Dodaj do ulubionych

rehabilitacja

29.03.15, 15:34
Witam szukam rehabilitanta do 7 l. dziewczynki z wadą postawy. Czy ktoś może kogoś polecić i ile to może kosztować. rehabilitacja w domu
Edytor zaawansowany
  • 29.03.15, 17:39
    Tak, Warszawa ul. Przechodnia 2.Wspaniali specjaliści.wiem że są super efekty.
  • 29.03.15, 19:54
    Ja polecam bardzo dobrego fizjoterapeutę pana Czarka, dojeżdża do pacjentów. Tel do niego 606677123
  • 29.03.15, 23:21
    Maciej Abakumow, najwyższy poziom PNF, uczciwy. Prawdomówny do bólu: nie pomoże - powie o tym. Specjalista w rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. U mojego syna rozprawił się z wadą postawy w mig (asymetria łopatek, skrzywienie kręgosłupa itp...) Konsultant fundacji Polsat i TVN.
    Trochę jak strzelanie z armaty do muchy - jednak jeśli chodzi o zdrowie dziecka, nie znamy umiaru.
    Jak wpiszesz "Activ-Reh" pojawi się jego strona.
    To żadna laurka. Efekty jego pracy widzę aż nazbyt często.
    Koszty? Czasami życie nas zaskakuje. Byłem przekonany, że nie będzie mnie stać. Jakżesz się myliłem...

bulba
  • 29.03.15, 23:23
    Aha, mieszka w Markach.
  • 09.11.15, 14:04
    Witam .Polecam rehabilitacje domową poMOCowo dojazd do pacjenta , przyjaźnie nastawieni fizjoterapeuci ,korzystne ceny i co najważniejsze efekty z przeprowadzanej rehabilitacji .To jest nr 506 671 673 . Polecam :)
  • 30.10.17, 10:25
    Bez wątpienia warto sprawdzić medikarhomecare.pl/rehabilitacja-z-dojazdem/
  • 30.10.17, 10:25
    medikarhomecare.pl/rehabilitacja-z-dojazdem/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.