Dodaj do ulubionych

Kantor wymiany walut

06.08.12, 15:36
Może ktoś polecić jakiś dobry kantor do wymiany PLN na EUR przed urlopem? Jedyny z jakiego korzystałem to ten w M1.
Edytor zaawansowany
  • k_zomer 06.08.12, 16:07
    Ja zawsze korzystam z tego w CH Targówek.
    Mają całkiem dobre kursy.
    Proponuje tylko udać się tam wieczorem bo rano czasami brakuje im większej ilości waluty.
  • 2mara4 04.03.13, 14:19
    Zgadzam się, że kantory internetowe są bardzo wygodne. A Fritz Exchange ma w dodatku bardzo korzystne kursy. Tylko trzeba mieć konto walutowe. Jeśli to problem albo są potrzebne od razu pieniądze do ręki to w centrum są kantory na każdym kroku. Nie wiem jak z cenami, ale podejrzewam że mogą być wyższe.
  • edek673 19.03.13, 14:19
    W kantorach internetowych kursy są zazwyczaj niższe, ponieważ koszt utrzymania takiego kantoru jest tańszy niż wynajem lokalu i wynagrodzenie pracownika w kantorze tradycyjnym. Orientacyjne kursy sprawdzić można na którejś z porównywarek, ja korzystam ze strefy walut
  • oloko2 30.05.14, 11:34
    Sprawdź na stronie strefawalut.pl/kantory/warszawa Na pewno znajdziesz kantor, w którym wymienisz pieniądze.
  • olifka32 02.04.18, 19:29
    Mnie oferta we Fritz Exchange bardzo szybko przypadła do gustu. Przede wszystkim strona tego kantoru internetowego jest bardzo przystępna i można z niej korzystać, także za pośrednictwem aplikacji dedykowanej także za pośrednictwem telefonu. Poza tym kursy walut są niezwykle atrakcyjne, co wynika z często organizowanych promocji. Z tego co wiem, kantor ten został też wyróżniony certyfikatem firmy wiarygodnej finansowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.