Dodaj do ulubionych

szukam namiarów na korepetycje z matematyki

02.12.12, 23:37
ogromna prosba ,jesli ktos zna taką osobę z Marek lub okolic( nie musi byc z dojazdem do ucznia)bardzo prosze o namiar (pilne bardzo) ,zakres LO klasa 2 z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • marzenawl 04.12.12, 21:48
    proszę o kontakt na mail gazetowy z informacją co jest w bieżącym zakresie materiału; mieszkam w markach, nie dysponuję dużą ilością czasu, ale w przypadku pilnej potrzeby postaram się coś znaleźć.
    --
    pozdr., marzena

• and.nad 05.12.12, 09:36
    Korepetytorka z Matematyki z Marek
    bardzo duże doświadczenie - 15 lat
    pełna elastyczność czasowa - godz. 8-20
    korepetycje u ucznia (na terenie Marek) lub w domu korepetytorki (Marki Pustelnik)

www.matkor.pl
    tel. 791 99 36 88
  • magdalenapacek 05.12.12, 19:49
    Udzielam korepetycji. Mieszkam w Markach. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału matematyka. Mój e-mail magdalenapacek@gmail.com, telefon 505585613.
    Cena do uzgodnienia.
  • ponurus 06.12.12, 21:48
    Korepetycje matematyka - fizyka.
    Szkoła podstawowa, gimnazjum,liceum, studia - pełny zakres.
    Przygotowanie do wszelkiego rodzaju egzaminów (gimnazjalny, matura podstawowa, rozszerzona itp.)
    Kontaktuje się również z nauczycielem ucznia(dziecka) na prośbę rodziców.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.
    Skończyłam 2 kierunki: fizyka i ochrona środowiska oraz kurs psychologii.
    Korepetycjami zajmuję się profesjonalnie od 10 lat.
    Mogę pomóc również z innych przedmiotów.
    Zapraszam :-)

Karolina tel.608-742-877
    www.karolinakorepetycje.prv.pl
    kjezynska@gmail.com

• ewcia_883 11.12.12, 19:52
    Udzielam korepetycji z matematyi. Jestem studentką 5 roku Matematyki. Mieszkam w Markach. 504-461-335 Ewa Łosicka
  • ewcia_883 10.11.18, 23:00
    X
  • letterdriver 11.07.18, 15:50
    Oto sprawdzony korepetytor z matematyki , mój syn ma problem, nie ma wystarczająco dużo szkolnego programu nauczania, więc podałem go mojemu nauczycielowi matematyki buki.org.pl/korepetycje/matematyka/. Sytuacja zmieniła się na lepsze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.