Dodaj do ulubionych

Tani druk cyfrowy - małe nakłady, gdzie?

17.03.14, 14:39
Gdzie w Markach można coś wydrukować tanio i w małym nakładzie (kolor do 500 szt)?
Będę wdzięczna za wskazówki
Edytor zaawansowany
  • dr-wstrzons 17.03.14, 23:21
    cześć,

na rogu Piłsudskiego i Bandurskiego jest taki przyjemny punkt (to samo wejście co do fryzjera).

bulba
  • hunke 18.03.14, 09:45
    Mazowieckie Centrum Poligrafii ul Duża1 05-270 Marki www.c-p.com.pl drukują :książki, oraz pozostałe prace niskonakładowe. Pozdrawiam.
  • minok 29.10.14, 12:48
    Nie polecam, drukowałem kilka razy i zawsze były problemy z jakością. A przy ostatnim razie reklamacja ewidentnego błędu nie została uznana.
  • artefaktedupl 04.01.15, 19:01
    Też absolutnie nie polecam Mazowieckiego Centrum Poligrafii! Brak profesjonalizmu, wadliwe wydruki, nie wspominając już o kulturze osobistej właściciela, poniżej wszelakim normom!!!. Pierwsze książki wydrukowane w porządku, ale drugi dodruk, po wątpliwej przyjemności rozmowach z właścicielem, zakończył się poprawkami. Naiwnie myśląc, że sytuacja się nie powtórzy, zaufaliśmy i daliśmy kolejny nakład do druku. Niestety znowu wadliwy, reklamacja odrzucona przez telefon bez oględzin (rozmowa poniżej kultury), odmowa zwrotu płatności i straszenie sądem wszystko w niewybrednej treści rozmowie telefonicznej. Skończyło się nie przyjęciem przez nas towaru i wysłaniem oficjalnego wezwania do zwrotu zapłaty. Teraz dostajemy maile w których właściciel (piszący nawet na tym forum pod nickiem hunke) mimo świadków naszej rozmowy, odkręca "kota ogonem". Szkoda nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim nerwów i czasu. Lojalnie ostrzegam wszystkich!!!!. Chyba, że ktoś lubi dwulicowość, awantury, brak kultury i dalekie od standardów biznesowych zachowanie. Szanownemu Panu właścicielowi, Wojciechowi H. przyświeca maksyma (którą nam poradził) - "99% klientów nie ma racji"! Wg. tego Pana, powinniśmy dać wadliwy towar klientom, bo nie zauważą. Absolutnie nie polecam
  • kka69 18.03.14, 10:14
    Przy tym punkcie trudno zaparkować, to jego największy problem.
  • ironman007 18.03.14, 22:32
    Polecam firmę Separt z Marek na ulicy Małej 13, korzystałem i jestem zadowolony.
  • rybczynscy1 06.01.15, 05:00
    Witam
    Zapraszam do nadruku na plytach cdr lub dvdr
    Gabi ul.Moniuszki 2
    A moj kolega chyba na Spokojnej Studio Format ...tu druk cyfrowy
  • maelina 26.07.16, 10:01
    Przed wydrukiem czegokolwiek warto zapoznać się z tym artykułem. Rozjaśni nam to nieco wybór drukarni.
  • kommmentator 17.10.16, 10:45
    Najtaniej wychodzi na www.druk-ara.pl/kategoria-produktu/banery-i-siatki-mesh/
    Do tej pory fajnie i tanio, polecam
  • magii89 18.06.18, 20:18
    Jeżeli potrzebujesz dobrej jakości wydruku cyfrowego to śmiało spróbuj tę ofertę Studio Reklamy DecoArt - www.decoart.eu/. Już nie zliczę ile razy korzystałem z usług tej firmy, ale zawsze byłem zadowolony :)
  • wolny322 25.06.18, 17:53
    A może taniej wyszłoby skorzystać z usług jakiejś dobrej drukarni internetowej? Mogę Ci polecić na przykład A3Extra, bo wiele osób korzysta i poleca. Mnie też się wydaje, że warto, bo sprawdzałem ofertę na ich stronie internetowej i prezentuje się bardzo dobrze. Ja też zastanawiam się nad tym czy nie zlecić tam nadruku na koszulkach firmowych, bo wkrótce mam jubileusz firmy i myślę, że warto by to było w jakiś sposób uczcić więc takie gadżety promocyjne pewnie się przydadzą.
  • magii89 25.06.18, 19:09
    Jeśli chodzi o druk cyfrowy to ja polecam Ci Studio Reklamy DecoArt - www.decoart.eu/. Korzystałam z ich usług wiele razy i jestem bardzo zadowolona , są bardzo profesjonalni w tym co robią. Druk jest bardzo dobrej jakości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.