Dodaj do ulubionych

Zajęcia dla małych dzieci w Markach. Pomóżcie:)

29.08.11, 16:50
Witam, wszystkich forumowiczów :)
Moja córeczka ma dwa latka i chciałabym zapisać ją na jakieś zajęcia gimnastyczne, taneczne lub coś podobnego.
Czy gdzieś w Markach lub najbliższej okolicy są organizowane taki zajęcia?
Jeśli ktoś wie będę bardzo wdzięczna za informację :)
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • halasportowa 29.08.11, 18:49
    Może się Pani skontaktować z trenerami, którzy prowadza zajęcia na hali sportowej przy SP4 (karate, taniec sportowy). Nr tel. na stronie www.hala-marki.pl lub pod postem "zajęcia dla dzieci..."
  • lolcia928 29.08.11, 21:37
    A może jakaś mama wie coś o takich zajęciach? Może podzielą się doświadczeniami z takich zajęć dla maluchów? :)
  • halasportowa 29.08.11, 22:59
    Pierwsze zajęcia może Pani wraz z dzieckiem obejrzeć to nic nie kosztuje.
  • figaroo 29.08.11, 23:15
    Proponuję zapoznać się z ofertą Edukado w Domotece na terenie CH M1. Sprawdź też ofertę MOK-u na rogu Fabrycznej i al. Piłsudskiego. Bodajże w Zielonce jest taki klub dla dzieci- "Wyspy Leonarda" .
    Powodzenia;)
    --
    Agnieszka

Milena i Karolina
  • lolcia928 30.08.11, 09:06
    Dziękuję za pomoc :)
    A czy na tej hali sportowej są zajęcia dla dwulatków?
  • nicola30 30.08.11, 09:57
    W Olimpik Parku na Mickiewicza od września startują zajęcia taneczne dla dzieci, ale o ile dobrze pamiętam na ulotce było napisane, że przyjmują dzieci od lat 3. Może jednak warto się dowiedzieć, może zrobią wyjątek...
  • marengo 30.08.11, 15:12
    Polecam Edukado - chodzili tam na zajęcia moi synowie - obecnie 5 i 3 latek - bylismy bardzo zadowoleni - do tej pory kiedy przejezdzamy kolo m1 obaj wolaja "idziemy do edukado? no kiedy pojdziemy do edukado?" :-)
    --
    www.makim.na.allegro.pl
  • lolcia928 30.08.11, 18:06
    A powiedzcie mi gdzie na terenie m1 jest to edukado? Wiem, że jest w centrum handlowym na targówku ale w m1 nigdy nie widziałam.
  • football-kids 19.09.13, 17:00
    Z Marek ma Pani blisko do Warszawy na ul. Samarytanka 11/13 gdzie odbywają się zajęcia sportowe dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2-6 roku życia.
    Piłka nożna dla maluszków - Football-Kids.com
    Zapraszamy ;-)
  • magdam_pl 30.09.13, 14:15
    Zapraszam na zajęcia Fundacji Mamy Wołomin - do pobliskiego Wołomina.

Od 3 lat prowadzimy darmowe spotkania klubu mam, gdzie przychodzą rodzice z dziećmi od 0 do 3 lat (oraz panie w ciąży). dodatkowo przy dofinansowaniu Starostwa Powiatowego, w najbliższy poniedziałek ruszamy z zajęciami dla maluchów: Grupy Zabawowe dalszy ciąg cyklu Pobawmy się razem, który otrzymał kilka dni temu Statuetkę Złotego Słonecznika za najlepsze zajęcia dla dzieci w kategorii Ruch w aglomeracji warszawskiej!

Koszt udziału w Grupie Zabawowej to 40 zł za 10 zajęć!

Zapraszamy

Magda Filaber

--
    Fundacja Mamy Wołomin
    www.mamywolomin.pl
    www.facebook.com/MamyWolomin
  • mblp1 10.08.18, 13:54
    Ponawiam zapytanie o zajęcia dla dzieci w Markach lub w okolicy. Wpis jest "wiekowy" więc może ktoś podrzuci coś aktualnego.
    Mieszkamy od niedawna w Markach, szukam dla dzieci zajęć sportowych wiek 8 i 10 lat, niekoniecznie piłka nożna.
    Będę wdzięczna za info

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.