Dodaj do ulubionych

Zrobiłam porządki...

28.08.18, 22:01
Życie weryfikuje nasze wyobrażenie o przyjaźni...
Zrobiłam porządki i wyrzuciłam ze swojego życia wszystkich toksycznych ludzi, jakich byłam w stanie usunąć...
Co mi zostało? 2 relacje z osobami, które są mi życzliwe.
Ktoś mi powiedział, że teraz nie ma prawdziwych przyjaźni, ludzie "przyjaźnią się", gdy mają wspólny interes, a potem się rozchodzą....
Każdy w swoją stronę, relacje są płytkie i krótkotrwałe.
Mam samotność. Czy to lepsze od toksycznych relacji? Tak.
Ale nie tego chciałam.
Edytor zaawansowany
  • ageofwar 29.08.18, 08:42
    Nie liczy sie ilosc tylko jakosc. A toksycznych ludzi latwo rozpoznac i od razu mozna ustalic granice, aby pozniej nie bylo rozczarowan.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 08:45
    Zawsze można sobie kupić psa.
  • andziulekpowraca 03.09.18, 22:16
    Mam świnkę:)
  • wcionszrzywy 29.08.18, 08:54
    A, ustalić granicę, nie doczytałem wcześniej, hm. Czyli jednak toksycznego, pijaka i nałogowego bzykacza się dopuszcza, tylko mu się klaruje przedtem, hm. Ciekawe, czy to działa, hm. Ha ha ha ha ha ha ha ha.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 08:58
    Ja to sobie wyobrażam tak. Ejdżowa przychodzi na pierwsze spotkanie (ona nie randkuje, ona ma spotkania) i od razu z poważną miną oznajmia - słuchaj, musisz robić tak, tak, tak, a jak będzie tak, tu musisz postępować tak, i wtedy będziemy szczęśliwi. Jak w sowieckiej filozofii życia. Jakąś książeczkę pewnie ma, z tytułem: O rozsądnej i odpowiedzialnej miłości.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:00
    Ciekawe, czy tam jest coś o bzykaniu. Może chociaż pół zdania, hm.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:01
    Na pewno o karach jest cały rozdział. No i o obowiązkach pewnie 7/8 całości.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:02
    A przecież miłość to taka fajna sprawa jest, hm.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:03
    Khe khe.
  • ageofwar 29.08.18, 09:46
    Tak, mam ksiazeczke o zacnym tytule: Kiedy zlosc niszczy zwiazek....polecam.

wcionszrzywy napisał:

> Ja to sobie wyobrażam tak. Ejdżowa przychodzi na pierwsze spotkanie (ona nie ra
    > ndkuje, ona ma spotkania) i od razu z poważną miną oznajmia - słuchaj, musisz r
    > obić tak, tak, tak, a jak będzie tak, tu musisz postępować tak, i wtedy będziem
    > y szczęśliwi. Jak w sowieckiej filozofii życia. Jakąś książeczkę pewnie ma, z t
    > ytułem: O rozsądnej i odpowiedzialnej miłości.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:48
    No, a ty to czyste zło przecież.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:50
    Jeśli ty nie jesteś toksyczna, to ja jestem aniołek.
  • ageofwar 29.08.18, 09:53
    zycie nauczylo mnie jednego. Dla toksycznych badz toksyczna
  • marco_5 29.08.18, 09:31
    ageofwar, fakt, ze liczy zawsze Jakosc... to przez duze J :)
    zastanawiam sie, po czym poznajesz tych toksycznych, hm
    ludzie potrafia sie swietnie maskowac...zwlaszcza w internecie !
    pare razy klikniesz...i uchodzisz za pieknosc i madrosc chodzaca z wypchanym portfelem :) (w tym przypadku siedzaca...)
    a moze..ja jestem toksyczny i piekny ? a tego nie wiem :) ciekawa sprawa...musze popytac znajome..
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:36
    Marco, uważaj, bo wpadniesz w te (duże ostre i straszące już z daleka jak kły wilka nocą) sidła. I przepadniesz z kretesem. I to w dodatku łykając śmiertelne dla ciebie warunki już na dzień dobry, hm. Martwię się trochę o ciebie, hm.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:38
    Ja cię ostrzegam, tobie się tylko zdaje, że potrafisz tańczyć z wilkami. To dzikie stworzenie jest, opanuj się.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:39
    Broń cię panie Boże. Już lepiej odszukaj Beatę.
  • ageofwar 29.08.18, 09:39
    dla mnie net to nie miara...liczy sie tylko RZECZYWISTOSC i zywy czlowiek. Dla mnie net/forum to bezproduktywne zjawisko...nie liczac innych celow. Nie bylo mnie TU prawie 6 lat i jakos nie odczulam potrzeby powrotu. Lepiej, zobaczylam jaki to syf. Teraz dysponuje wieksza iloscia czasu i sobie przesiaduje. Niedlugo znow tyrka sie pojawi i nie bede tesknic za ta strona. That's it!
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:41
    6 lat? Hm, jak ty to liczysz, hm. Nikt ci tyrki nie zazdrości, weź. A na urlop nie wyjechałaś pod palmy? Czyżbyś wolała to syfiaste forum?
  • marco_5 29.08.18, 09:50
    nie bylo Cie tutaj 6 lat ? :)
    6 lat temu....nie wiedzialem w ogole ze istnieja Forum !
    wiedzialem tylko, ze ludzie poznaja sie "jakos" poprzez platne portale...
    trafilem przypadkowo na Cafe.pl ..chyba dwa lata temu, grajac w pilke zerwalem sciegno Achilesa..
    musialem siedziec pare tygodni w domu...znajomy po prostu polecil mi ta strone
    tak dla zabicia czasu..
    najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny :)
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:53
    Co to za znajomy, co ci taki syf poleca, hm.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:55
    Aczkolwiek Ejdżowa jest na tym syfie już 14 lat. Jedynie ostatnio miała tylko dwuletnią przerwę, hm. Dorwał w końcu robotę i myślała, że w kilka miesięcy zostanie jakim CEO korporacji, która steruje wszystkim forami, radnkami internetowymi i będzie miała wgląd w matryce wszystkich takich forumowiczów jak ja.
  • ageofwar 29.08.18, 09:59
    WAZ co Ty ćpiesz? I to od rana hm., kto by pomyslal🙄🙄🙄

wcionszrzywy napisał:

> Aczkolwiek Ejdżowa jest na tym syfie już 14 lat. Jedynie ostatnio miała tylko d
    > wuletnią przerwę, hm. Dorwał w końcu robotę i myślała, że w kilka miesięcy zost
    > anie jakim CEO korporacji, która steruje wszystkim forami, radnkami internetowy
    > mi i będzie miała wgląd w matryce wszystkich takich forumowiczów jak ja.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:00
    No, coraz bliżej wam do siebie. Tak samo zakłamani, i w dodatku te same uszczerbki na zdrowiu, hm.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:02
    I nie Waz, tylko "Waćpan".
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:57
    Ale wróciła. Choć nadal wierzy, że będzie kontrolować cały Świat.
  • ageofwar 29.08.18, 10:01
    o matko...jakis naspidowany jestes...my po jednym poscie za to Ty milion postow produkujesz. Take it easy, relax...keep calm i takie tam😂
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:04
    W pracy możesz wydawać polecenia i nadawać rytm. Pisz jak chcesz.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:06
    Jeśli w ogóle ktoś cię tam słucha. Ha ha ha ha ha ha.
  • ageofwar 29.08.18, 09:57
    Uszkodzonego sciegna wspolczuje. Mam to samo i to przeszkodzilo mi w zawodach i bieganiu...

marco_5 napisał:

> nie bylo Cie tutaj 6 lat ? :)
    > 6 lat temu....nie wiedzialem w ogole ze istnieja Forum !
    > wiedzialem tylko, ze ludzie poznaja sie "jakos" poprzez platne portale...
    > trafilem przypadkowo na Cafe.pl ..chyba dwa lata temu, grajac w pilke zerwalem
    > sciegno Achilesa..
    > musialem siedziec pare tygodni w domu...znajomy po prostu polecil mi ta strone
    > tak dla zabicia czasu..
    > najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny :)
  • marco_5 29.08.18, 10:05
    z moim sciegnem Achillesa wszystko OK ! nie przeszkadza mi w niczym...
    moge wszystko robic z kobieta w lozku ! nawet przy zgaszonym swietle....
    Ciao, Ciao..
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:07
    Ciao, Marco. I wpadaj częściej, coby tu zapełnić dziury. Dobrze wiesz, że czasem moje forum cię potrzebuje.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:44
    Jedź chociaż do Ciechocinka na pół dnia.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 09:46
    Jak wrócisz do tyrki, to spaliny cię zatrują w 3 miesiące znowu. I wykończysz się szybciej niż myślisz. I nie będzie 104, tylko najwyżej 54.
  • lapinn 29.08.18, 10:12
    "Moje forum" powiedział Ja Neron wcionsxrzywy.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:17
    Och, sorry, faktycznie, jestem u Andziulki.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:21
    A ty, Lapiin (króliczku? ha ha ha, jak w Playboyu), co masz do powiedzenia w tym wątku? Zrobiłaś w końcu porządki?
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:22
    Czy nadal cierpisz z tego powodu, że twój były już nie jest twój, i że go w ogóle wybrałaś, a mogło być tak pięknie?
  • lapinn 29.08.18, 10:31
    Nie sprowokujesz mnie. Ha ha ha. Ale próbuj

--
    meeee
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:34
    Och, chciałem tylko wskrzesić w tobie piękne wspomnienia z twoim byłym. I chyba mi się udało. Ha ha ha (właśnie dlatego).
  • lapinn 29.08.18, 10:35
    Próbuj dalej. Endforewerjang.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:37
    Mieliście spontaniczny seks na mieście?
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:38
    Tak jak ja, w parku, w publicznej toalecie. Och.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:25
    Ale wspomnienia masz piękne, nie? Nie to co Ejdżowa, hm.
  • wcionszrzywy 29.08.18, 10:18
    Andziulek, wybacz. Dorzuca w takim razie 20 złotych do obrazu.
  • andziulekpowraca 29.08.18, 16:55
    Panoszycie się tu, a miało być merytorycznie.... o przyjaźni i pseudoprzyjaźni.... ech.....
  • staurois 03.09.18, 14:25
    Oooo lapinn to kobietka:)
  • staurois 03.09.18, 14:26
    Przyjaźń wirtualna ...może zamienić się w realną :)
  • andziulekpowraca 03.09.18, 18:25
    A Tyś kto, chłop czy baba?:)
  • wfpol 06.09.18, 15:14
    chłop w spodniach.hej
  • wfpol 06.09.18, 15:11
    pewnie dobrej recepty nie ma ale może być inaczej -lepiej.HEj
  • andziulekpowraca 06.09.18, 19:00
    no liczę, że będzie lepiej:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.