Dodaj do ulubionych

Jak zjechać z drogi - dla tych po 60.

23.08.18, 15:01
Wczorajszy ma problem. Prszę bardzo, Yesterday56:
Edytor zaawansowany
  • yesterday56 23.08.18, 15:49
    Problem masz ty bo jesteś przemądrzały. I chodzi o to, aby się pokłócić i pokazywać swoją wyższość.
  • wcionszrzywy 23.08.18, 16:06
    Znowu piszesz nie na temat. A przynajmniej nie tu gdzie trzeba, hm. Ciągle na opak, hm.
  • wcionszrzywy 23.08.18, 16:08
    Yesterday56 napisał: No jak można być takim porąbanym architektem i wymyśleć sobie takie skrzyżowanie jak w Konotopie. Kto mu dał dyplom. Przecież jadąc normalnie drogą, to z pasa prawego skręca się w prawo a z pasa lewego jedzie prosto. Ale w Konotopie jest inaczej, z dwóch prawych pasów jedzie się prosto do S8 do obwodnicy Marek, a dwóch pasów lewych skręca się na obwodnicę południową S2 do Puławskiej. I ja jeżdżę tą trasą kilka razy w miesiącu. Raz skręcam w prawo a raz jadę prosto. Nie zważam już na znaki. Przedwczoraj chciałem jechać prosto ale myślałem o czym innym, ustawiłem się na lewych pasach i w pewnym momencie patrzę że skręcam w prawo do Puławskiej. Było już za późno na zmianę i pojechałem nie tam gdzie chciałem. Jak oni teraz uczą tych architektów i inżynierów? Ja pamiętam swoje studia techniczne jeszcze za Gierka to poziom był wtedy naprawdę wysoki. W ogóle trudno było się dostać, i nie było studiów płatnych. A dzisiaj ktoś zapłaci i zostaje np. Lekarzem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.