Dodaj do ulubionych

Gdzie w Markach urządzić urodziny dla dziecka ?

25.10.10, 10:36
witam serdecznie
Macie może jakiś fajny pomysł gdzie w Markach można urządzić urodziny dla dziecka ?
Chodzi mi o lokal, ceny, no i oczywiście zadowolenie klientów :))
Będę wdzięczna za pomoc.

--
www.Galeria-Motylek.na.allegro.pl
Edytor zaawansowany
  • mdzalewscy1 25.10.10, 12:08
    poza Forresters to masz jeszcze Pub "u Bociana", Forresters jest bardziej kameralny, a "Bocian" bardziej w centrum dobry dojazd, czego nie można powiedzieć o dojeździe w zimę do Forrestera, ale za to otoczenie ekstra. W Forresterze robiłem chrzciny i było fajnie, a u Bociana jadłem obiad i było smacznie. Z tego co wiem, to cenowo są przyzwoici, może trochę tańszy Bocian, ale to tez pewnie zależy od zamawianego menu.

Pozdrawiam
  • figaroo 25.10.10, 12:10
    W Markach nie znam takiego miejsca, ale ostatnio kilka razy byłam obserwatorką urodzin w Bajlandii (CH Targówek). Zabawa przednia, 2 godziny dzieci nie bylo;)
    --
    Milena i Karolina
  • elaela9871 24.09.13, 11:46
    Przyjęcie urodzinowe to ogromne przeżycie dla każdego dziecka!!!

Każde dziecko ma swoje marzenia i pragnienia
    my jesteśmy od tego by je realizować.

Organizację przyjęcia urodzinowego zaczynamy od spotkania z jubilatem i jego rodzicami wspólnie zastanawiamy się, co może sprawić największą frajdę wszystkim gościom.

Państwa pomysły przekładamy w wyjątkowy program lub proponujemy jeden z kilkudziesięciu fabularnych tematów do wyboru.
    Następnie zostaje już tylko wybrać dogodny termin i zaprosić gości-> my gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Skontaktuj się z nami !!!!
    www.kreciolek.pl
  • aniabi 24.09.13, 18:09
    a ja polecam Animatorów dobrej zabawy tel. 602 367 021 ....w prawdzie to animatorzy przyjeżdżają do Twojego domu ale przez 2 godziny dzieci mają przednią zabawę. W moim dużym pokoju stanął między innymi "mini" dmuchany zamek, były konkurencje, śpiew i SUPER WRAŻENIA ....
    --
    Świat nie jest takim jak go widzimy, ale jakim go tworzymy!!!
  • kasia.bis 24.09.13, 20:24
    My robiliśmy dziecku urodziny w Ząbkach w Tajemniczej Wyspie, było SUPER!
  • rafal3330 26.10.13, 20:56
    Co prawda nie prowadzimy sali zabaw, ale zapewniamy ciekawe atrakcje w Państwa domu, ogrodzie lub wynajętej sali.

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją imprez dla dzieci.

Organizujemy urodziny, festyny, pikniki i akcje promocyjne.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- klaunów animatorów
    - wizyty Świętego Mikołaja
    - malowanie buziek
    - skręcanie baloników
    - pokazy dużych baniek mydlanych
    - zamykanie w bańce mydlanej
    - watę cukrową
    - popcorn
    - wynajem trampolin
    - wynajem małego dmuchańca

i wiele innych atrakcji.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową Urodziny Marzeń - Imprezy dla dzieci oraz do kontaktu pod numerem 696 21 34 34
  • maniakania 27.10.13, 12:26
    Witam, ja ostatnio urządzałam urodziny dla dziecka w pizzeri biesiadowo na ul Dużej, Bardzo fajna atmosfera, przystępne ceny i nic nie biorą za wynajecie sali. Smialo moge polecic
  • mamama_nadia 24.02.14, 12:25
    Polecam Salę Zabaw Kręciołek super kameralne miejsce.Robiliśmy my tam urodziny na początku lutego!! dużo fabuł do wyboru ale najlepsza w tym wszystkim jest ANIMATORKA ma REWELACYJNY kontakt z dziećmi i pomimo, że połowa naszej grupy przedszkolnej robi tam urodziny, dzieci były zachwycone chyba nie ma na świecie dziecka którego ta Pani nie potrafi wciąnąć do zabawy.
    POLECAM TA SALE Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • m.marki 17.12.14, 10:45
    Kilka dni temu mielismy okazje uczestniczyc w impresie urodzinowej organizowanej w Sali Zabaw Kręciołek w Markach.
    Sala bardzo fajna, ale.. zabawki brudne, zakurzone...
    Obsługa- pani w pierwszym kontakcie bardzo miła, ale gdy zbliżał się czas do wyjścia niestety jej zaangażowanie i dobry humor prysły. Upominała rodziców i dzieci, podnosiła głos, zaczęła sprzątać zabawki (w czasie zabaw dzieci), widać było, że nie może doczekać się kiedy w końcu wyjdziemy. Na do widzenia powiedziała nam " Idźcie już sobie - ja to posprzątam, też chcę stąd już wyjść" Zachowanie bardzo nieprofesjonalne, niemiłe, aroganckie. NIE POLECAM!!
    Sala zabaw dla dzieci - a dzieci nic nie mogły się swobodnie bawić, najlepiej żeby siedziały w kulkach.
  • kasiamika12 17.12.14, 12:08
    Hmmm. Ja też byłam na urodzinkach syna kolegi z przedszkola wprawdzie kilka tygodni temu więc może była inna Pani. Ale moje doświadczenie z tym miejscem jest zupełnie inne. Pani bardzo miła, animatorka SUPER. Impreza się przeciągnęła się dłużej niż było w planach, nikt nie miał pretensji,dzieciaki zachwycone. Pani animatorka na końcu zrobiła fajną zabawę kto wrzuci najwięcej kulek do basenu, które porozrzucane były po całej sali, więc nie dość że super zabawa to dzieciaki pomagały sprzątać. Może akurat trafiliście na jakąś Panią, która kompletnie nie ma pojęcia o organizacji a do tego jest arogancka i przez taką osobę naprawdę fajne miejsce może mieć bardzo złe opinie. Dodam tylko że dziecko mojej siostry tam uczęszczało do klubu malucha i była bardzo zadowolona.
  • brzoza1978waw 22.09.16, 12:02
    My zrobilismy urodziny w KIDS& Fun nad silownia EXO FITNESS
    Bardzo fajne miejsce ,duzo miejsca do zabawy ,duza konstrukcja obsluga przemila zdecydowanie polecam. Otworzyli sie niedawno wiec nie ma jeszcze tlumow
    Polecamy
  • tym_mon 27.09.16, 21:34
    A czy mogłaby Pani więcej napisać na temat Kids&Fun? Jakie atrakcje, ceny, czy wg.Pani odpowiednia na urodziny 7 latka itp.
  • brzoza1978waw 08.10.16, 13:39
    Moja corka ma 6 lat i wybralismy pakiet z animacjami - Corcia byla zachwycona i zakochana w jednej z Pan prowadzacych. Mysle ze dla 7 latka bedzie rowniez super - maja podejscie do dzieci
    pozdrawiam
    Marcin
  • karoladebska 08.10.16, 14:41
    Dzien dobry
    Proponuje organizacje urodzin na sali Kids& Fun w Markach ( w centralnej części Marek między Lidlem a Biedronka nad siłownia Exo Fitness
    Więcej szczegółów na stronie www.kidsfunmarki.pl a o opinie klientów należy pytać osóby które już nam zaufały i uczciły ten wyjątkowy dzień z nami. My z swojej strony gwarantujemy ze każde dziecko wyjdzie z imprezy zadowolone, uśmiechnięte i zmęczone
  • urodzinynasportowo 25.10.16, 22:57
    Polecam Urodziny na sportowo do 25 osób w cenie pakietu. Cały rok w Markach na obiektach sportowych.
    szczegóły www.em-ka.waw.pl lub uksmarki.pl
  • labaaga 09.01.18, 21:54
    Polecam Klub Kalejdoskop niedaleko na Skarbka z Gór. Świetna zabawa dla całej grupy, dużo tematów do wyboru, animatorki z pasją.
    www.klub-kalejdoskop.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.