Dodaj do ulubionych

Jak postępować z nieśmiałym facetem?

14.10.18, 16:51
Pomóżcie! W skrócie: On leci na mnie, ja na niego. Jesteśmy po części bardzo podobni do siebie (ten sam znak zodiaku, zainteresowania, itp.), a po części się uzupełniamy. Tyle, że ja jestem typem bardzo pewnym siebie, a on jest raczej nieśmiały. Co zrobić, gdy on nie umie przekroczyć bariery smsowej? Napisałam, że odpuszczam, ale kumpel pomaga mi zdobyć jego adres (dodam, że to jego mieszkanie, nie dom rodzinny i bardziej miejsce pracy niż dom - udziela korepetycji). Czy mogę posunąć się do takiego ruchu? Czy kobiecie wypada? O pomoc proszę raczej facetów. Z góry dziękuję! :)
Edytor zaawansowany
  • moav 14.10.18, 20:31
    wypada , ależ i owszem. śmiało do niego udaj sie z flaszka (może być 0.7 litra) i zasiegnij języka a co do zakresu udzielanych przez wmiankowanego osobnika korepetycji. nie jest wykluczone iż wymagasz takich a on może
  • kintar92 14.10.18, 23:23
    Nie wybiorę się z flaszka na pewno. A jeżeli już, to na pewno nie na sex. W ogóle lepiej jak mu coś podrzucę - np. prezent gwiazdkowy, zamiast wpychac się na chatę jak desperatka.
  • moav 14.10.18, 23:37
    Prezent gwiazdkowy w ...połowie października? Oczywiście że nie na sex a celem rozwazań filozoficznych
  • kintar92 14.10.18, 23:43
    A czy ja napisałam, że w październiku? xD Jakich konkretnie rozważań? :> :D
  • wcionszrzywy 15.10.18, 08:29
    Ha ha ha. Moav ma rację. Obezwładnij go swoimi wdziękami i pójdziecie do nieba. Potem on będzie chciał drugi raz, czwarty, czterdziesty czwarty, zanim zorientuje się, że mu grasz na nerwach, i on ma cię dość. Jeśli natura wygra, to ty już będziesz w ciąży, a on będzie zobligowany do pomocy i wspólnego wychowywania. Taki jest sens i cel podobania się sobie. Jak dziecko dorośnie, to pójdzie w wasze ślady. Tak więc, ty w ten sposób wygrasz - zrealizujesz się jako matka, wypełnisz misję społeczną jako kobieta - a może i on nie do końca będzie cię przeklinał.
  • kintar92 15.10.18, 09:01
    Łajzy! :D
    Ja jestem zajebista, więc o takiej żonie marzy każdy. :D:D:D
  • wcionszrzywy 15.10.18, 09:08
    No właśnie o to chodzi (naturze, jak jeszcze jesteś młoda), żebyś była zajebista, coby on się dał nabrać i zamoczył ze skutkiem. Potem przychodzi otrzeźwienie (u niego), i on musi zapylić inną (taka natura). Ale oczywiście ty też możesz znaleźć innego (do zapylenia, cię).
  • lapinn 15.10.18, 09:41
    A burak zawsze zostanie brakiem. Wcionsz.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 15.10.18, 09:44
    Buraki są zdrowe, ABC.
  • lapinn 15.10.18, 09:46
    W dużej ilości niekoniecznie.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 15.10.18, 09:48
    W dużej ilość nic nie jest dobre, nawet seks wydaje się być wtedy taki jakiś nieludzki, hm.
  • lapinn 15.10.18, 09:51
    Och. Wcionsz słowo na poniedzialek.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 15.10.18, 09:52
    Specjalnie dla ciebie (też). Wiem, że czekałaś.
  • lapinn 15.10.18, 09:59
    Wiem, że chciałbyś abym czekała.

--
    meeee
  • wcionszrzywy 15.10.18, 10:04
    Och, nawet nie wiem jak byś zaprzeczała i ironizowała, to wiem, że jesteś uzależniona od moich wpisów (ihhihihihihihihihihih).
  • lapinn 15.10.18, 10:06
    Ha ha ha ha.

--
    meeee
  • lapinn 15.10.18, 09:45
    *burakiem

--
    meeee
  • moav 15.10.18, 09:37
    nikt tu przecież nie wątpi w Twoje walory a ja nawet okreslę je w stopniu najwyższym czyli zajebiaszcze one są. jednak ja bym nie wyjeżdżała od razu z tą żoną. ten niezwykły dar a jakim chcesz obdarować oblubienca - czyli wspolne życie w zwiazku małżeńskim zostaw na póżniej. nie podcinaj facetowi skrzydeł na starcie bo on będąc wrażliwą naturą z wrażenia paść może na serce a jak kosmaty odyniec rażony pociskiem ołowianym. na pierwsze spotkanie postaraj sie o atrakcyjny wygląd. czyli strój luzny ale nie za skąpy. faceci to wzrokowcy i nagości łowcy ale też i musza znaleść pole do dociekań co kryje sie tam gdzie oko nie siega(jeszcze) dobrze widziane jest rozpracowanie obiektu wczesniej co do zainteresowań , pasji . nic bowiem tak nie zbliża na randce a jak wymiana technicznych aspektów posiadanych aparatów fotograficznych czy liczby posiadanych kanałow w kablówce. gdyby oblubieniec nie umiał sie zachować wobec tak atrakcyjnej kobiety jaka jesteś to sugeruje udanie sie na randkę z dzielnicowym.widok munduru skutecznie powściagnie jego niewątpliwy i jurny temperament. widze tu też pewne niebezpieczeństwo bo z prezentem gwiazdkowym zwlekac chcesz do świąt. niedobrze. zaglądają tu bowiem nader ponetne panie (szczególnie ta ryczaca jak krowa) i gotowe wyśledzic , zlokalizowac i usidlić oblubieńca -a wtedy zostaniesz na lodzie. czyli jednak zalecam pewien pośpiech. najlepiej byłoby gdybyśmy to razem przećwiczyli przed Twoim debiutem z pozorantem. wpadnij do mnie . 0.7 ja kupię
  • kintar92 15.10.18, 11:24
    Nawiedzony egzemplarz z Ciebie. :D Bardzo chaotycznie napisane. Rady jak dla laika. :'D Znam go wystarczająco dobrze. Może nie będę czekać aż tak długo z tym upominkiem. Problem polega na tym, że jego drugi zawód to psycholog. I choć ja się na tym dość dobrze znam, to jednak psychologiem nie jestem.
  • moav 15.10.18, 11:37
    w takim razie szukaj oblubieńca wsród kowali , cieśli lub podobnych co Ty zawodów. bedzie łatwiej i potrwa to dłużej bo takowi nie mając znajomosci zachowań ludzkich łatwiejsi sa do sterowania/ustawinia ..pod siebie : )
  • kintar92 15.10.18, 11:45
    Kolesi bez magistra nie bieeere. :D
  • kintar92 15.10.18, 11:45
    A pantofla nie potrzebuje.
  • moav 15.10.18, 11:52
    a ja chciałem kiedyś za swoje seicento 7 tyśia .poszło za 3.5
  • kintar92 15.10.18, 13:02
    Nie widzę związku. :'D
  • moav 15.10.18, 13:11
    ja tak
  • kintar92 15.10.18, 13:21
    Rzeczy to nie ludzie. Idź spać! :D
  • moav 15.10.18, 13:27
    nie o rzeczach piszemy a zasadach. dobranoc zatem tobie
  • kintar92 15.10.18, 15:04
    Jakich zasadach? xD

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.