• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

jakie oryginalne życzenia Urodzinowe??

• 31.03.07, 18:15
    szukam jakiś wyjatkowych zyczen urodzinowych, sa one dla mojego przyjaciela,
    nie ukrywam, nieukrywam że bardzo mi na nim zależy. Proszę o pomoc.Myślałam
    tez nad e-kartka, ale nie umie zadnej nadajacej sie znalezc, a moze jakis
    fajny meil?? chce zeby to zapamietal;]
    Edytor zaawansowany
    • 31.03.07, 20:52
      “May the road rise up to meet you, may the wind be ever at your back. May the
      sun shine warm upon your face and the rain fall softly on your fields. And until
      we meet again, May God hold you in the hollow of his hand.” blogoslawienstwo
      celtyckie, moze nie jest typowo urodzinowe i niestety nie po polsku, uzylam go
      kiedys zegnajac sie ze znajoma - brzmi bardzo serdecznie
      • 31.03.07, 22:30
        Zyczę ci dzisiaj wszystkiego na ziemi ,co Twoje życie w sen piękny zmieni,co ci
        pozwoli uśmiechać się zawsze,śnij sny przepiękne i najciekawsze.Lub
        takie;Wszystko co było Twoim marzeniem ,co jest i będzie w przyszłości ,niech
        nie uleci z cichym westchnieniem lecz niech się spełni w całości.Lub takie ;W
        dniu Twych urodzin skladam życzenia,jakich dotąd nie składał ci nikt,by
        szczęście ci ścieliło drogę przeznaczenia, a miłość i wierność wiodły w
        przyszłe dni.Albo;Wiedz,że zawsze bęę pamiętała Twoje oczy,Two zapach i czar,bo
        tak jakbyś był zaczarowany,cały czas przed oczami twarz Twoją mam.
        • 01.04.07, 12:54
          dziękuje bardzo, bo życzenia są naprawde świetne, też bym takie chciała dostac
          na urodizny :) pozdrawiam ciepło:)
      • 01.04.07, 10:54
        bardzo mi sie podoba;-)
        --
        the life-giving sword
        • 01.04.07, 22:09
          Skoro się podoba proponuję więcej.Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście!Ręce
          wyciągam,by chwycić Twe ręce.Sercem gorącym przyjmuję Twe serce,pragnę być z
          Tobąi ....już z nikim więcej.Albo;Zakochałam się w Tobie aż po same
          uszy.Zdrżeniem serca wyznaję-może Cię to wzruszy.Lub.Takie to szczere,proste
          życzenia składam w dniu Twego urodzenia;Wiele uśmiechów,a mało żałościDługich
          lat życia w szczęśliwościDobrego zdrowia i i pomyślnościJak najmniej
          smutków,dużo radościDużo przygód,morza wrażeń Moc słodyczy,nic goryczy Tego
          Tobie...Zyczy.Można i takZyczę Ci tyle spokoju,ile tylko potrzebujesz,tyle
          szaleństwa,aby życie nie wydawało się nudne,tyle szczęścia,abyś nie oszalał z
          nadmiaru zaś miłości ponad wszystko.Chyba wystarczy dobrej nocy
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.