Dodaj do ulubionych

Poszukuje kobiety

04.04.19, 20:37
Dobry wieczór, Czegoś Ci brak? Sama, albo nie sama, ale praktycznie sama? Jakiś stres, może być z dowolnego powodu, ale jednak stres, który przydałoby się jakoś rozładować? Nie ma się do kogo przytulic? teraz? często? kiedykolwiek? Zmęczona po pracy, czy innym nawale obowiązków? i zdałoby się choć przez chwile o tym zapomnieć? Napisz do mnie, a wtedy wymyśli się coś miłego na powyższe "utrudniacze" życia :-)
Edytor zaawansowany
  • hannah74 05.04.19, 11:22
    Dobry dzień. Jestem Hannah, widziałem twoją reklamę, myślę, że możemy być przyjaciółmi, wyślij mi e-mail na adres hannahjustin.74 @ gmail.com lub wyślij mi swój adres e-mail. Dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o sobie i dzielić się zdjęciami, dzięki
  • 2maja50 06.04.19, 11:58
    A przyniesiesz ciezkie zakupy z samochodu a potem zabierzesz go na myjnie? ;)))))
  • ulisses1979 10.04.19, 08:03
    To nie problem umyć damochód:-) i oczywiście,że przyniosę ciężkie zakupy.
  • 2maja50 12.04.19, 17:15
    😱 to biorę 😂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.