Dodaj do ulubionych

mam wiecej niz $10milionow $ do zabawy CO ROKU

04.09.18, 21:02

mam wiecej niz $10milionow $ do zabawy CO ROKU (nie bede tutaj wiecej pisal, ale ewolucyjnie jesli nie ma to dla Ciebie znaczenia to znaczy ze powinnaś zostac zakonnica skoro inteligencja samca w zdobywania zasobow nie ma znaczenia)

szukam super ladnej dziewczyny do 34 lat celem kształcącej, bezpiecznej i miłej zabawy w dowolnej części świata 7 dni w miesiacu (pozostaly czas jestem zajety czyms innym).

Wysylasz email ze zdjeciem na adres JasFasola2050@gmail.com

odpowiem lub nie, druga opcja jaka masz to pewnie granie w totolotka i szukanie gościa nie
po tym co ma w głowie ale po tym jakie ma bicepsy. wtedy polecam totolotek i dyskotekę.

ponieważ sam jestem podobno bardzo przystojny szukam dziewczyna w skali 1-10 na poziomie
minimum 8.

Jeśli jesteś gruba, leniwa, nie chce Cie się wysłać zdjęcia, nie masz odwagi podjąć minimalnego ryzyka...nie pisz... nie odpisuje bez zdjec i numeru telefonu

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • tapatik 22.09.18, 20:17
    Następny zbieracz zdjęć.
    Ciekawe czy ludzie nadal są tak naiwni, aby się na to nabierać.

--
    Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
  • moav 22.09.18, 20:22
    masz jakaś edukacje poza podstawową szkoła ? nie pozdeawiam leszczu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.