Dodaj do ulubionych

horoskop partnerski :)

• more.words 14.11.06, 11:35
    hihihi

"Podobne temperamenty i sposób okazywania emocji wróżą spełnienie w waszej
    sypialni."

--
    www.subliminalrecords.com/

..:::2847144:::..
  • anulkina 14.11.06, 11:37
    u mnie podobnie ;)
    "W łóżku macie podobne oczekiwania, temperament i sposób okazywania uczuć"
    :PP
    --
    ╔═╗
    ♥ ♥ ♥
    ╚═╝
  • more.words 14.11.06, 11:43
    czyli jednym słowem : whoooaaa ;)

ps. u mnie "zeszły sie" dwa te same znaki - wiec wiadomo ze tego samego chcemy :P

--
    www.subliminalrecords.com/

..:::2847144:::..
  • ebi3 14.11.06, 11:43
    kurcze ale prawde w tych horoskopach pisza....

"Łączą was podobne temperamenty i sposób okazywania uczuć" - to najlepsze co
    nam wyszlo....

• anulkina 14.11.06, 11:44
    :))))
    --
    ╔═╗
    ♥ ♥ ♥
    ╚═╝
  • mad_die 15.11.06, 17:25
    Łatwo dojdziecie do porozumienia. Macie podobne usposobienie i podejście do życia oraz oczekiwania. Obydwoje cenicie życie rodzinne, stabilność i dobra materialne. Rak spokojny, czuły i romantyczny otoczy Pannę ciepłem domowego ogniska. Panna skrupulatna, pracowita i drobiazgowa chętnie pomoże we wszystkim Rakowi, wyręczając go w niektórych obowiązkach. Możecie obdarzyć się uczuciem i wieść spokojne życie. Rak musi jednak poświecić więcej czasu na poznanie charakteru Panny, ponieważ na początku może wydać się chłodna i niedostępna. Przy bliższym poznaniu jednak wiele zyska. Rak powinien wykazać się śmiałość i cierpliwość.

W waszym życiu intymnym będzie panować harmonia, macie podobne temperamenty i oczekiwania.

Ja Rak a On Panna :D i wszystko gra :D

--
    my_Flickr
  • eczerwinska13 05.05.18, 18:52
    i tu opisy bardzo dokładne i długie dla horoskopu partnerskiego horoskop.media.pl/horoskop-partnerski/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.