Dodaj do ulubionych

Utknęli w korku, nie dotarli na maturę

09.05.13, 12:50
Kilku uczniów ze szkoły przy ulicy Targowej spóźniło się na maturę. Powodem był ogromny korek w Markach, w którym utknęli. Egzamin napiszą w czerwcu.

Uczniowie egzamin pisemny z angielskiego mieli zdawać w zespole szkół nr 33 przy ulicy Targowej 86. O kłopotach maturzystów, Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Warszawie poinformował dyrektor placówki
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,utkneli-w-korku-nie-dotarli-na-mature,86506.html
--
W życiu wszystko jest pożyczone
Edytor zaawansowany
  • eichhorn5 09.05.13, 13:08
    Trzymajmy kciuki, aby okazało się, że większośc dotarla.
    Ci, co nie zdążyli mają szansę w czerwcu.
    Jesteśmy z Wami maturzyści. Sama widziałam jak biedacy biegli wzdłuż głównej ulicy Marek.
  • nomad997 09.05.13, 13:45
    Wg. OKE przypadki spóźnień były tylko dwa – z powodu wypadku w Markach (grupa uczniów), i awaria pociągu SKM przez który spóźnił się jeden maturzysta w innej szkole – choć związek spóźniania z awarią pociągu nie jest do końca oczywisty. Wszyscy inni dotarli na czas.

Bardzo ciekawe są komentarze na TVN Warszawa. Trzeba się zastanowić, kto rozsądny jedzie na maturę w ostatniej chwili? Pamiętam że jak ja pisałem maturę, to już o 8 rano 70% uczniów stało pod szkołą, a reszta była max. 8:30. Nikt się nie spóźnił. A pisemne matury także zaczynały się o 9 rano...
    A też były korki, wypadki, awarie, pamiętam ludzie dojeżdżali pociągami z miejscowości bardzo odległych od Warszawy i jeszcze musieli przebić się autobusem przez pół miasta.
  • charada 12.05.13, 21:01
    No tak najsłynniejszy forumowicz się odezwał, na jak by można zostawić taki post bez komentarza. Kiedyś to ludzie siedzieli przy kaganku i też było dobrze, ale teraz mamy cywilizacje i jak ktoś ma dotrzeć na miejsce, to powinien dotrzeć na czas i nikogo nie powinny obchodzić korki. Przejazd autobusów powinien być tak wytyczony żeby nie stały w korkach, ale oczywiście BUS-PAS jest zajęty przez wracających do warszawaki. I co powiesz na temat biletów jak ktoś skasował 20-minutowy a stał w korku godzinę , też według Ciebie jest złodziejem? No cóż ale co ja będę tłumaczył naszemu kochanemu Formowiczowi przecież na każdy post ma odpowiedź. PS. przykre bo ponoć nie przeżył motocyklista, nie wiem jak było ale sam jestem kierowcą i widzę jak z prawej i lewej wyskakują nie wiadomo skąd nie stosują się do zasady ruchu drogowego. Aniby chcą równouprawnienia,to niech stoją jak wszyscy.
  • aaantoni 09.05.13, 19:26
    Trzymam qciuki za tego biedaka motocykliste co został zepchniety i przygnieciony do lewej barierki, jego zdrowie i życie jest ważniejsze niż możliwość pisania matury w kolejnych terminach! Czyż nie prawdę prawię?
  • bukieto 09.05.13, 21:12
    Motocyklista niestety zmarł :(
  • silencer7 10.05.13, 09:12
    Sam jezdze motocyklem. Jechalem tamtedy wczoraj...Widzialem ten wypadek juz po fakcie... motor lezacy pod barierkami.
    Jak dokladnie bylo nie wiem, ale z opisu niestety wynika, ze to ewidentnie jego wina...
    Wyprzedzanie (na pewno przy duzej predkosci) w taki sposob na sile miedzy autem a barierkami... to sie nie moglo skonczyc dobrze.
    Nie sadze ze zostal zepchniety, pewnie zle obliczyl i stalo sie najgorsze.
    Niestety niektorym brakuje wyobrazni...
    :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.