14.09.18, 18:01
Cześć kochani, wita niedoświadczona forumowiczka :P więc nie wiem czy dodaję post w odpowiednim dziale.. ale może mi się udało.. Co u Was? Przed urlopem czy po? U mnie się kończy ale zdążyliśmy zrobić mały remont jadalni. No i.. teraz czekamy na święta Bożego Narodzenia :) co u Was ciekawego? Buziaki! :))
Edytor zaawansowany
  • ririr 15.09.18, 22:50
    na pewno doczekasz sie tych świąt. u nas też zmiany. zrobiliśmy remont kopulatorium i pijalni na dole. pisze tobie iż klienci wala drzwiami a bywa i oknami naprzememiennie. dziewczęta nie nadążaja z obsługą interesantów. ostatnio sanepid miał zastrzeżenia do smrodu i robactwa wyelęgającego z obuwia lecz sążnista łapówa załatwiła sprawę. czekamy na opis twojego powrotu do pracy. buziaczki kropelka 1993
  • la_chanson 15.09.18, 23:49
    Świetne! ;D
  • ririr 19.09.18, 18:07
    milcz raszplo
  • kropelka1993 19.09.18, 10:14
    Dodam, że aktualnie szukam nowych krzeseł.. Może coś od tej firmy? donice-tim.pl/tim-producent-donic/ Ktoś coś u nich kupował? :P możecie polecić? dzięki :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.