Dodaj do ulubionych

Tra la la la, a ja tam pływam!!

• the_dzidka Re: Tra la la la, a ja tam pływam!! 18.08.04, 13:43

> Aha, "ostrzega Fakt", dla mnie brzmi mniej więcej jak "towarzysz Wiesław
        > Przemawia" ;-)

No toteż ja sie nie boję :-D A ten terrorysta, co jeździł na rowerku, pstrykał
        zdjęcia idiotenkamerą i nie stać go było na więcej filmów niz jeden... ROTFL.

--
        Dzidka
        • the-niania-ogg Re: Tra la la la, a ja tam pływam!! 18.08.04, 20:49

> No toteż ja sie nie boję :-D A ten terrorysta, co jeździł na rowerku,
          pstrykał
          > zdjęcia idiotenkamerą i nie stać go było na więcej filmów niz jeden... ROTFL.

A ja co rano jadę do pracy tramwajem i mam ochotę sfotografować szczątki po
          hucie. Są tam teraz śliczne ruiny. Tylko, że mimo braku zakazu fotografowania,
          mogę zostac uznana za terrorystkę, bo kto fotografuje duże obiekty w środku
          miasta? W taki tempie to koniec ludzkości będzie szybki. Sami się wykończymy
          politycznie poprawnymi filmami, zakazami dotyczącymi sztuki oraz
          dostosowywaniem instrukcji obsługi do najniższego poziomu inteligencji
          przeciętnego obywatela.

Niania sarkastyczna

>
          • the_dzidka Re: Tra la la la, a ja tam pływam!! 18.08.04, 21:36
            > A ja co rano jadę do pracy tramwajem i mam ochotę sfotografować szczątki po
            > hucie. Są tam teraz śliczne ruiny.

Uwielbiam tę hutę :-) Centrum Chorzowa, wiadukt i za płotem żelazna ruina,
            która za każdym moim pobytem jest krótsza i dalsza o jakieś 25 metrów.
            Fascynujące. A pamiętam, jak niedawno jeszcze "nad nią łuna płonęła dniem i
            nocą" (jeżdżę do Niani od 1989 roku!)

> Tylko, że mimo braku zakazu fotografowania,
            > mogę zostac uznana za terrorystkę, bo kto fotografuje duże obiekty w środku
            > miasta? W taki tempie to koniec ludzkości będzie szybki. Sami się wykończymy
            > politycznie poprawnymi filmami, zakazami dotyczącymi sztuki oraz
            > dostosowywaniem instrukcji obsługi do najniższego poziomu inteligencji
            > przeciętnego obywatela.

Róbmy swoje. Mówmy o zagrożeniu i podjętych działaniach, uświadamiajmy, ale nie
            dajmy się zwariować. Jak to zauważył tutaj Kondzio albo Raduch, zamiast uczyć
            ludzi wzywania brygady anty do pozostawionej reklamówki na skwerku, nauczmy
            ludzi, aby takich reklamówek nie pozostawiali.
            Co jest cięższym zadaniem?

>
            > Niania sarkastyczna

Dzidka chłodna i racjonalna
            • the-niania-ogg Re: Tra la la la, a ja tam pływam!! 19.08.04, 17:22
              > Uwielbiam tę hutę :-) Centrum Chorzowa, wiadukt i za płotem żelazna ruina,
              > która za każdym moim pobytem jest krótsza i dalsza o jakieś 25 metrów.

Jak przyjedziesz, to zobaczysz jak się skurczyła. Prawie miniaturka...

Jak to zauważył tutaj Kondzio albo Raduch, zamiast uczyć
              > ludzi wzywania brygady anty do pozostawionej reklamówki na skwerku, nauczmy
              > ludzi, aby takich reklamówek nie pozostawiali.
              > Co jest cięższym zadaniem?

Nauczenie ludzi, żeby nie zostawiali reklamówek. Syzyfowa praca. Nie wiem czy
              wogóle jest sens próbować.

Niania trzeźwo patrząca na polskie społeczeństwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka