Dodaj do ulubionych

Animator / Klaun na urodziny w domu.

11.10.15, 19:41
Witam. Poszukuję animatora / Klauna na imprezę urodzinową dziecka, organizowana w domu dla 15 dzieciaków. Max 2 godziny. Czy możecie kogoś polecić, kto za rozsądną cenę zorganizuje fajne zabawy ?
Edytor zaawansowany
  • 11.10.15, 21:33
    www.animatria.pl

Polecam, fajne ceny, maja świetnych animatorów z podejściem do dzieci, masę opcji tematycznych. Na stronie sa tez zdjęcia z imprez, mozna sobie popatrzec
  • 11.10.15, 21:59
    Dziękuję bardzo.
  • 01.02.16, 10:17
    Sprawdź na www.bogdanmichalec.pl/. Dojeżdża w każde miejsce w Polsce. !
  • 15.02.16, 22:55
    Fabryka-uśmiechu.net. 662299467 polecam ! pani Klaudia najlepsza animatorka
  • 07.04.16, 23:22
    www.e-animki.pl , mojej Ani wyprawiałam urodzinki z eksperymentami, dzieci zachwycone:) rewelacja
  • 07.04.16, 23:28
    www.e-animki.pl, mojej Ani robiłam urodzinki z eksperymentami, Rewelacja:) dzieciaki zachwycone:)
  • 22.11.16, 12:51
    Również mogę polecić firmę Klaun Polska. Na imprezy, urodziny, czy nawet wesele, lub komunię animacje są bardzo potrzebne i jak wiadomo mile widziane przez wszystkie dzieci. Są różnego rodzaju zabawy i atrakcje dla dzieci, które się im podobają i dlatego dobrze jest zapewnić tego rodzaju niespodzianki polegając na firmie Angel. Dla dzieciaków to była naprawdę wielka frajda, już od samego widoku wymalowanych klaunów. Naprawdę polecam.
  • 25.11.16, 11:56
    To oczywiste, że dzieciaki z klaunami z firmy Angel, mają czystą zabawę, jednak byłam również świadkiem jak pracownicy firmy świetnie odnajduję się podczas prowadzenia akcji promocyjnych. Doceniam ich wszechstronność i trzymam kciuki za dalszy rozwój firmy.
  • 19.12.16, 10:15
    Też, mam dobrę zdanie o Klaun Polska. Są otwarci na specjalnie przygotowane programy i sami wychodzą z super pomysłami.
  • 26.04.17, 16:13
    Ja korzystałam z usług z firmy klaun, która świetnie zorganizowała zabawy przy pomocy swoich animatorów na grupowych urodzinach w przedszkolu. Pomysłowość i kreatywność zabaw była bez granic, a dziecaki wyszalały się za wszystkie czasy. To wszystko w rozsądnej cenie.
  • 23.05.17, 11:39
    Ja mam już prawdzoną animatorkę, którą wynajęłam od firmy Klaun i jest to osoba świetnie radząca sobie z wymagającą publicznością jakimi są przedszkolaki. W zabawach nie ma nic ze sztuczności i wszystko leci na spontanicznych zachowaniach, co dzieci uwielbiają. Uważam, że taka animatorka na imprezę domową to idealny pomysł. Zwłaszcza, że nie jest zbyt drogo.
  • 26.06.17, 16:31
    Mogę spokojnie zarekomendować animatorów od Klaun, którzy rewelacyjnie zagospodarowali czas najmłodszym podczas przyjęcia urodzinowego przy czym odciążyli nas dorosłych od pewnych obowiązków. Nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy, a poziom zabaw był według mnie wysoki. Myślę, że jak ktoś ich weźmie, to się nie zawiedzie. Polecam!
  • 30.07.17, 17:24
    Ostatnio na naszej osiedlowej imprezie dla dzieci byli animatorzy z Klaun Polska. Osiedlowe dzieci były zachwycone! To była najlepsza osiedlowa impreza w ciągu ostatnich kilku lat!
  • 27.10.17, 12:43
    Postanowiłam zaryzykować i na urodziny mojego Maćka zaprosiłam animatorów z wspomnianego wcześniej Klaun Polska. Muszę państwu podziękować, za to że tutaj o nich pisaliście, bo gdyby nie wy, to nie wiedziała bym o nich. Animatorzy byli świetni!
  • 04.11.17, 17:16
    Też jakoś nie miałem pomysłu na urodziny mojego dziecka i przeglądałem różne wątki na forach. Pomysł z klaunami mi się spodobał i zaryzykowałem i zaprosiłem ich na urodZiny Roberta. Nie żałuję. to był strzał w dziesiatkę! Szkoda, że nie widzieliście jego zadowolonej miny!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.