05.04.09, 13:41
Jedna wielka mistyfikacja i strata czasu. To jedyna alternatywa dla
zboczeńców, naciagaczy, napalonych małolatów i bajkopisarzy. Tak
akurat jest, ze w takim miejscu jak internet każdy kreuje siebie
samego jak chce. Nie ma to nic wspólnego ze swiatem rzeczywistym.
O ile ktos na serio szuka partnera, to jestem pewien ze na pewno go
nie znajdzie przez internet. Taka osobe albo spotyka sie w zyciu na
swojej drodze albo i nie.
Edytor zaawansowany
  • anbale 09.04.09, 10:24
    yvonne77 napisał:
    > O ile ktos na serio szuka partnera, to jestem pewien ze na pewno go
    > nie znajdzie przez internet.

A tu sie mylisz...Było jedno takie foro o łudząco podobnym tytule, które zaczeło
    dogorywać ponieważ forumowicze zaczeli w końcu, po cięzkich i traumatycznych
    przejściach na internetowych randkach znajdować tam swoje alter ega. Z tego co
    wiem związki są stabilne, nawet jakies dzieci sie narodziły, więc uzbrój się w
    cierpliwość i skórę nosorożca...

Taka osobe albo spotyka sie w zyciu na
    > swojej drodze albo i nie.

Tak, to prawda.
  • waski007 16.04.09, 09:49
    > Jedna wielka mistyfikacja i strata czasu. To jedyna alternatywa dla
    > zboczeńców, naciagaczy, napalonych małolatów i bajkopisarzy.

Z takim podejściem ciężko Ci będzie nawet w realnym życiu. Zboczeńca, naciągacza
    czy bajkopisarza spotkasz też w realu. Nawet po latach małżeństwa może się
    okazać, że nie znasz swojego partnera. Najważniejsze, to mieć zaufanie do
    siebie, no i być ostrożnym w zawieraniu nowych znajomości, tych realnych jak i
    internetowych. Jeżeli chodzi o te drugie, trzeba tylko pamiętać, by szukać
    znajomości na wartościowych stronach/serwisach/forach, na których są osoby
    oczekujące tego, co Ty. Szukasz kolegi, to wybierz jakieś forum tematyczne,
    szukasz żony - wybierz internetowe biuro matrymonialne. Internet jest dla ludzi:)
  • artemis57 03.05.09, 15:57
    Można jeszcze spróbować szczęścia na iduo.pl - w serwisie matrymonialnym.
    To ostatnio popularny i skuteczny sposób szukania partnera, partnerki.
  • fiorlaka83 05.05.09, 10:01
    Spróbuj na serwisie www.castinglove Tam są tylko poważne oferty randkowe.
  • czesiekkk 03.05.09, 19:25
    To nie jest tak yvonne chociaż rozumiem twoje rozgoryczenie.
    Ja szukam przez internet, a raczej szukałrm dlatego że w moim środowisku
    zawodowym jak i towarzyskim nie znam nikogo wolnego. I też mógłbym napisać
    krytycznie o kobietach z randek internetowych tylko po co toczyć wojnę płci.
    Podsumowując nie udało mi się znaleźć nikogo, nie udało się, ale do samotności
    można przywyknąć, bo to nie jest największe nieszczęście i największy pech w życiu.
  • ebutterfly 29.06.09, 11:39
    Nie zgadzam się z Twoim postem yvonne77. Rzeczywiście może i tak jest, że
    internet jest miejscem, gdzie można spotkać więcej osób typu: "zboczeńców,
    naciągaczy, napalonych małolatów i bajkopisarzy", bo internet daje tym osobom
    anonimowość. Ale i przecież w realu nie brak takich osobników. Nie można chyba
    uogólniać. A ja sama jestem przykładem osoby, która spotkała swoją drugą połówkę
    na czacie. I z pewnością nie należy on do ludzi opisanych przez Ciebie. A co do
    tego, że taką osobę spotyka się w życiu albo i nie. Racja. Ale dlaczego tym
    miejscem spotkania nie może być właśnie internet?
  • tapatik 03.07.09, 20:52
    W realu rzecz jasna nie ma zboczeńców i naciągaczy?
  • adt202 07.08.09, 22:01
    Może w takim razie warto spróbować znaleźc miłość tutaj:
    iduo.pl
    Już wiele osób odnalazło, więc może Wam również się uda...
  • jolunia.only 14.09.09, 23:13
    a ja myślę, że tak jest dlatego, że wszyscy się logują i od razu są nastawieni
    na randkowanie z super nieznajomym. w internecie powinno być jak w życiu, czyli
    poznajesz znajomych i dopiero potem może coś z tego wyjść. wejdź sobie np na
    zamba.pl i nie pisz żadnych sztucznych anonsów, tylko po prostu nastaw się na
    nowych znajomych. kto wie, może któraś znajomość przerodzi się w coś więcej...
  • serenadaa 17.09.09, 15:59
    A ja widzę coś takiego jako wieloletnia juz użytkowniczka
    internetowych randek :) (niestety)
    Na randkach internetowych jest róznica potrzeb, kobiety szukają
    głównie partnera, miłosci, związku, chca zakładać rodziny. Natomiast
    panowie w większości (oczywiście nie wszyscy) szukają
    niezobowiazujących znajomosci, skoku w bok. Jak te 2 strony mają sie
    dogadać?
    W efekcie poznanie kogoś fajnego i wartościowego jest bardzo trudne,
    ale mozliwe. Ja sama byłam w kilku takowych związkach, faceci byli
    mniej więcej normalni ;). Także można ale ile się trzeba naszukac,
    nawymieniac maili w wiekszosci niepotrzebnych, ile to pochłania
    czasu i energii - niewspółmiernie duzo do efektów. Moja średnia jest
    raz na rok poznanie faceta wartego zainteresowania, marna prawda?
    Uważam, że nie można się poddać, jeden spotka na drodze kogos
    przypadkiem a inny nie i musi to sobie wypracować. Może to taka
    karma, nie wiem :)
  • marek-nocny 20.09.09, 17:12
    trzeba poczuć tą chwilę
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/oi/ui/oxi6/Jq3F3dabq5YoEFybCA.jpg
  • zielona_fasolka 22.09.09, 21:50
    Wlasnie wczoraj dowiedzialam sie, ze kolezanka wychodzi za maz. Poznala go przez internet. Inna kolezanka z pracy tez szczesliwie zakochana i tez dzieki netowi. Do wszystkiego trzeba miec szczescie po prostu. Mysle tez, ze istotny jest wiek. Im mniej lat ma poszukujacy/a, tym wieksza szansa na poznanie kogos na powaznie. Nie jestem ekspertem w temacie, ale co nieco wiem z doswiadczenia (niestety srednio pozytywnego).
  • leito170 27.09.09, 23:52
    Jeśli szukasz prawdziwej miłości to zajrzyj tutaj:
    iduo.pl
    To internetowe biuro matrymonialne stworzone dla osób, które na serio szukają
    miłości.
    Pozdrawiam
  • kingusia71 19.11.09, 13:32
    A ja sądzę,że jesteś po prostu uprzedzony,ponieważ znam przypadki nawet wśród
    swoich znajomych,którzy poznali kogoś przez neta i są teraz razem.
    --
    julie.pl/panie
  • moty.la.noga 22.11.09, 21:16
    dokładnie, ja też znam dwie pary poznane przez neta które żyją ze sobą, jedna
    nawet po ślubie :) jedni przez serwis randkowy a drudzy zwyczajnie przez gg -
    dzieło przypadku i omyłki ;)
    --
    randka?
  • fatamorgana0 17.12.09, 00:07
    A jak sie nie spotyka to co, położyc sie i umrzeć? Wszystko jest dla
    ludzi, znam kilka dobrych par z internetu.
  • skrzydlate 25.12.09, 16:12
    no wiesz.. znam przynajmniej dwie (tyle mi przyszło do głowy bez zastanawiania się, ale pewnie jest ich więcej) pary które poznały się przez internet i są ze sobą już długo, mieszkają razem, są już w rodzinie, że tak powiem.... planują ślub, patrząc z boku - to są udane związki

z ludźmi z Internetu trzeba być po prostu bardzo ostrożnym, jeśli ktoś jest poważny i serio szuka bliskiej osoby, pozwoli nam wszystko powoli sprawdzić ... nie spieszyć się, to tyle
  • dogsoldier 28.12.09, 04:22
    To fakt że każdy może wykreować swoje alter-ego po to aby osiągnąć swoje
    korzyści, bo chyba nie ma mowy o czymś innym kiedy człowiek kłamie. Natomiast
    nie zgadzam się że nie można tu znaleźć czegoś wartościowego. Znajomy akurat
    trzeci rok zaczyna ze swą ślubną którą poznał właśnie w necie. Zatem wystarczy
    otworzyć umysł, dostrzegać prawdę i nie ważny jest sposób gdzie kogoś chcemy
    spotkać, życie zawsze to zweryfikuje i czasami może w sposób pozytywny.
  • walton48 28.12.09, 04:54
    To co napisałeś to wszystko prawda tylko trzeba do tego dodać jeszcze to ze te wszystkie rzeczy: zboczeńców, naciągaczy, napalonych małolatów i bajkopisarzy, również się spotyka w rzeczywistości. Jedyna różnica jest taka ze w internecie spotyka się o wiele więcej ludzi i to w o wiele krótszym czasie i z tad takie wrażenie ze to same dno siedzi w sieci.
    Po prostu w sieci tak samo można spotkać normalnych ludzi i tak jak w rzeczywistości jest to zdecydowana mniejszość.
    Osobiście poznałem swoja żonę w jednym z serwisów randkowych hellopl.com a dodam ze kiedyś miałem takie samo zdanie na temat randek w sieci jak Ty.
    Jednak zanim poznałem ta właściwą osobę to poznałem tez wiele "dziwnych" osób. Po prostu trzeba do tego podchodzić z głową i dac sobie odpowiednia ilość czasu, ponieważ ludzie często myślą ze po tygodniu znajda ta jedyna osobę. Bzdura wszystko co wartościowe w życiu nie przychodzi łatwo i szybko.

• czosneq 29.12.09, 18:24
    Wiesz stary może rzeczywiście to twoje hellopl jest uczciwe ale quźwa ile tych płatnych randkowych qurvidołków jest takich że aż. Ja się przejechałem na tych wszystkich sympatiach, randkowych, randkach itp i gówno to warte było bo nie dosyć że płacisz to jeszcze emocjami szastasz a i tak cię ludzie z serwisu w d... mają, nawet ci nikt nie pomoże i nie pierdnie a pisałem tam do działu kontaktów i innych żeby mi podali info albo i nawet.
    Skrobnij coś o tym serwisie to jest hello.pl czy hellopl.com i czy tam się coś płaci i jacy są
  • walton48 01.01.10, 19:41
    Serwis hellopl.com jest w 100% darmowy przetestowalem to i jestem tego pewien wiec nie musisz sie obawiac ze ktos sie Ciebie zalyta o pieniadze. Co do wsparcia ze strony obslugi to bylem bardzo mile zaskoczony jak napisalem pytanie do nich bo maja takie cos jak porady eksperta i mozna sie poradzic na kazdy temat. Odpowiedz dostalem na drugi dzien i to jeszcze byla bardzo sensowna i widac ze ktos wklada serce w to aby pomagac tam ludziom. wiec dla mnie to obecnie nr1 serwis w Polsce i polecam go kazdemu kto szuka bratniej duszy.
  • gabi81_pl 06.01.10, 19:00
    ja mniałam dokładnie takie same podejście do tematu jak ty ponieważ
    moja siostra jest zalogowana na takich portalach już kilka lat i
    nikogo do tej pory sobie nie znalazła a i jeszcze nieprzyjemne
    przygody mniała z tym związane wienc byłam nastawiona raczej
    sceptycznie ale mimo to zdołała mnie namówić na zalogowanie się i co
    się okazało że po niecałe puł roku po zalogowaniu poznałam tam
    swojego obecnego męża jestem bardzo szczęśliwa i wżyciu jak by ktoś
    mi wcześniej powiedział że poznam kogoś normalnego na takim portalu
    to bym nie uwieżyła. wienc takie żeczy się zdażąją tylko tżeba
    wiedzieć czego się chce.
  • ma_xx 12.03.10, 23:54
    Zalezy jaki cel komu przyswieca.. Prawda? Jak ktos szuka drugiej
    połówki to wiadomo, że nie wejdzie na strone z ogłoszeniami
    erotycznymi,ale jesli jednak to www.landrynka.pl
  • lerak 17.03.10, 11:56
    Ostro powiedziane. Ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Sam jestem normalnym facetem
    (przynajmniej tak mi się wydaje, ale na pewno nie jestem naciągaczem, zboczeńcem
    ani napalonym małolatem) i korzystam z takich portali. Ostatnio jestem na
    mydwoje.pl i tam nie obawiam się, że trafię na jakąś małolatę lub "blacharę".
    Szukam partnerki na stałe, a dzięki kryteriom, według których mogę tam szukać
    osób, wiem, że znajdą mi osoby wg wieku, wzrostu, niestety mam 170, wiec
    wszsytkie modelki na przyklad odpadaja, o podobnych zainteresowaniach czy stylu
    bycia. Dodatkowo można sobie zrobić certyfikat wiarygodnościi z takimi
    dziewczynami pisze. Dzięki czemu mam pewność, że kobieta z którą utrzymuję
    kontakt jest faktycznie tą osobą, za jaką się podaje. Z tego co widziałem na
    forum, wielu użytkowników jest bardzo zadowolonych, więc to nie tylko moja
    opinia. OK, poznawanie osób przez internet jest w jakimś stopniu niepewne,
    jednak jeśli korzystasz z odpowiednich stron, czy portali, to niebezpieczeństwo
    jest w znacznym stopniu minimalizowane. No i oczywiscie, zawsze trzeba zachowac
    troche zdrowego rozsądku, to jasne. Nikt nie zwolni Cie z myślenia i zwyklej
    intucji, z kim masz do czynienia. Wydaje mi się, że albo masz złe doświadczenia
    związane z poznawaniem osób przez internet - moze to pojedyńcze - pechowe
    doświadcznia?, albo po prostu chciałeś wywołać jakieś kontrowersje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.