Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego lektora angielskiego MARKI

09.03.12, 12:34
Czy korzystacie z usług jakiegoś lektora bądź szkoły językowej, która warto polecić w Markach?
Edytor zaawansowany
  • efloras 09.03.12, 18:09
    Ja korzystam z lekcji w neolingua.pl/

Ja postawiłam głównie na naukę przez skype (można zamówić darmową lekcję próbną), ale z tego co słyszałam można korzystać z tradycyjnej nauki.

To co dla mnie jest ważne, to możliwość rozmowy w tematach, które mnie interesują i które potrzebne są mi w pracy m.in marketing + oczywiście ćwiczenia z gramatyki, z której jestem noga ;/

Generalnie polecam przetestować, bo każde z nas uczy się inaczej :)
    Edyta Floras
  • oania87 09.03.12, 23:21
    polecam lektorów z lennox www.lennox.edu.pl, profesjonalnie i rozsądne pieniądze.
  • zuzannah2 10.03.12, 09:34
    Nauka przez skype odpada. Juz to stosowalam i dziekuje, pieniadze wyrzucone w bloto, przynajmniej dla mnie.
  • efloras 10.03.12, 10:01
    Zajmuję się szkoleniami (co prawda dotyczą one pozycjonowania czy marketingu w internecie, ale ...) - mieszam naukę przez internet z nauczaniem "na żywo" i wiem, że skuteczność nauki zależy od wielu czynników - m.in oczekiwania, sposób nauczania, sposób w jaki się uczymy...

Mam prośbę - jeśli znajdzie Pani chwilę czasu aby ze mną porozmawiać/napisać mi - jak wyglądały lekcje, czego się Pani spodziewała i co zmieniła by Pani w takich zdalnych lekcjach - będę wdzięczna. Powiem, że pomoże to w przygotowaniu efektywnych szkoleń, z których może i Pani będzie mogła skorzystać :)

W razie w kontakt do mnie
    Edyta Floras
    katalog@netacademy.pl lub skype efloras

zuzannah2 napisała:

> Nauka przez skype odpada. Juz to stosowalam i dziekuje, pieniadze wyrzucone w b
    > loto, przynajmniej dla mnie.
  • zuzannah2 10.03.12, 10:24
    Powiem tak. Jezeli chodzi o komunikacje, to czy ona jest w j. polskim czy innym, to wole ja uprawiac na zywo face-to face. Na skypie czesto byly problemy techniczne, ktore zaklocaly lekcje :((
  • kataszzyna 10.03.12, 10:57
    Od dwoch lata cala moja rodzinka uczy sie u pani Agaty. Prowadzi ona szkole ang niedaleko ul. Granicznej. www.english-edu.pl Na tej stronie znajdzie pani namiary. Pzdr
  • efloras 10.03.12, 16:02
    zuzannah2 napisała:

> Powiem tak. Jezeli chodzi o komunikacje, to czy ona jest w j. polskim czy innym
    > , to wole ja uprawiac na zywo face-to face. Na skypie czesto byly problemy tech
    > niczne, ktore zaklocaly lekcje :((

Fakt, kiedy technika zawodzi mało można zdziałać.
    Dziękuję, że podzieliłaś się informacją :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.