Dodaj do ulubionych

szkoda energii na te gadki...

04.08.18, 23:45
Czytam.. i stwierdzam, że coraz więcej dziwnych klimatów na forum (tak jak na cafe wcześniej).
Jedynie muzyka pozostanie zdrowa.

--
meeee
Edytor zaawansowany
  • wcionszrzywy 05.08.18, 07:53
    Wiesz, ABC. Generalnie, to ten świat (życie) jest dziwny. Ludzie mają seks, rodzą się z tego dzieci. Potem jest jakiś pęd, satysfakcja zmieszana z dużą ilością frustracji, stresu, rozczarowań, załamań, dramatów, chorób i znudzenia, aż kobieta przemienia się w babola i dalej to już takie raczej dryfowanie, mniej lub bardziej interesujące. A muzyka, hm, muzyka, to dziedzina raczej abstrakcyjna jest, stąd zapotrzebowanie na słowo. Ciebie słowo zbyt rani i dlatego ten paraliż, który u ciebie wywołuje, ta gadka powoduje, znaczy się. Kapisz?
  • lapinn 05.08.18, 12:35
    Wcionszrzywy - idź do psychiatry.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 05.08.18, 08:54
    Słowa, słowa, słowa, słowa
    Wyrazy cisną się do głowy
    Ze wszystkich stron zachęcający szept

Ha, ha, ha....

Myślę, myślę, myślę, myślę
    Idę ulicą i dziwię się że idę

Ha, ha, ha....

Chcę się zatrzymać, nie mogę

Ha, ha, ha....

Wyrazy cisną się do głowy
  • wcionszrzywy 05.08.18, 13:05
    ABC, ja nie mam problemu z tym, że Świat wygląda tak jak wygląda, a życie to nie bajka. Nie oczekuję też, że tu, na tym łez padole będzie tak jak w książkach czy filmach, ani tak bosko jak podczas słuchania ulubionej muzyki. Dlatego myślę, że to raczej ty powinnaś szukać pomocy u specjalisty. Nie bawi mnie żadne podporządkowanie się organizacjom wszelakim, religiom, psychologom, a już na pewno nie babolom, nawet, jeśli niektóre (he he, a co))) to wciąż atrakcyjne kobiety. Jedynie respektuję prawo (ale bez przesady - małe wykroczenia dopuszczam), i w pewnym (dość sporym) zakresie obyczaje i tradycje. Reszta dobrego we mnie jeśli ktoś potrafi ze mną, he he. Tak więc, prawo musi być i działać, gdyż coś i ktoś musi tę całą hołotę (ludzie) jakoś kontrolować i prowadzić (a jak trzeba, to i nawet batem), aby to ogarnąć, inaczej by się pozabijali. Nie może być tak, że każdy jest indywidualistą, dlatego (jako tania alternatywa, jak im się zdaje) masa ludzie chce być (stąd te późniejsze rozczarowania, ha ha ha ha) prowadzona pięknie i bez tarcia od narodzin do grobu. Niektórzy nawet chcieliby, aby ich ktoś/coś prowadził/ło szczęśliwie nawet po śmierci. Ha ha ha ha ha.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.