• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sex z teściową Dodaj do ulubionych

• 03.01.05, 19:27
    mam bardzo atrakcyjną i zadbabaną tesciową od pewnego czasu odbierałem
    dziwne sygnały wydawało mi się że sie mylę nie chciałem sie pomylić ale w
    Nowy Rok podczas skladania życzeń wyraźnie usłyszałem że jestem bardzo
    atrakcyjnym mężczyzną i tak wogóle,,no i stało się nie wiem teraz jak mam się
    zachowywać może ktoś już był w takiej sytuacji i zechce mi poradzić.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: kukadu IP: *.osk.enformatic.pl 03.01.05, 19:29
      o babci nie zapomnij
      • 03.01.05, 19:34
        cierpisz moze na gerontofilie?
        --
        *D*
        • 03.01.05, 19:37
          Skretyniales
          • 03.01.05, 19:40
            Mojej bylej tesciowej slina leciala na moj widok przez 15 lat,pozniej chciala
            mnie otruc,bo nie spelnilem jej marzen.
            Mojej przyszlej niedoszlej tesciowej lecial slina na moj widok,wszystko zrobila
            zebym sie rozstal z jej corka,ale nie omieszkala mi zlozyc zyczen i zyczyc
            milego nam spotkania!
            To co zrobiles zrobiles sobie,mysle ze juz nie masz zony ,ale jeszcze otym nie
            wiesz.
            • 03.01.05, 19:43
              Czy Ty czasami nie zyjesz w urojonym swiecie??
              --
              *D*
          • Gość: tesciowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 12:52
            jak bym byla twoja tesciowa walnelabym Cie z patelni w ten twoj pusty lep to
            jest moj numer komy jak chesz mozemu poklikac sMs:607142638 UWIELBIAM SPROSNE
            ZARTY:)
    • 03.01.05, 19:44
      każdy żyje w swoim świecie
      • 03.01.05, 19:56
        zamiast uszczypliwości prosze o poważne komentarze i rady.Żonę to ja mam i będe
        miał.Dla jasności żona ma lat 25 ja 33 a teściowa 45.
        • 03.01.05, 19:58
          teraz to masz i żone i teściowa :)
          --
          Szczęśliwego Nowego Roku
        • 03.01.05, 19:59
          No ja Ci powaznie mowie!!
          Jesli Cie pociagaja starsze kobiety to masz gerontofilie... i polecam terapeute
          od zaburzen psychosexualnych...
          Ja mam tak ze dla mnie mezczyzna sexualny to jest minimum 10 lat starszy... tez
          nie jest normalne, ale staram sie z tym walczyc ;]
          a co do tesciowej to juz dewiacja... :]p
          --
          *D*
          • 03.01.05, 20:02
            jak lubi stare baby to niech sie rozwiadzie z żoną i ożeni z teściową. Wszystko
            zostanie w rodzinie
            --
            Szczęśliwego Nowego Roku
    • 03.01.05, 19:54
      we trójke zawsze lepiej :)
      --
      Szczęśliwego Nowego Roku
      • 03.01.05, 20:28
        powtarzam raz jeszcze oczekuję porad a nie wyswiechtanych komentarzy
        powtarzających się we wszyskich wątkach.Nie twierdzę że jestem wyjątkowo
        zdrowy ale lekarzem chyba nie jesteś.
        • 03.01.05, 20:31
          Tak chyba rzeczywiście nie jesteś zupełnie zdrowy, jeżeli myślisz że uwierze w
          tą opowistkę
          --
          Szczęśliwego Nowego Roku
        • 03.01.05, 20:31
          No nie jestem i dlatego Cie do specjalisty odsylam...
          --
          *D*
          • 03.01.05, 20:38
            didi8, d tasmasn i jak mu tam jachipek załozcie swoje forum np
            pt "najmądzrejsi" i tam uszielajcie rad takim jak wy zdrowym inaczej
            • 03.01.05, 20:42
              chciales rady.. wiec Ci napisalam abys poszedl do terapeuty z takim problemem..
              PONIEWAZ to jest odpowiednia i KOMPETENTNA osoba ktora Ci pomoze...
              Chyba, ze chciales uslyszec.. O TAK PRZESPIJ SIE Z TESCIOWA TO TAKIE COOL - to
              Ci napisze skoro masz byc przez to szczesliwy :D
              --
              *D*
            • 03.01.05, 20:46
              Podsumuje sytuacje :
              mąż pieprzy teściowa
              chce byc z żona
              liczy na to że jak popisze na forum to rozwiaże problem
              Rzeczywiście potrzebny jest Ci lekarz. Psychiatra

--
              Szczęśliwego Nowego Roku
    • 03.01.05, 20:39
      NO TO PODPADLES!!! ZADNA RADA CI NIE POMOZE SAM POWINNES WYPIC TO PIWO KTOREGO
      NAWAZYLES ! JAKOS TO BEDZIE! MAM NADZIEJE ZE ZONA JAJ CI NIE UTNIE !
      • 03.01.05, 20:47
        Nie on woli popisać na forum. Może znajdzie debila co da sobie jaja urwać za niego
        --
        Szczęśliwego Nowego Roku
    • 03.01.05, 20:57
      tutaj problem ma tesciowa nie TY....
      jesli tylko kochasz zone ...
      • 03.01.05, 21:09
        tezż takie mam odczucie że teściowa będzie w trudnej sytuacji,ale i ja też bo
        wiem że będzie dążyc do nastepnych zbliżeń a ja boję sie, że to może się wydać.
        • 03.01.05, 21:17
          przyjacielu rznij ostro tesciową i niczym sie nie przejmuj.Musisz uważać bo jak
          będziesz ją p.....ył to będzie Twoją najlepsza przyjaciółką i będziesz miał co
          zechcesz ale jak sie wycofasz to może być złośliwa i zatruwac Ci
          życcie.Zadroszczę Ci że opanowałeś dwie kobiety naraz matkę i córkę ale
          najwazniejsze że teściową bo to jest skrab.Rozgrywaj umiejętnie żeby obie były
          zadowolone.
        • 03.01.05, 21:18
          aha!!!
          wybacz...cos przeoczylam wczesniej,
          napisales:"no i stalo sie"
          czyli byl juz ten sex
          no to masz problem!!!!!!!
          tu nie ma co radzic, trzeba bylo wczesniej o tym pomyslec,

lepiej zyc w klamstwie i z poczuciem winy czy zranic zone(w sumie zona juz
          zraniona tylko jescze o tym nie wie)....
          przykre:(
          • 03.01.05, 21:24
            o!
            tez przeoczylam "no i stalo sie"
            czyli cymbal z Niego :D a na taka glupote to juz nic nie poradze ;] Koniec
            porad Boskiej Didi :]
            --
            *D*
          • 03.01.05, 21:28
            co ty awentura jakies bajeczki na dobranoc piszesz? jakie "poczucie winy?
            kłamstwo tak ale oni bedą się okłamywac jeszce nie raz w życiu, a co ten gość
            zerznął obcą babę? chciała dojrzała kobieta, matka żony, jak pisze "zadbana"
            pewnie seksowna i fajnie im, więc nie przesadzjcie.
            • 03.01.05, 21:32
              a co za roznica? obca, znajoma czy krewna?
              Ja wiem, ze dla mezczyzn jest bardzo podniecajaca mysl, ze nawet tesciowa moze
              miec... ale LITOSCI... czy mezczyzni musza byc AZ TAK zalosni???
              Czy moze przemawia przez Was chec pokazania 2 osobnikowi Waszego podgatunku
              inteligentnego homo sapiensa, ze cos jest "cool" a inni przytakuja bo cool jest
              przytakiwac...
              zalosne ludzkie karykatury
              A FEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
              --
              *D*
              • 03.01.05, 21:46
                no właśnie co za róznica? wyjasnij? jeżeli bliskie pokrewieństwo to oczywiscie
                że nie reszta dlaczego nie może sie myle wyjascnij sensownie.
            • 03.01.05, 21:33
              heh no czasem pisze bajeczki.....
              ale rzoczek przeoczyles tez pewna sprawe,
              "kohanek" ma problem i tutaj zwraca sie do nas po rade wiec jakies poczucie
              winy chyba ma co?????
              w sumie nie wnikam ... dla mnie to obrzydliwe
          • 03.01.05, 21:39
            No po prostu kobiety. Poszukują ukrytych treści w każdym zdaniu a jak Im się
            jasno napisze to nie zauważą :)
            --
            Szczęśliwego Nowego Roku
            • 03.01.05, 21:41
              Moze dlatego, ze takie urojenia meskie sa dla Nas zbyt trudne do przyjecia ...

w takich chwilach modle sie o Przyszlosc jak w Sex Misji ;]p /tylko zakonczenie
              bym zmienila/
              --
              *D*
            • 03.01.05, 21:47
              moze lubimy czytac to, co chcemy przeczytac:)
              sluchac tego, co chcemy uslyszec i takie tam...
              a moze nie...:)
              • 03.01.05, 22:52
                Nie moze tylko na pewno. Dlatego kobiety czasami są naiwne :)
                --
                Szczęśliwego Nowego Roku
        • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 21:21
          We wlasne gniazdo sie nie sra!!! powiedz jej ze jest cienka w te klocki i
          tyle! uciekaj od niej daleko !!!
    • Gość: nieźle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 22:24
      kiedyś za czasów studenckich moi znajomi jeździli na wódkę do kolesia i jak on
      wychodził na nockę do pracy to bzykali i matkę i córkę. Moze i tobie się uda
      zrobić taki trójkącik. Ja miałem kiedyś dwie siostry na raz ale matkę i córkę
      to juz trudno znaleźć.
      • 04.01.05, 10:16
        Nie wiem kto jest gorszym bydlakiem czy wy z debilnymi wpisami pochwal dewiacji
        czy on ze tak glupio sie wladowal po uszy nieprzemyslanym czynem.
        Teraz zostanie niewolnikiem tesciowej,albo bedzie z nia sypial kiedy ona zechce
        albo ona ujawni wszystko corce.Nie sadze zeby corka byla zachwycona,pewnei go
        rzuci,a z matka pogodzi sie przy nastepnej Wigilii.Matka robiac to pokazala ze
        nie kocha swojej corki,wiec nie sadze by miala jakiekolwiek skrupuly zeby
        szantazowac Cie.Masz jeszcze jedno wyjscie,odejsc od corki i zajac sie
        corka.Grasz wtedy va bank,bo wtedy masz szanse ze zona Cie nie porzuci i bedzie
        chciala zebys do nie j wrocil.Wtedy jest ryzyko ze Twoja zona przymknie oko na
        Twoje wyskoki,usidlana w zwiazek gdzie wszyscy troje bedziecie o sobie
        wiedziec,ale nie zrobicie nic aby to przerwac.
        Mozesz jeszcze porzucic obie kobiety.
        A tak powaznie po co chcesz byc z kobieta ,ktora tak latwo zdradzasz,nie wmowisz
        mi ze ja kochasz.
        • 04.01.05, 12:01
          hehe ale niektórzy z was mało o życiu wiedzą ...

przypominam sobie tego młodego człowieka ktory przyszedł do pracy do instytutu
          jako mlody asystent tuż po studiach

zakladem naukowym kierowala wtedy wybitna światowej sławy pani profesor, młoda
          wdowa zresztą

nasz asystent szybko wkroczył na ścieżkę kariery naukowej ... żeniąc się z córką
          pani profesor

małżeństwo to zaowocowało szybkim doktoratem i paroma bachorami

wkrótce potem służbowymi blokami przy instytucie w których ta szczęśliwa
          rodzinka mieszkała wstrząsnął skandal - młody pan doktor rżnął panią profesor
          vel teściową

wkrótce też wkroczył ponownie na ślubny kobierzec, po rozwodzie z córeczką, tym
          razem z mamuśką

otworzyło mu to drogę do habilitacji i jednej z młodszych w tym kraju profesur

a co najciekawsze, nadal wszyscy razem mieszkają na kupie - mamuśka, córeczka i
          te dziecio-wnuki hehehe :-P

życie więc pisze różne scenariusze, czasem barwniejsze niż wyobraźnia
          • 04.01.05, 13:47
            jeżeli moja rada może Ci się przydać to nie bierz pod uwagę tych gadułek
            typu"jachipek", jestem w takiej sytuaccji od dwóch lat i nie ma żadnego
            zagorżenia ani emocjalnego ani fizycznego.Nie wiem jak się to stało że
            poszedłem z teściową do łóżka ale było wspaniale ona ma to coś w sobie czego
            inne nie mają, ona poprostu czuje czego mężczyźnie potrzeba, czego nie mogę
            powiedzięć o żonie choć ją bardzo kocham.Zona zaocznie studjuje wyjeżdza na
            kilka dni więc my mamy sporo czasu, teściowa jest lekarzem.To nieprawda że nie
            można tych spraw pogodzić jeżeli są na poziomie to wszystko jest ok, trzymaj
            się.
            • 04.01.05, 13:56
              Mam to gdzies z kim sie rzniecie.
              Po pierwsze ja nie daje przykladu innym.
              Drugie jak was boli ze jestescie zboczenicami,ze az sobie swiadectwa na wzajem
              piszecie.
              Skrzywienie polega na dwoistosci sytuacji,jakbyscie posuwali wlasna mamusie,po
              za tym na zdradzie,no i gwalceniu swojej wlasnej psychiki.
              Chociaz mysle ze wy jej nie gwalcicie ,swinia ma wiecej moralnosci od was.
              Robta co chceta.
              • Gość: blablabla IP: *.chello.pl 04.01.05, 14:42
                Jahipek, czy słyszałeś o pojęciu "de żawi" - to rozdwojenie jaźni polegające na
                występowaniu u tego samego człowieka dwóch różniących się od siebie osobowości.
                Ostatnio ja też często miewam tzw. "de żawi" nawet dzisiaj rano.
                Tak się zastanawiam czy jest możliwe, że śni nam się nasze przyszłe życie,
                takie jak seks z teściową.
                Dzisiejsze fragmenty "de żawi" to przeżycia Kochanka1.
                Może da się jakoś przewidzieć, może wyśnić, naszą przyszłość tylko jak to
                uchwycić i potem dobrze wykorzystać jego doświadczenia w seksie z teściową.
            • Gość: paula IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 04.01.05, 16:59
            • Gość: paula IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 04.01.05, 17:02
              Skoro uwazacie, ze sex zarowno z corka i tesciowa, bez wiedzy tej pierwszej jest
              "taki fajny". Wyobrazcie sobie sytuacje, ze Wasza Zona "pi.przy sie"(sorki za
              wyrazenie) za waszymi plecami z Waszymi ojcami, tez takie fajne?
              • 04.01.05, 17:13
                Piszesz do debili,i zboczencow,wiec uzylas argumentu jak dla zboczencow i
                debili:)))))))))
          • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 14:03
            I zeby nie bylo, jak z moim kumplem, ktory przejechal sie w wakacje, bo mu sie
            w glowie porabalo i za duzo forsy mial na zbyciu, do Londynu i chcial tam tylko
            przeleciec przyjaciolke swojej zony. Teraz nie ma ani zony, ani tej
            przyjaciolki, ktora zreszta dala mu w morde i odeslala do Polski, ani
            tesciowej, ktora go sprala po powrocie, ani nawet wlasnej matki, ktora po tym
            co zrobil odwrocila sie od niego. Stracil jednym slowem 4 baby na raz . Ale
            przynajmniej zaczal terapie u psychologa. Tobie radze to samo, chlopaki maja
            racje, ty jestes zaburzony emocjonalnie ! Jak nie zrobisz teraz z soba
            porzadku, to zaraz bedzie za pozno bo juz maszswoje lata.
            • Gość: nagi instynkt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 14:52
              cztery baby na raz i swiety spokoj, mozna od poczatku
              • 04.01.05, 18:27
                uwaznie śledziłem wypowiedzi i oprócz maryjno-rydzykowatego jachipka nikt nie
                miał argumentów na nie.Wiec o co chodyi o tesciowa tey tryeba dbac

• 04.01.05, 18:45
                  bez komentarza
                  • 04.01.05, 21:40
                    z tą całą rodziną to chyba przesadziłeś, przecież nie bedzie robił jeszcze
                    teścia....
                    Chociaż, może jak schludny i zadbany... Tak, cofam, jeśli już to trzeba dbać o
                    wszystkich.
            • Gość: Czarny IP: *.chello.pl 05.01.05, 08:34
              Za mało się też modlił i Bóg odwrócił się od niegi i za mało pokuty odprawił i
              nie widzi codziennie słońca. Amen.
              • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:24
                Dobra tesciowa to tesciowa na 102 czyli 100m od domu i 2m pod ziemia he he he !
                placi ci za ten sex ? bo normalne to to nie jest!
                • Gość: Czarny IP: *.chello.pl 05.01.05, 09:33
                  Ty chyba dość często czytujesz jahipka i słychasz Radia co ma dziób.

Przeczytaj post: żona ma 25 lat, teściowa 45 lat, a małżonek 33. Każde z nich
                  może uprawiać seks i zapewne każde ma potrzeby! A że konfiguracja oryginalna?
                  To już kwestia wyborów każdego z nich. Mówiąc językiem komputerowym: są
                  kompatybilni.

Na marginesie: nie ma w ich zachowaniu nic nagannego!
    • Gość: carlossino IP: 195.94.210.* 05.01.05, 09:39
      A ja troche stanę w obronie potępianego:)Oczywiście ze sobie nabruzdził w
      zywocie,ale nie potepiajcie go w czambuł. Pomine dziecinne uwagi jednej z
      poprzedniczek,ze seks z 45 letnia kobietą to gerontofilia..To twierdzenie na
      poziomie przedszkola.Ale znam podobny przypadek z "sąsiedztwa",ze tak powiem..
      Moze okreslenie "tesciowa" zle sie kojarzy i samo w sobie,ale wyobrazcie sobie
      sytuacje,ze jest to teściowa w wieku własnie mniej więcej takim,i jest kobieta
      pokroju znanej skadinąd aktorki Michelle Pfeiffer(taki typ urody i klasy
      również) Zreszta Pani MP chyba tez nie jest młodsza... Czy takiej kobiety nie
      mozna pożądać..? Ja nie wiem jak bym postapił...
    • Gość: berti40 IP: *.smoczka.ptc.pl 05.01.05, 10:37
      kto tesciowej nie prze..... ten nie bedzie w niebie
      • 06.01.05, 20:08
        szkoda że wczesniej nie natknęłam się na ten wątek, piszą tu różne osoby i
        prezentują rózne poglądy jedni jak widac dyżurni pyskacze o wątpliwej
        moralności, ale są i tacy którzy jak widać chcą uczciwie podzielić się swoim
        problem lub przeżyciem, zresztą po to jest forum. Możecie mnie oceniać jak
        chcecie ale powiem uczciwie,że od trzech lat uprawiam seks z moim zięciem nie
        jesteśmy rodziną patologiczną poprostu jakoś tak się zaczęło córka nie ma jakby
        większych potrzeb seksualnych twierdzi że "bez tego" może żyć, zięć i ja mamy
        niestety te potrzeby i tak się złożyło że spotkaliśmy się w łóżku, najpierw
        miałam obawy czy nie robię córce krzywdy ale po tych kilku latach uważam że
        wszyscy jesteśmy zadowleni.
        • Gość: jednak_kobieta IP: *.easycomm.pl / 212.191.169.* 06.01.05, 20:27
          Ludzie wy jesteście porąbani,teściowo jeśli chcesz tak barrdzo uprawiać seks,to
          już naprawdę nie masz więcej ambicji i znajdujesz w zasięgu ręki, uważaj, bo
          jak będzie ciemno to natkniesz się na syna swojego rodzonego, a jak nie to jak
          będziesz stara, bardzo stara ro z przyjemnością popatrzyszjakmąż twojej wnuczki
          uprawia seks z twoją córką itd,itpNiech żyje nowe życie wszyscy z wszystkimi i
          wszędzie.brrMyślę, że ktoś wywołał tę głupawą dyskusję i mu się udało
          sprowokować sprowokować. Nie ma żadnej moralności, to może wypuśćmy zboczków
          tych karanych i zobaczymy co będzie!
          • 06.01.05, 20:37
            czym ty się róznisz ode mnie? zakłamaniem bo ja uczciwie przyznaję sie że jest
            mi dobrze a ty? czytasz to i podniecasz się niezdrowo.Gdybyś była jak się
            okreslasz taka wzorowa to by cię tu na tym forum nie było, i co ?
            • 07.01.05, 09:54
              Nikt sie tu nie podnieca oprocz ciebie tesciowka i jeszcze paru do ciebie
              podobnych degeneratow.
              Chyba masz zaburzenia osobowosci jezeli oceniasz ludzi przez fakt ich bycia na
              forum lub nie.
              Moze jednaj wybierz sie do psychiatry,on ci napewno pomoze.
        • 06.01.05, 21:11
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • 06.01.05, 21:21
            • 06.01.05, 21:32
              • 06.01.05, 21:54
                • Gość: jedna_kobieta IP: *.easycomm.pl / 212.191.169.* 07.01.05, 17:38
                  Wiedziałam, że nerwy niektórym puszczą,swoją drogą czy ja się podniecam, na tm
                  forum czymkolwiek, prawddopodobnie nie.Natomiast mam taką zwykłą ludzką
                  ciekawość co skłania ludzi do stwarzania sobie takiej wielkości
                  problemów.Myślę, że wiele popełniamy błędów wszyscy, ale są tacy których
                  głupotę przebić jest trudno.Żyj sobie teściowo z tym swoim jak uważasz "małym
                  problemem"i spójrz głęboko w siebie samą i niech ci będzie jakoś!!
                  • Gość: Karol IP: *.187.48.50.porchlight.ca 08.01.05, 03:36
                    jestescie co najmniej psychicznie niestabilni,ja juz to mam przez ostatnich 7-
                    lat,trudno tak sie stalo,z zona mam pasjonujacy sex a z tesciowa zaspokajam
                    moje dzikie potrzeby,lubi gdy ja przeloze przez wezglowek i rzne od tylu,z nia
                    nie mam zachamowan.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.