Dodaj do ulubionych

Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka"

26.04.14, 10:50
Witam wszystkich właścicieli piesków, chcących skorzystać z usług groomer'a w Markach. Myślę, że ten wątek Państwa zainteresuje.

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat salonu pielęgnacji zwierząt "Smyczka' w Markach, a w zasadzie przestrzec przez zabieraniem tam pieska. Zawiozłam tam swojego pieska i po tej wizycie wizycie mój york już 3. dzień nie może dojść do siebie. Ma poranione uszy, nie chce się bawić oraz jeść, jest bardzo apatyczny. Nie było to jego pierwsze strzyżenie i nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u niego takiej reakcji po wizycie.

Na podstawie reakcji mojego psa, podejrzewam, że osoba pracująca w tym miejscu nie ma odpowiednich kompetencji do zajmowania się zwierzętami i niestety mam przykre wrażenie, że wobec mojego yorka stosowana była przemoc. Stanowczo odradzam.
Obserwuj wątek
    • ej.r Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 26.04.14, 21:05
      Jestem właścicielem zwierząt i czytając ten wpis nie mogę wyjść z podziwu, że można zostawić pupila w salonie bez opieki, szczególnie w miejscu którego się nie zna. Jest to, moim zdaniem, wyjątkowa lekkomyślność i brak odpowiedzialności, delikatnie powiedziawszy.
      • natalia1224 Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 27.04.14, 14:47
        Powszechną praktyką jest to, że strzyżenie odbywa się bez obecności właściciela ze względu własnie na psa, ponieważ obecność opiekuna wzmaga w nim poczucie pewności i pies może stać się przez to bardziej agresywny. Tak jest z chociażby z moim psem. Jeżeli zaś ktoś oddaje psa na strzyżenie, to zakłada, ze owa osoba się na tym zna i nie wyrządzi krzywdy zwierzakowi, to jest chyba oczywiste.
        Wyjątkami są właśnie przypadki, takie jak u mojego psa, dlatego przestrzegam o tym na forum.
    • 767monia Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 02.07.14, 14:01
      Od kilku lat korzystam z tego salonu i do tej pory nic się nie działo. Wielokrotnie przyglądałam się z odległości jak wygląda strzyżenie. Często były przy tym 2 osoby.
      Ale niestety muszę potwierdzić to co napisała natalia1224.
      Dokładnie w ubiegłym tygodniu przerobiłam ten sam scenariusz wzbogacony o wizyty u weterynarza. pies 4 noce nie spał, trząsł się i biegał jak obłąkany. poranione ucho i szyja. widać było ze przeżył szok. a znając mojego yorka to na 100% była przemoc.
      Nigdy więcej moja noga tam nie stanie. Przestrzegam wszystkich przed salonem Smyczka.
      • monia215-2 Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 23.07.14, 12:00
        Witam ja również korzystałam z usług tego salonu i nigdy już tam nie pujde,moj piesek również był pociety,wystraszony,po powrocie uciekał od nas i spał 2 dni,niedał się nawet poglaskac, podejzewamy z mezem ze był bity(miał krwiaka na oku po odebraniu) albo dostawał jakies srodki,bo jego zachowanie było nie naturalne tymbardziej ze zawsze był wesoły.Własciciel nie pozwalał nam zostawać zabierał pieska i mowil ze ze bez nas bedie grzeczny,a ja uważam ze jeśli oddaje go w obce rece pierwszy raz mam prawo obaczyc jak przebiega usługa tymbardziej ze uw salon do tanich nie należy.
    • frania1982 Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 27.10.16, 17:29
      Chciałabym ostrzec wszystkich którzy chcieliby skorzystać z usług salonu dla psów ,,smyczka" w Markach.Mój pies po ostatniej wizycie zrobił się niespokojny,strachliwy,trzęsie się i boi się wszystkiego,jest apatyczny i ,,robi pod siebie" skóra była pocieta a pazury obcięte do krwi.Ten salon to masakra,nie zabierajcie tam swoich pupili !!!!!
      • pawel-muzo Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 01.12.16, 22:42
        Ja regularnie korzystam z usług tego salonu i jestem w szoku czytając te wpisy.Niestety nie mogę zgodzić się z takimi opiniami.Mój pupilek uwielbia tam chodzić, wraca radosny ,pachnący i dopieszczony.Od kilku lat tam chodzimy i takie historie nie miały miejsca.Ja w przeciwieństwie do poprzednich wpisów bez wyrzutów sumienia poleciłabym salon Smyczka.
    • hard66 Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 11.12.16, 14:29
      Witam wszystkich czytających ten totalnie niedorzeczny wpis który na 100% jest wpisem jakże nieuczciwej konkurencji p.Michała i mogę zapewnić że jako jego długoletni klient jest On jak najbardziej wykwalifikowanym fachowcem i co rzadko się zdarza wkłada całe serce w swoją pracę i poświęca więcej czasu na naszych pupili niż powinien a ceny nie zmienił od początku kiedy do Niego trafiłem czyli jakieś 7 lat .Zawsze mój York po wizycie w Smyczce jest jak z obrazka ,pachnący i szczęśliwy.....Nigdy nie zauważyłem żeby miał choćby najmniejsze zranienie gdziekolwiek i czytając takie totalne bzdury aż flaki mi się wywracają że tak dobrego fachowca jakaś nie w pełni umysłowo osoba opluwa robiąc mu tym krzywdę ....Dopiero teraz trafiłem na ten wpis i reaguję od razu i z całą stanowczością......poza tym moi znajomi też chodzą do Pana Michała i wszyscy są bardzo zadowoleni .....i jeszcze chciałbym przestrzec przed pozornie miłą panią z ulicy Sadowej w Markach bo zrobi Wam pieska tak że do piesek nie będzie podobny do pieska ale szybko i niechlujnie i aż 10 złotych taniej czego spróbowała moja znajoma i więcej już tam nie poszła ...ale czego się spodziewać po kimś kto nie ma wykształcenia....? POLECAM GORĄCO I SZCZERZE USŁUGI PAN MICHAŁA I ZACHĘCAM Z KORZYSTANIA ZE SMYCZKI ...POZDRAWIAM JA I MÓJ YORK ZUZIA
      • natalia1224 Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 16.12.16, 18:58
        Nie, to nie jest "niedorzeczny wpis nieuczciwej konkurencji p. Michała". Cieszę się, że Twoja Zuzia miała więcej szczęścia i nie wróciła z wizyty u p. Michała pocięta, zszokowana i wystraszona. Jak widać powyżej inne pieski nie miały tyle szczęścia. Sprawą tego co się dzieje w tym salonie tak naprawdę powinien zająć się Inspektorat ds. Ochrony Zwierząt. I z kolei tu szczęście ma właściciel tego "salonu", ze nikt jeszcze nie zgłosił tego jak tam się traktuje zwierzęta... Przykre
        • hard66 Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 11.01.17, 14:02
          Odpowiadając na Twój wpis jeszcze raz napiszę że USŁUGI PANA MICHAŁA SĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE i piszę to w swoim i imieniu moich znajomych którzy też korzystają z usług Salonu Smyczka i są bardzo zadowoleni a Tobie natalia1224 radzę jak najszybciej wizytę u psychiatry albo psychologa
          • pawel-muzo Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" 11.01.17, 22:31
            Przyglądam się z uwagą od jakiegoś czasu tej dyskusji i ktoś najwyrażniej jest strasznie zawzięty na p.Michała. Nie rozumiem takich oszczerstw, nie są one niczym poparte. Z tego co wiem p.Michał to nie jakiś laik a profesjonalista działający już parę ladnych lat i nie wierzę ani w jedno słowo napisane przez natalie 1224. Jestem klientką p.Michała od 4 lat i ani razu przez ten czas takie sytuacje nie miały miejsca.Też prowadzę działalność i gdyby mnie ktoś tak oczerniał bezpodstawnie to podałabym go do sądu za zniesławienie.Natalio 1224,pomyśl zanim następnym razem zaczniesz pisać takie głupoty.
    • Gość: Chloe Re: Salon pielęgnacji zwierząt "Smyczka" IP: *.play-internet.pl 20.12.19, 14:54
      Miałam dokładnie to samo wrażenie... parę lat temu poszłam tam ze swoim shit tzu. Pierwszy i ostatni. Przy odbiorze ledwo otworzyłam dwrzwi, piesek gwałtownie wybiegł na ulice, a dalej było tylko gorzej. Przez dwa dni siedział w swojej materiałowej budce, nie chciał jeść, był wystraszony i sikał w domu (czego nie robił odkąd skoczył 9 tydzień). Mam podstawy ku temu aby sadzić ze wzgledem mojego psa stosowane były niedozwolone praktyki, które wywołały w nim silną reakcje lękową. Reakcja utrzymuje się do dnia dzisiejszego przy każdej wizycie u fryzjera mimo, że minęło już pare lat i fryzjer strzyże psinkę wyłącznie w mojej obecności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka