Dodaj do ulubionych

Czy mogę prosić o potwierdzenie spotkania?

04.01.19, 17:38
Umówiłem się na portalu randkowym z dziewczyną, która mieszka daleko, jutro na spotkanie w jej mieście. Ustaliliśmy czas i miejsce. Wcześniej szybko odpowiadała, a teraz robi to rzadziej. Ostatnio napisała do mnie dwa dni temu.

Wcześniej wymieniliśmy się numerami telefonów. Powinna zdawać sobie sprawę, że mieszkam daleko, choć nie pisaliśmy o tym. Czy mogę napisać do niej SMS z pytaniem o potwierdzenie spotkania? Teraz jest ostatnia chwila, aby zwrócić bilet kolejowy i nie jechać bez sensu kawał drogi. Czy mogę napisać „Cześć, <jej imię>! Czy widzimy się o <godzina> w <miejsce> w <miasto>? Miłego dnia <uśmiech>
<moje imię>”? Generalnie chciałbym coś napisać w stylu „czy nic się nie zmieniło, czy możesz się jutro spotkać”. Proszę o pomoc.
Edytor zaawansowany
  • moav 04.01.19, 17:51
    To co piszesz to oczywiste oczywistości. jasne że trzeba napisać do niej i wyjaśnić sytuację.
  • moav 06.01.19, 21:38
    zmieniam poprzednia decyzję. nie wolno tobie z nią się komunikowac w żaden sposób. jedziesz 327 km i czekasz na umówionej ławce do nocy. jak nie przyjdzie to dalej nie wolno dzwonic i czekasz tam do południa następnego dnia. i dopiero wtedy wysyłasz sms z przeprosinami że dłużej czekać nie możesz i wracasz do domu
  • moav 16.01.19, 19:05
    Tak ma być leszczu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.