05.08.18, 20:51
...poszukiwana

--
"Wiele okazji do śmiechu traci ten,kto nie potrafi śmiać się z samego siebie"
Edytor zaawansowany
  • nezja 05.08.18, 20:56
    Juz tu nie bywasz?

--
  • nezja 05.08.18, 20:58
    ta milosc miala przetrwac wieki, niewierna Ty!!!

--
  • arogancka_agrafka 22.09.18, 21:17
    Ta się obudziła nagle.
    Boże, co za babsko :P
  • nezja 24.09.18, 00:11
    Niby ja sie obudzilam, a widzialas ile ja czekalam na odpowiedz? Gooopia:-****)

--
  • arogancka_agrafka 24.09.18, 13:56
    nezja napisała:

> Gooopia:-****)

No widzisz hehe, na przestrzeni tylu lat
    wciąż nie zdążyłam zmądrzeć :P
    Także nie miej złudzeń ;)
  • nezja 24.09.18, 20:11
    "Jedyne co mam to złudzenia, Że mogę mieć własne pragnienia. Jedyne co mam, to złudzenia, Że mogę je mieć.''

Co u Ciebie?

--
  • leziox 29.09.18, 23:13
    Ja to czekam na odpowiedz Nezji od paru lat, więc jesli Neita na to samo tyle czasu czekała, to się zbiesiła wreszcie i polazła w szkodę :D
  • nezja 05.10.18, 10:45
    Odpowiedz na co Leziox?
    GG nie posiadam, uwstecznilam sie w tym temacie...
    Poczta mnie nie wpuszcza ( nezja ), wiec nie wiem gdzie piszesz, do ktorych pukales drzwi.
    Poza tym jakos mnie bardziej konkrety interesuja niz rozmowy z ktorych nic nie wynika:-p...wiadomo, meza szukam:-ppp, a Ty wiecznie nie gotowy:-p
    ;-))))))))))))))))))

--
  • leziox 05.10.18, 15:43
    Zwykłej odpowiedzi na parę wpisów na Towarzyskim miałem na myśli, a Ty zaraz z ciężką artylerią typu szukanie małżonka. Zaś ja wszak małżonki tutaj nigdy nie szukałem. Przy tym rozmowa jest czymś, co odróżnia nas od małp, ale jeśli ktoś nie lubi rozmawiać, zawsze może znaleźć konkretne rozrywki z kórych może coś wyniknie. Konretnego, np orgazm za orgazmem.
    I nawet gadać przy tym nie trzeba, lecz jedynie wydawać dźwięki.
    Można i małpie.
  • nezja 05.10.18, 20:22
    zapomnialam dodac : nie pyskuj!!!;-)*

--
  • leziox 06.10.18, 14:35
    Za późno, skarbeczku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.