetowymi a realnymi jest to, że przez portal przez pierwszy dni znajomości dwoje osób pisze do siebie, jakoś tak wstępnie się zapoznaje, tak jakby przygotowuje na spotkanie w realu, które powinno w miarę szybko nastąpić. A która metoda lepsza? Nie wiem, chyba każda ma swoje wady i zalety. Aha, jeszcze przypomniało mi się, jak na mydwoje korzystałem z testu doboru partnerskiego, na podstawie wypełnionego testu portal przedstawiał mi kobiety, które powinny najlepiej do mnie pasować, do tego oceniał to dopasowanie w skali punktowej. I to mi się bardzo podobało, miałem od razu informacje np. takie, jak nasze wspólne zainteresowania czy sposób bycia. Dzięki temu łatwiej i szybciej szła mi selekcja kobiet, do których napisałem wiadomość.

A real? Wiadomo, od razu można wyczuć chemię, jest zapach, spojrzenia w oczy, kontakt fizyczny - tego unikamy przy pierwszej znajomości przez internet. Ale na szczęście każdy ma wybór i robi co uważa za skuteczniejsze. Ja działam "na dwa fronty", czyli szukam partnerki na portalu i w realu, stwierdziłem, że skoro mogę dać sobie dodatkową szasnę, to czemu nie?
  • he-lion 25.03.14, 10:16
    Ja poznałem moją dziewczynę przez grę :) Dla internetowych znajomości to jest chyba najlepsze rozwiązanie, podobnie jak w życiu - poznajecie się niezobowiązująco, nie macie wobec siebie żadnych oczekiwań, po prostu macie wspólne tematy, w naszym przypadku to było BloodWars i... samo się dzieje ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.