Dodaj do ulubionych

Młody, przystojny masażysta pozna miłą kobietę

18.10.18, 10:01
Młody facet pozna kobietę z Wrocławia lub okolic, chcącej zaznać chwilę wytchnienia z 21-latkiem. Zapewniam, że pomimo młodego wieku jestem osobą niezwykle dojrzałą, ambitną, dbającą o zdrowie i wygląd.

Jestem trenerem personalnym, masażystą, studentem. Szukam kobiety, z którą będę mógł miło spędzić czas, kobiety chcącej przeżyć coś ciekawego. Wspólny trening, wyjście na kawę i zwieńczenie to masażem erotycznym - dlaczego nie?

Nie ograniczam się do konkretnego przedziału wiekowego, możesz być młodsza (2-3 lata), nie ukrywam jednak że kręcą mnie kobiety starsze ode mnie.

Uwaga ! Nie zamierzam nikogo sponsorować, nie chcę pieniędzy za masaż. Chcę miło spędzić czas, przeżyć trochę namiętności z ciekawą osobą, zatem jedyną zapłatą może być przyjemny seks przy dobrym trunku.

Jeśli zainteresowałem, pisz proszę na adres mailowy:

invicibile1997@gmail.com

Czekam na Ciebie...
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.