22.04.05, 08:17
dlaczego jest teraz tyle osób samotnych?

z mojego pokolenia/otoczenia 1 osoba nie wyszla za mąż, nie ma rodziny..

a wy młodzi? co drugi singiel i do tego SAMOTNY
Edytor zaawansowany
  • 22.04.05, 08:22
    nastaly takie czasy, ze wszyscy za bardzo sa zajecie pracowaniem
    a przez to nie maja czasu na zycie prywatne, a co za tym idzie sa sami
    i przez to nazekaja ze sa sami/samotni, ze nikogo nie maja
    --
    Konrad
    Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę
  • 22.04.05, 09:19
    eee nie mozna wszystkiego tlumaczyc praca owszem na pewno ma to jakis wplyw
    ale ja bym szukala odpowiedzi bardziej w obawach przed zobowiazaniem
    do czerwca rok temu uwazalam ze nie mam na faceta czasu, studia, praca, sport..
    i nagle okazalo sie ze i facet zmiesci sie w 'grafiku'
    ale pozostaje obawa o przyszly byt, co bedzie jesli ja strace prace? jesli jemu
    tez sie powinie noga? latwiej czasem samemu isc przez zycie i byc
    odpowiedzialnym tylko za siebie
    pozostaje jeszcze brak zaufania dzis kiedy wszyscy mowia o wolnosci o tym by
    byc dla siebie itd trudno komus zaufac
  • 22.04.05, 13:48
    No i jest jeszcze element zaborczości: jak z kimś jesteś, to ten ktoś zazwyczaj
    chce Ciebie na wyłączność, a to już przesada :)))))))))))))))))).
  • 22.04.05, 13:55
    "latwiej czasem samemu isc przez zycie i byc odpowiedzialnym tylko za siebie"
    -alister1 -----------Idealnie okreslone ;]
    --
    Kocham zyc tak jak mam na to ochote
    *D*
  • 22.04.05, 14:39
    Może i jest to jeden z powodów, tylko kwestia, czy to dobrze, czy też źle? Dla
    mnie to sposób myślenia kogoś, kto rezygnyje z życia, żeby nie mieć kłopotów, a
    to oznacza, że nie widzi w tym życiu żadnych wartości dla siebie, które
    usprawiedliwiałyby ryzyko. A to już kwalifikuje sie do psychologa ... :)))))
  • 22.04.05, 18:11
    Ku przestrodze.
    Bardzo często zdarza się, że ktoś ulokuje swoje uczucia w niewłaściwej osobie,
    a później życie emocjonalne już mu się może nie układać. W moim przypadku
    niewłaściwą osobą była przecudnej urody koleżanka ze studiów - inne oczywiście
    też mają swój urok, ale to już nie to samo.
  • 22.04.05, 18:12
    Skąd ja to znam... mnie też ktoś tak "zaszczepił", przyznam, że od tamtej pory
    z nikim i na żadnych zasadach nie mogę ułożyć sobie związku :((
  • 22.04.05, 19:20
    Nie chodzi o rezygnacje z problemow w byciu z kims...
    Patrz JA: nie umiem zwiazac sie z kims na stale tak na powaznie bo mam blokade
    psychiczna.. dlaczego mam? bo nie chce zwiazku, a nawet jak chce to mi sie
    szybko odechciewa jak juz jestem...
    Jest typ ludzi co nie umie sie znalezc w takich ukladach... z czego to wynika?
    byc moze z doswiadczenia zyciowego.. ja np. nie ufam ludziom, mezczyzna z ktorym
    w danej chwili jestem moze mi mowic, ze nie spotyka sie z innymi, a ja zawsze
    sluchajac tego bede lewa brew dawala lekko na dol i mowila "tak kochanie wierze
    Ci" dlaczego? Nie wiem... Po prostu. moze zbyt duzo widzialam, zbyt duzo
    przezylam... moze tylko ja mam takich znajomych.... ale, gdy widze co sie dzieje
    jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ja trafi na takiego co nawet za 5 lat bedzie
    mi wirny, albo, ze Ja bede wierna jemu -co jest mozliwe, ze zaczne zdradzac jak
    mnei zirytuje.. ZYCIE....
    I nie ma tu leku przed problemami... problemy sa zawsze ... Ja mam pod opieka
    Mlodsza Siostre i Kolezanke... i nie sa dla Mnie problemem mimo iz wiele razy
    pomyslalam, ze bez niech Moje zycie bylo by o 80% latwiejsze... pytanie PO CO? ;]

--
    Kocham zyc tak jak mam na to ochote
    *D*
  • 22.04.05, 18:46
  • 22.04.05, 20:21
    ja mam 24...jestem sama jak palec...czasem jest mi źle...ale wiem jedno...nigdy
    nie wiesz kto jest po drugiej stronie i trzeba uważać na znajomości przez net...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.