Dodaj do ulubionych

Mamy,tatusiowie samotni z Lodzi

20.06.18, 19:22
Moze sie poznamy? Jestem samotnie wychowujaca coreczke i chetnie zapoznam sie z mamami i tatusiami,ktorzy borykaja sie w samotnosci z trudami kazdego dnia.
Edytor zaawansowany
  • krysianawozku 20.06.18, 20:33
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • mama_heleny 20.06.18, 20:35
    a Tobie co?
  • rudka-a 20.06.18, 23:23
    Krysia musiała mieć zły dzień, stąd warknięcie pospolitego chama...
    widocznie chciała napisać, że z tym wąteczkiem mamusiu helenki powinnaś udać się na..towarzyskie ;)

--
    http://gifynaforum2.blox.pl/resource/locomotive.gif...ja nie jestem wredna. Jestem RUDA, a kolor zobowiązuje.
  • obrotowy 21.06.18, 07:12
    jest foro eMama, eTata, a takze regionalne foro lodzkie.

masz w czym wybierac.
  • mama_heleny 21.06.18, 09:16
    Rozumiem,ze zapodany temat przeze mnie nie tyczy sie kobiet, a to forum to nie forum KOBIETA. Szkoda, ze taka jedna chamska wypowiedz krysi nakierowuje Was na niewlasciwe myslenie. Moze jednak jakos sie tu obroni moj wpis, mimo wszystko mam nadzieje ze tak bedzie.
    Pozdrawiam wszystkich :-)
  • strofakota 21.06.18, 10:23
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • mama_heleny 21.06.18, 13:27
    Najwyrazniej tak jest, no coz bywa i tak. Dziekuje za odzew stokrotko:-)
  • mariuszg2 21.06.18, 10:30
    lubię dowcipy o łodzi...

wysiada warszawiak na stacji łódź chojny a tam pijany menel bije pijaną menelkę...
    - proszę Pana bardzo proszę zostawić tę Panią i jej nie bić...mówi warszawiak
    menela zamurowało a menelka wstając i otrzepując się mówi:
    choć Heniu gdzie indziej...same zboki tu przyjeżdżają...

albo
    kilku łepków w biało czerwonych dresach zaczepia kolesia w gajerku... "Widzew czy ŁKS?"
    "Panowie ... spokojnie... ja jestem z Warszawy..."

albo
    Pijaczek budzi się w tramwaju i mówi do pasażera...
    "Gdzie jesteśmy?"
    - W Łodzi - odpowiada pasązer..
    - To ja wiem, ale dokąd płyniemy?

--
    Cygańską duszę mam
  • mama_heleny 21.06.18, 13:36
    Mariuszg2, teraz jeszcze mi powiedz czy probowales byc dowcipny czy moze jednak probujesz segregowac ludzi i wszystkich mieszkajacych w Lodzi do jednego wora bo nie wiem czy witac czy jednak podziekowac:-p Fakty niestety sa jakie sa i tak Lodz jest postrzegana ale sama mile sie zaskoczylam i powiem Ci ze mieszkajac tu od stycznia spotykam wiele cieplych i milych ludzi jak nigdzie wczesniej. Dlatego wlasnie te posty moje, bo mam ochote poznawac wlasnie tych ludzi -Lodzian, sa wspaniali.Przyznam rowniez, ze niestety wczesniej to miasto w moim odczuciu tez nie stalo wysoko w rankingu miejsc ,w ktorych chcialabym mieszkac, malo tego w najsmielszych snach bym sobie tego nie wysnila, a tu prosze.LODZ umie sie obronic luszmi tu zyjacymi jak zadne inne miejsce w ktorym mieszkalam.
  • mama_heleny 21.06.18, 13:37
    ludzmi*
  • mariuszg2 21.06.18, 13:57
    nie przejmuj się. Ja mieszkam na wsi...i jestem herbu Słoik... także spokojnie możesz mnie posegregować czy poćwiartować lub cokolwiek...
    lubię Łódź... no poza tym słynny kot z miasta Łodzi pochodzi...także już w ogóle czad!

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • mama_heleny 21.06.18, 20:08
    Nie wiem o jakim kocie mowa ale bede strzelac...Filemon?:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.