Dodaj do ulubionych

Miłość uczyni, czego miecz nie zdoła.

12.12.18, 13:07
pięknej, mitycznej; jak gejzer wrzącej, niewyczerpanej i jak rafy koral z barw utkany - dziewiczej,
magicznej.
Jeśli gdzieś jesteś, spójrz jak horyzont łukiem maluje wieniec tęczy. Splećmy dłonie, odetchnij
głęboko, zmruż oczy i pozwól obłokom przenieść nas do niej. Niech majestatem swym nas
zauroczy i pasmem barw w rajski kokon otoczy. Tam chcę wizję przed tobą roztoczyć i swą
miłość ci wręczyć: radosną i niezłomną jak wielobarwny pióropusz tęczy; jedyną, niepożytą,
szczerą i czystą jak strojny diament co lśni w matowym piasku, bezcenną, bo ta nigdy nie straci
blasku. Ona o świcie będzie ci życzliwym zwierciadłem z twym wiernym odbiciem i za dnia,
jasnym żaglem na gniewnym morzu, by znojnym zmierzchem, jak tańczącą na niebie zorzę,
unieść cię w błogą ciszę, a w chłodną noc czule otuli cię jak zaufany ciepły koc i jak łagodna
fala, słodko do snu ukołysze.
Edytor zaawansowany
  • wcionszrzywy 12.12.18, 13:22
    Najbardziej spodobało mi się to "zaufany ciepły koc".
    Aha, Lurnety szukasz. Ona też żyje mitami. Jeśli jednak z jakichś niezrozumiałych dla mnie powodów jeszcze tu nie przybyła do ciebie, to napisz do niej/o niej (w zasadzie to już napisałeś, bo ona wiecznie przypisuje sobie te cechy) tylko słowo, a z pewnością rzuci ci się niezwłocznie w ramiona. Lurneta, to La_Chanson - taki ma tu nick. Tęczowego pożycia wam życzę, i w ogóle.
  • mr_miodzio 12.12.18, 16:53
    Tu coś nie wyszło do końca... Zignoruj to.
  • searam 14.12.18, 23:29
    Swietne ! Brzmi jak opis pierwszego odwiertu geotermii w Toruniu...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.