Dodaj do ulubionych

Awaria prądu Struga

01.04.13, 13:03
Nie wiem jak reszta Marek, ale Struga bez prądu - czy komuś sie udało dodzwonić do naszego regionu energetycznego?
Edytor zaawansowany
  • 01.04.13, 17:05
    Mnie problem nie dotyczy, ale jeżeli awaria nie dotyczy zerwania przyłącza które biegnie bezpośrednio do Twojego domu, to raczej nie masz czym się martwić, a pozostaje tylko czekać.
    Zakład Energetyczny doskonale widzi u siebie w systemie gdzie ma przerwy w sieci, więc je systematycznie usuwa (począwszy od tych ważniejszych).
    Jeżeli chcesz koniecznie zgłosić brak prądu to polecam ich internetowe BOK - jest darmowe, a aktywacja wymaga wprowadzenia hasła które za darmo przesyła PGE listem poleconym. Jeżeli jeszcze sobie konta nie aktywowałeś to masz problem.
    Ale jak już należnych do osób które to zrobiły, to po zalogowaniu masz specjalną zakładkę gdzie możesz wszelkie usterki oraz reklamacje zgłosić.

Wiem że ludzie są nauczeni aby wszystko załatwiać przez telefon. Ale naprawdę coraz więcej spraw można załatwić poprzez logowanie na odpowiednie strony, czy nawet poprzez wysłanie zwykłego maila. I wcale takie sprawy nie są załatwiane dłużej niż te zgłoszone bezpośrednio do konsultanta. Jak mi ostatnio siadł telefon, to po wypełnieniu formularza na stronie Orange miałem technika pod drzwiami po 3 godzinach. Zero kosztów, zero stresu.
  • 03.04.13, 15:02
    no tak, ale jeśli prądu brak to z komputerem, czy urządzeniami dostępowymi do sieci też może być kłopot

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.